Oisterwijk Automusa viert veertigjarig jubileum ’t Kwartierke Moergestel begint weer met een serie popconcerten VAN ZON IVN-wandeling in De Brand "Bankbiljetten uit Eurolanden kunt u t/m 1 april 2002 bij de bank omwisselen voor Euro's. Met uw buitenlands (munt)geld kunt u ook het goede doel ondersteunen. Ook bij Rabobank Moergestel vindt u een collectebus van Coins for Care. De Euro wordt van ons allemaal INTERIEUR TIMMERMAN M/V Full-time Externe trouw-ambtenaren (m/v) Jongerencentrum geeft gratis toegang tot kwaliteitsmuziek gemeente Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 De eerste serie van deze popconcerten bestaat uit drie optredens. Deze vinden steeds op de laatste zondag van de maand plaats. De zaal is open om 16.00 uur. De optredens beginnen rond 18.00 uur en eindigen rond 22.00 uur. Na de eerste drie concerten wordt bekeken of dit initiatief in de smaak is gevallen. Luidt het antwoord ’ja’, dan volgen meer optredens. De kans dat de eerste serie het publiek aan zal spreken, mag bij voorbaat al groot worden geacht. Deze zekerheid ontleent ’t Kwartierke aan de groepen die naar Moergestel komen. De Tilburgse Mystic Breeze speelt funk en reg gae. In het voorprogramma zitten The Black Lions uit Amsterdam. Voor popconcert num mer twee op de laatste zondag van november komt Wèn-nun Henk (Nederfolk) naar ’t Nu de bomen bijna kaal zijn en de padden stoelen na het eerste nachtvorstje verdwenen, lijkt het of er weinig meer te zien is in de natu ur. Maar schijn bedriegt. Misschien is het nu de tijd om dood hout eens beter te bekijken en ons erover te verbazen hoeveel leven dat her bergt. Alleen al de mospartijen op veel dode bomen in De Brand zijn van grote schoonheid. Deze keer starten we aan de duinkant van De Brand. We verzamelen op dinsdag 6 november om 10.00 uur bij de Rustende Jager. Deelname is gratis. prima werksfeer; Arie, Henny en Frank traden eveneens tot de firma toe, inmiddels omgedoopt in Automusa, Gallery of Dreams. In veertig jaar werd een internationaal netwerk opgebouwd en impor teerde en exporteerde Automusa wereldwijd de meest uiteenlopende en zeldzame klassiekers. Ter gelegenheid van het veertigjarig jubileum is er in één van de zalen van Automus een ten toonstelling ingericht over het ontstaan van de firma. Getoond worden onder meer een bij zondere Panhard et Levassor en een Delahaye met een carrosserie van Pennock. Beide auto's verkeren in originele en ongerestaureerde staat. Op een fotowand is een groot aantal afbeeldin gen aangebracht van klassiekers die in de loop der jaren in Bergeijk te zien waren. Openingstijden: woensdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Entree: Volwassenen f 14.75; Groepen/65+ f 11.50; Kinderen 5 t/m 12 jaar f5.75; Jaarkaart f 40.00. Jongerencentrum ’t Kwartierke in Moergestel begint weer met een serie popconcerten. De Tilburgse groep Mystic Breeze, en de Black Lions uit Amsterdam bijten op zondagmid dag 28 oktober het spits af. Er zitten twee opvallende kanten aan dit initiatief. De orga nisatie wil kwaliteitsmuziek brengen en voor de optredens hoeft geen entree te worden betaald. Kwartierke aan de Bosstraat IB. The Revolvers (’Sixties-achtig’) nemen de laatste zondag van december voor hun rekening.En voor februari staan de Vibrotones Bluesal in optie. Met deze serie popconcerten grijpt ’t Kwartierke terug op een rijk verleden. Lang voordat ’t Kwartierke een eigen onderkomen had, orga niseerden Moergestelse jongeren onder deze naam popconcerten in de plaatselijke cafés. ’t Kwartierke vestigde daarmee zijn naam. Onder jongeren die dat toen hebben meege maakt staan de organisatoren nog steeds bekend als ’die mannen van die popconcerten’. Na de ingebruikname van het eigen pand, lagen de popconcerten ruim vier jaar stilIn het laat ste weekeinde van september van dit jaar was Moergestel het toneel van een door de Stichting WieKentKunst georganiseerd muziekfestival. In verband daarmee traden in ’t Kwartierke twee popgroepen op. Deze trokken veel bezoe kers. Het jongerencentrum maakte daar uit op dat er belangstelling bestaat voor goede pop concerten in de gemoedelijke sfeer van een dorp. Bovendien leefde de wens zich opnieuw te willen manifesteren als een poppodium.Zodat er een traditie in Moergestel voortgezet kan worden. Automusa in Bergeijk viert dit jaar het veertig jarig jubileum. In 1961 schreef Janus Kennis zich in bij de Kamer van Koophandel. Hij begon met een handel in tweedehands auto's. Korte tijd later kocht Janus Kennis een klassieke Peugeot uit de jaren dertig. Het was de eerste auto, waarna nog talrijke andere automobielen zouden volgen. Sommige oldtimers werden met verloop van tijd weer van de hand gedaan, andere werden toegevoegd aan zijn grote col lectie. Langzaam groeide er een bedrijf dat gespecialiseerd was op de inkoop, verkoop en consignatieverkoop van klassieke auto’s. Van Kennis Automobielen werd de naam gewijzigd in Kennis Oldtimers, gevestigd in een groot voormalig fabriekspand. In 1995 werd wederom een nieuwe behuizing gevonden en opende Automuseum Bergeijk haar deuren. Met ruim 300 tentoongestelde klassiekers behoorde het tot de grootste collecties in Nederland. In de daarop volgende jaren werd de grote collectie ongerestaureerde auto's langzaam afgestoten. Hiervoor in de plaats kwamen steeds mooiere en kostbaardere exemplaren terug. Ook werden er thematentoonstellingen georganiseerd, waaronder die van Mercedes-Benz en Rolls- Royce/Bentley. De zonen van Janus Kennis, DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 24 OKTOBER 2001 PAGINA 5 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw taken Na te zijn beëdigd als buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand zult u gemiddeld 30 keer per jaar worden ingeschakeld bij de voltrekking van huwelijken en bij partnerschapregistraties. Gein teresseerd Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Burgerzaken, Piet van Abeelen, telefoonnummer 013-5291217. Als u wilt solliciteren, kunt u uw brief tot uiterlijk 5 november a.s. sturen naar het College van burgemeester en wethouders, t.a.v. staf afdeling Personeel Organisatie, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk, onder vermelding van "vacaturenummer 27-2001" op de envelop. In de tweede week van november ontvangt u van ons nader bericht. Mede vanwege een stijgend aantal huwelijken dat jaarlijks in het Oisterwijkse Raadhuis wordt gesloten, zoekt de gemeente Oisterwijk voor de afdeling Burgerzaken twee Wat bieden wij Per huwelijk wordt rekening gehouden met een tijdsinvestering van 3,75 uur, waarvoor een vaste vergoeding wordt uitbetaald. De rechtspositieregeling voor Buitengewoon Ambtenaren van de Burgerlijke Stand is van toepassing. Meer informatie over onze gemeente treft u aan op onze website www.oisterwijk.nl. heeft uitstekende contactuele eigenschappen; beschikt over een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; bent representatief en heeft geen moeite met spreken in het openbaar; bent flexibel, op oproepbasis inzetbaar, óók op zaterdagen; WU BIEDEN: grote variatie in werkzaamheden; salaris dat overeenkomt met ervaring en/of opleiding; secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO. U kunt vrijblijvend telefonisch contact opnemen met Marco van Zon (013-5130690). Een brief schrijven of e-mailen kan uiteraard ook. Van Zon interieur- en timmerwerken,T,a.v. Marco van Zon Stokeind 2D, 5066 XA Moergestel E-mailinfo@vzon.nl VAN DE KANDIDAAT VERWACHTEN WU: minimaal LTS-niveau, richting hout; flexibele instelling; ervaring met houtbewerkingsmachines is een pré; meedenkend in eventuele verbeteringen van het produktieproces. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Van Zon Interieur- en timmerwerken is een jong bedrijf dat rich in hoofdzaak beag houdt met het op een moderne manier, produceren nr uukspradukten (specials) en Meirre series kveóeurelementen voor bedrijven en particulieren. Tevens wordt er mactvnaal timmerwerk vemdn voor bouwkundige projecten. Op korte termijn willen wij onderstaande vacature invullen Wat verwachten wij van u Om deze verantwoordelijke functie naar behoren te kunnen vervullen, voldoet u minimaal aan de volgende eisen: - u - u - u - u - indien u één of meer moderne vreemde talen spreekt, is dat een voor deel. Bij vergelijkbare geschiktheid genieten kandidaten uit minderheidsgroepen de voorkeur; derhalve nodigen wij hen in het bijzonder van harte uit te solliciteren! UW FUNCTIE: In samenwerking met collega's produceren van een volledig project Afhankelijk van het project behoort ook het installeren tot de werkzaamheden.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5