Spaarweek 15 t/m 20 oktober hotofinishing y\A/VV\A/\/VV Stort de inhoud van je spaarpot op je rekening bij de Rabobank en ontvang zo een gratis kaartje voor de Cowboy Billie Boem Show. PLM P Rabobank A A AAAAAA/U Verzamelbeurs Boxtel een Schildersclub Acht exposeert in Oude Kerkje VIDO (Vrouwen in de overgang) Gierzwaluwen werkgroep Mooi zo Goed zo, een lokaal en sociaal sponsoringbureau Br' Voor informatie 013-4562738 of 5426591. Medewerker klantenservice m/v Moergestel beeld van een bedrijf’ Visuele communicatie, beelden, foto's PLM Photofinishing BV t.a.v. Louis v.d. Meijdenberg Koningshoeven 67A 5018 AA Tilburg tel. 013 - 536 8075 www.plm.nl Komend weekeinde, van zaterdag 13 en zondag 14 oktober, exposeren een aantal enthousiaste amateur-kunstenaars uit Acht hun werken in het Oude Kerkje in Middelbeers. Acrylschilderijen en aquarellen vormen de hoofdmoot en zijn overigens ook voor zeer redelijke prijzen te koop. De exposanten zijn: Loes Beks-Wemer, Annie Beniers, Marietje de Kruyf, Anne-Marie van Stratwu, Ria Lemmens, Dorien van den Oetelaar, Trudy Rietdijk, Tonnie Rooijakkers, Marlies Tielen, Lucy van Veghel, Tiny Verhagen en José van de Wiel. De entree van twee gulden (kinderen gratis) is bestemd voor de instandhouding van het Oude Kerkje. Het kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. Iedere eerste en derde woensdag van de maand is er een koffieochtend van 9.30-10.30, waar vrouwen tussen de 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 17 oktober 2001. Bij iedere koffieochtend bestaat de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor fl. 75,34,10. Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164 te Tilburg, ingang park de Horion. Lezing door Erich Kaiser Dinsdag 16 okto ber. Tijd 20.00 -22.30 uur. Plaats: Filmzaal van het Natuurmuseum Brabant, Spoorlaan 434, Tilburg. Op deze avond zal Erich Kaiser een lezing geven over de Gierzwaluwkolonie in Kronberg (Duitsland). Als schooljongen was Kaiser al geïnteresseerd in Gierzwaluwen. Door correspondentie met Emil Weitnauer en na een bezoek aan Oxford besloot hij in 1965 zelfde eerste nestvoorzienin- gen voor Gierzwaluwen aan te brengen in zijn woning in Kronberg In 1966 werd al het eerste nestkastje bezet. Dit was het begin van een kolonie die is uitge groeid tot 40 broedparen in 2001 .De kolonie is zo ingericht dat de nesten van binnenuit kunnen worden geobserveerd. Kaiser heeft talrijke interessante artikelen gepubliceerd over het gedrag van Gierzwaluwen. Tevens heeft hij prachtige dia’s kunnen maken die een boeiend beeld geven van het broedge drag van deze bijzondere vogels. De lezing zal in het Engels worden gegeven. De toegang is gratis. Gierzwaluwenwerkgroep Tilburg zal met een informatiestand aanwezig zijn en er kunnen tegen gereduceerd tarief nestkasten worden gekocht. In de gemeente Oisterwijk loopt sinds: 2 jaar het project Mooi zo Goed zo. Misschien heeft u er al eens over gehoord. Het Mooi zo Goed zo project is: een lokaal en sociaal sponsor- ingsbureau. Allerlei wensen van gewone mensen die een positief steentje bijdrage aan de directe leefomgeving kunnen via Mooi zo Goed zo een sponsor vinden. In aanmerking komen pro jecten die al breed gedragen worden, maar die door een tekort aan financiële middelen dreigen te mislukken. Voor deze projecten kan Mooi zo Goed zo een vangnet zijn- Lokale bedrijven worden gevraagd om het project te sponsoren in ruil voor publiciteit en goodwill. Al vele projecten zijn op deze manier gerealiseerd. Zoals: de Kerkhovense Molen in Oisterwijk die door sponsering van verschillende tuincentra nu mooi in het groen staat. Of het initiatief in de Heivelden dat door sponsoring van won ingstichting St. Joseph verlichting heeft kun nen aanbrengen in de brandgangen. Mooi zo Goed zo brengt bewoners en lokale bedrijven samen, om samen bij te dragen aan een prettige een aangename leefomgeving. Heeft u voor uw wijk, vereniging of stichting een idee of wens dat nog net een steuntje in de rug nodig heeft dan kan Mooi zo Goed zo u miss chien van dienst zijn. Wilt u meer informatie en een aanvraagformulier ontvangen dat kunt u contact opnemen met Merie Helmons, pro jectcoordinator Mooi zo Goed Zo, Tel.: 528 4080. Zondag 14 oktober 2001 organiseert de Vereniging van Boxtelse Verzamelaars een verza- melbeurs in Gemeenschapshuis De Rots, Nieuwe Nieuwstraat 7 te Boxtel van 10.00 tot 13.00 uur. Op deze druk bezochte en gezellige beurs kun nen geruild worden: postzegels, munten, prent briefkaarten, stickers, sigarenbandjes, tele foonkaarten, melkkuipjes, pokemon en magie enz. Verder wordt er op iedere ruilbeurs aandacht besteed aan een speciaal verzamel-thema. Voor zondag 14 oktober is dit: Fisher Technic. Voor de jeugd is er een speciale attentie. T JA A -X DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 10 OKTOBER 2001 PAGINA 5 PLM Photofinishing, met vestigingen in Tilburg en Ede, is specialist op het gebied van beeldverwerking. Zowel analoge als digitale fotografische beelden zijn onze specialiteit. Een team van in totaal 35 vakmensen is dagelijks actief. Als je er een uitda ging in ziet om mee te groeien en aan de eisen voldoet dan is PLM Photofinishing een bedrijf met per spectieven. fulltime Hij/zij moet makkelijk en vriendelijk in omgang zijn met mensen/klanten over typevaardigheid beschikken computerkennis hebben (word en excel is geen vereiste, maar wel makkelijk) stressbestendig zijn flexibel inzetbaar zijn i.v.m. werktijden tussen 07.00 uur en 19.00 uur organisatorische kwaliteiten bezitten Werkzaamheden bestaan uit: het opnemen van de telefoon het helpen van klanten aan de balie orderverwerking het verzorgen van de post etc. etc.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5