Nu ƒ1.000,- beloning! “Jumbo Moergestel wordt perfect!” ïh EL ■TH DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 7 NOVEMBER 2001 Jumbo is al jaren een vertrouwd begrip in Moergestel, maar een verbouwing was hard nodig. Na de verbouwing zetten wij voor u een complete, nieuwe supermarkt neer. Het is natuurlijk vervelend dat wij even gesloten zijn, maar het is echt de moeite waard. Vanaf 14 november zult u zelf kunnen zien waarom ik zo trots ben op mijn supermarkt. Bijvoorbeeld omdat wij gaan werken met de ijzersterke Jumbo formule van de 7 Dagelijkse Zekerheden. Daarmee garanderen wij u de beste kwaliteit tegen de allerlaagste prijzen van heel Nederland, gecombineerd met een perfecte service. De formule werkt, dat heeft Jumbo ondertussen in onder meer Tilburg bewezen. Ik twijfel er niet aan dat deze unieke formule ook in Moergestel zal werken. Er valt nog heel veel te doen voordat het 14 november is. Maar het gaat lukken en Jumbo Moergestel wordt perfect! Met vriendelijke groeten, Rinus Denissen, ondernemer Jumbo Moergestel Ook in Moergestel zijn we bezig om de ergernissen van een super markt naar zekerheden om te bouwen. Door goed naar u te luisteren, kunnen wij u precies dat geven waar u behoefte aan heeft: een fantastische supermarkt, waar u écht alles tegen de laagste prijzen kunt vinden. Een supermarkt waar u prettig kunt winkelen. o Jumbo Moergestel heeft na 14 november een unieke uitdaging vooru! Mocht u binnen een straal van 10 kilometer rond onze vestiging een supermarkt vinden die goedkoper is dan Jumbo, dan ontvangt u van Jumbo Moergestel een beloning van maar liefst 1.000,-! Wij zullen u nog laten weten aan welke voorwaarden moet worden voldaan, maar u kunt ons geloven: geen enkele supermarkt is goedkoper dan Jumbo! In heel Nederland is het nog niemand gelukt om een goedkopere supermarkt te vinden. De uitdaging wordt binnenkort vervolgd in de Gèsselse! Het ging al goed met Jumbo Moergestel, maar het kan natuurlijk altijd beter. Elke dag! Vandaar ook onze verbouwing. Zodat wij u nog beter van dienst kunnen zijn en dat Jumbo Moergestel ook echt een aanwinst zal blijken te zijn voor Moergestel en omgeving. Daar werken wij nu al hard aan en dat blijven we doen. Samen met u, zodat het winkelen bij Jumbo Moergestel meer is dan alleen maar boodschappen doen. U K PAGINA 6 ’I Uw J Jj JJ L>e,ke da9beter Jumbo super 14 november u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 6