s Vogelshow zon in de teen w f Aphrodite Frank Bergman gepromoveerd Muzikale Middag: luisteren, meezingen en dansen... Kapsalon Barbers "Wat moet ik met mijn piekpijp, spaarpot of ouwe sok?" Zie pagina 3 De Euro komt eraan WOENSDAG 31 OKTOBER 2001 - 26e JAARGANG - Nr. 1166 Moergestel Biest-Houtakker Haghorst de zonnebloem Hh Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 U bent van harte welkom. J Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Op deze show zijn diverse vogels te bewon deren zoals: Kanaries, glosters, zebravinken en diverse tropische vogels. De zaal zal weer prachtig versierd zijn en een verkoopklasse is aanwezig. De openingstijden zijn: Vrijdag 2 november van 20.00 u. tot 22.00 u. Zaterdag 3 november van 10.00 u. tot 20.00 u. Zondag 4 november van 10.00 u. tot 17.00 u. maak een St Nicolaas-pakje voor een zieke Vogelvereniging Moergestel organiseert op 2, 3 en 4 november 2001 een onder linge Vogelshow in Café 't Stokske Zandstraat 1, te Moergestel. PROFIL- Onlangs promoveerde onze oud-plaats- genoot Frank Bergman (zoon van Jan en Riky Bergman) tot doctor in de Schei kunde aan de Technische Universiteit in Eindhoven. Voor zowel de promoven dus als voor zijn ouders, oma, verdere familie, vrienden en kennissen was dit een feestelijke dag. Na een lange tijd van onderzoek, waarvoor veel door zettingsvermogen nodig was, kwam zijn proefschrift gereed en kon de bekroning plaatsvinden. Vanaf 1 januari 2002 vervangt de Euro de gulden. Voor u het weet betaalt, ontvangt, rekent en werkt u in Euro's, alsof u nooit anders gewend bent geweest. Maar zover is het nog niet. De komst van de Euro roept heel wat praktische vragen op. Rabobank Moergestel helpt u op weg. evenement (fl. 12.50 p.p.) zijn nog te koop bij Riet Janssen, Huysackerpad 4 en bij Slagerij van Zon, Rootven 74. Ook zondag aan de zaal zijn uiteraard nog kaarten te koop. Bijgevoegde foto werd gemaakt tijdens een repetitie van de beide koren samen met de ’Tuesdaynight Stampers’. De Muzikale Middag, zoals die a.s. zondag voor de tweede keer wordt georganiseerd, wordt wederom en muzikaal feest. Voortgegaan op de ingeslagen weg die Operettevereniging ’Con Amore’ en Zangver eniging ’Crescendo’ in 2000 hebben ingezet, belooft het weer een bijzonder afwisselende middag te worden. Om 14.00 uur zullen de eerste muzikale klanken te horen zijn in de grote zaal van ’Den Boogaard’. Kaarten voor het Deze lijmen moeten aan een aantal voorwaar den voldoen zoals: A. zij moeten een goede hechting met a-polaire ondergronden/substraten hebben (denk aan polyethyleen, het polymeer waar onder andere boterhamzakjes en plastic tassen van worden gemaakt). Frank kreeg tot 1982 op de Graaf van Ursul- school zijn basisopleiding waarna hij Atheneum B deed op het Ódulphuslyceum in Tilburg. Daarna volgde hij de opleiding Scheikundige Technologie op de Technische Universiteit Eindhoven. Afgestudeerd begon hij in 1996 met zijn onderzoek in de groep polymeer chemie en coating technologie onder leiding van Professor Dr. Rob van de Linde te Eindhoven. Het belangrijkste doel van het onderzoek was de ontwikkeling van nieuwe polymeren die als basismateriaal kunnen dienen voor lijmen. bij ons voor dezelfde prijs! Wij bestaan géén 25 jaar... maar alles uit het lubileum-speelgpedboek Huidverzorgingsinstituut B. Zij moeten onder invloed van water uithar den, dat wil zeggen de materiaaleigenschappen worden zodanig verandert als het materiaal in contact komt met water dat het harder en elas tischer wordt. Dit soort van materialen zijn ontwikkelt, het echte chemische werk, waarna de uitharding en het penetratiegedrag van water in dit soort materialen is onderzocht. Tenslotte zijn de mechanische eigenschappen van de ontwikkelde polymeren in kaart gebracht. Vanaf het begin van dit jaar werkt Frank in België bij UCB Chemie te Drogenbosch als projectleider in de onderzoeksgroep acrylaten. Zijn belangrijkste taak is de ontwikkeling van lijmen die gebruikt kunnen worden voor onder andere etiketten, tapes en films. Na zijn promotie kreeg hij nog een extra com pliment voor zijn sociale gedrag in de groep. Hij stond steeds voor iedereen klaar. Dat bleek ook wel uit het grote aantal aanwezigen die dit gebeuren niet wilden missen. Zijn optreden was zeer zelfbewust te noemen en hij straalde van het begin tot het einde van de plechtige zit ting. Hij dankte iedereen voor de medewer king aan deze mijlpaal in zijn leven en wel in het bijzonder zijn vriendin. Wij van de Gèsselse wensen dr.ir. Frank Bergman alle voorspoed toe in zijn verdere loopbaan. Voor een vakkundig en vriendelijk advies... Schepens Tweewielers de esselse VISA Openingstijden: NYU Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl (voorheen 'Moergestel-Nieuws DE FIETSSPECIALIST ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl - q 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) Ij di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u '■t Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Altijd leuke aanbiedingen Kerkstraat 21, Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 1