4 Seizoenen dekbed 1-Persoons 140x200 van Texel Micpiels zon in de -rsteen 100-Jarige NCB schenkt bevolking ’n sculptuur O- -«TT mét garantie en EXTRA korting!!! 395,~ met sp De Zonnebloem organiseert de actie ”Zon in de Schoorsteen 2-Persoons 200x200 De complete woninginrichter Lits-jumeaux 200x240 de zonnebloem MOERGESTEL DRUNEN I I I EWRftKOW'**6 i zolang de voorraad strekt i HAAREN Oisterwijks Kamerkoor zoekt zangers van 289,- voor van 498,- voor De Euro wordt van ons allemaal Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 "Uw piekpijp, spaarpot of ouwe sok kunt u het beste voor 1 december 2001 storten op uw eigen rekening. Tegen inlevering van deze bon bij aankoop van maak een St Nicolaas-pakje voor een zieke Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 I een Texel 4 Seizoenen-dekbed I NU Heb je zin in een muzikale uitdaging? Lijkt het je leuk om met een gezellige en gemotiveerde club mensen samen te zingen! Heb je zanger- varing en kun je grotendeels zelfstandig je partij instuderen! Neem dan contact op met Tina Meyer 0161 225919 of Sjef de Leuw 5219173! Als we zo terug kijken naar de afgelopen 100 jaar van de NCBT dan zien we daarin veel veranderingen. De agrarische sector lijkt niet zo duidelijk meer in ons straatbeeld aanwezig. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Het Oisterwijks Kamerkoor is een klein koor van enthousiaste amateurzangers. Het repertoire bestaat uit zowel religieuze als wereldlijke mu ziek uit verschillende perioden van de muziek geschiedenis. Het koor zingt voornamelijk a capella en staat onder deskundige en inspire rende leiding van Peter van Aerts. Tijdens de repetities legt hij de nadruk op stemvorming. Gehoortraining, koorklank en stijlbesef. Weke lijks wordt hier op een plezierige en intensieve wijze aan gewerkt. Het koor bereidt zich nu voor op het jubileum concert dat het op 24 februari 2002 zal geven in de Hervormde Kerk te Oisterwijk. Tijdens dit concert worden werken van onder meer Obrecht, Des Pres, De Victoria, Verdi, Stravinsky en Bach uitgevoerd. Momenteel is het koor op zoek naar ervaren amateurzangers. Met name tenoren, een hoge sopraan en een lage alt zijn van harte welkom! We zingen elke woensdag avond van 20.00- 22.00 uur in Oisterwijk. 5 December, het lijkt nog ver weg. Toch is de Zonnebloem al begonnen met de voorberei dingen voor de sinterklaasactie. Wij vragen hiervoor ook uw medewerking. Misschien hebt u nog even tijd om een ver rassing te maken voor een langdurig zieke, een lichamelijk gehandicapte of een hulpbehoe vende oudere. Aan zeer velen van hen gaat het Sinterklaasfeest ieder jaar ongemerkt voorbij. Bedoeling van ”Zon in de Schoorsteen” is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten worden. Het hoeven beslist geen dure cadeaus te zijn. Het gaat om het gebaar, om een aardige, nut tige attentie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk vergezeld van een rijmpje, briefje of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een pakje willen maken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als u iemand wil verrassen met een pakje dan kunt u contact opnemen met: Petra Verheyen, tel. 513 2351. U krijgt dan informatie over de verdere gang van zaken. U kunt zich aanmelden tot 7 november. Als u om 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat ik thuis ben. Met het verdwijnen van het Stoom, de Boeren bond en het uitbreiden van woonwijken, indus trie en natuurgebieden is de boer meer uit het oog verdwenen. Toch wil de NCB (Boerenbond) in de Moer- gestelse gemeenschap de aanwezigheid en his torie van de boeren in Moergestel levend houden. Voor het 100-jarig bestaan van onze boerenorga nisatie werd het idee geopperd om bij de ’Korenschuur’, de voormalige plaats van onze Boerenbond, een sculptuur te plaatsen. Deze zal een herinnering zijn voor het verleden en een toekomst waarin boeren en burgers samen verder gaan. Tussen zijn werkzaamheden door heeft Adry Hoeven met veel toewijding deze sculptuur ontworpen en gemaakt. Hij heeft gepoogd om het voor jong en oud aan te laten spreken en heeft getracht te ver wijzen naar de agrarische sector waarvan hijzelf ook deel uitmaakt. 30 Mei 2001 was de officiële datum van het 100-jarig bestaan van de NCB. In verband met de MKZ crisis is toen een andere datum gekozen voor de onthulling. Menig oplettende burger zal bij de ’Korenschuur’ een leeg plaat sje hebben ontdekt! Maar op 3 november om 15.30 uur zal burge meester Kortmann iedereen de kans geven om dit geschenk van de NCB aan de Moergestelse bevolking te bewonderen. U bent daarbij ook van harte uitgenodigd! Commissie NCB, Moergestel De NCB schenkt vanwege zijn 100-jarig bestaan een sculptuur aan de Moergestelse bevolking. Zaterdag 3 november om 15.30 uur zal Burgemeester Kortmann de officiële han deling verrichten. We hopen u allen hierbij te ontmoeten. 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 31 OKTOBER 2001 PAGINA 3 178 264 tl. 316, n Kopje koffie staat altijd voor u klaar en (gratis) parkeerruimte 'S er bij on*e winkels •n overvloed!!! t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3