CAISSIÈRE M/V pi Foto-expositie Ton van Elsdingen Oecumenische Fietsen voor Hartstichting viering op 22 september a.s. Samenwerking hockeyclubs formeel van start Kindertelefoon Midden-Brabant start inwerkprogramma voor vrijwilligers JUMBO is een snelgroeiende supermarktketen met 52 vestigingen voornamelijk in Zuid Nederland. Met de nieuwste formule van JUMBO: ’De Zeven Zekerheden staat de consument meer dan ooit centraal. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau. Kortom de beste supermarkt in de buurt. Wij bieden: - Goed salaris conform C.A.O. - Diverse doorgroeimogelijkheden - Vakgerichte cursusmogelijkheden - Prettige werksfeer in een gezond bedrijf Als caissière ben jij het visitekaartje van JUMBO. Klantvriendelijkheid en een nette afhandeling van betaling zijn dan ook erg belangrijk in deze baan. Fulltime. Vanwege het succes van JUMBO Denissen te MOERGESTEL zoeken wij een nieuwe enthousiaste collega (m/v) voor de volgende functie: Namens de Raad van kerken Oisterwijk c.a. en de parochie St. Lambertus Udenhout bent u hartelijk uitgenodigd om aanwezig te zijn. In het kader van de Vredesweek heeft de voor- bereidingswerkgroep als thema gekozen: “Vrede begint waar recht wordt gedaan”. Voor zullen gaan enkele leden van de werk groep die de viering heeft voorbereid en ds. van Egmond van de Protestantse gemeente Oisterwijk c.a. Heb jij interesse in deze functie, kom dan langs of schrijf naar: JUMBO Denissen T.a.v. de heer Denissen Rootven 38 5066 AX MOERGESTEL Of bel voor meer informatie: 013 - 513 2359 Een paar maanden geleden werd door Helm Vile, voormalig inwoner van Moergestel en door veel mensen bekend vanwege zijn liefheb berij voor het fietsen (Driessen Optilon), aan ons gevraagd tesamen met zijn vrouw hem te beleiden bij een wielerroute georganiseerd door de Bairdgroup uit Engeland t.g.v. “The Britisch Hearth Foundation”. Het was de bedoeling vanaf Lecce in het zuidelijkste deel van Italië te gaan fietsen naar Venetië. In 10 dagen tijd moesten zij een route afleggen van 1764 km., dat was ongeveer 200 km. per dag, in de brandende zon, vaak 39 graden C. Er werd niet gekozen voor de gemakkelijkste weg recht naar boven maar kriskras door het bergachtige Italië. Van Lecce naar Bari, Potenza, Pompei, Pescasseroli, Rome, Assisi, Florence, Ravenna, Venetië. Er waren in totaal 18 fietsers, waaronder ook de zwager van Helm, (Ruud Geerlings) uit Udenhout. Allen hebben de zware tocht uit gereden en zodoende, dankzij royale sponsor ing, ook vanuit Moergestel, een mooi bedrag aan de Hart-Stichting kunnen overhandigen. Bij deze willen wij de sponsoren uit Moergestel e.o. hartelijk danken. Toon en Gerrie Franken Sinds enkele jaren worden in verscheidene kerken in Oisterwijk en omgeving op zaterdagavond of zondagochtend bijtoerbeurt oecumenische vieringen gehouden. Deze bijeenkomsten, waarin zowel katholieke als protestantse voorgangers een inbreng hebben, zijn bedoeld om rond Woord en gebed elkaar beter te leren kennen en na afloop in een informele sfeer te kunnen ontmoeten. Op zaterdagavond, 22 september zijn we vanaf 19.00 uur te gast in de kerk van de parochie St. Lambertus Udenhout. Op 22 september aanstaande wordt op een grootse wijze het startsein gegeven voor een uniek samenwerkingsverband tussen Hockey- verenigingen in de regio Tilburg. Door deze intensieve samenwerking willen de Hockey clubs: Tilburg, Forward, Were Di, Udenhout, Berkel-Enschot, Hoco (Oisterwijk), Goirle en Hilvarenbeek, een basis leggen voor een struc tureel, kwalitatief sterk hockeyaanbod. Met ondersteuning van de KNHB (Hockeybond) wordt op professionele wijze een ontwikkel ingsplan gerealiseerd voor de trainers, team- begeleiders en spelleiding. Daarnaast wordt praktisch uitvoering gegeven aan de scholing en begeleidingvan deze grote groep vrijwilligers. Door de handen ineen te slaan kunnen de hon derden kaderleden, die vele uren actief zijn voor hun vereniging rekenen op de aandacht die noodzakelijk is om een slordige vijfduizend spelende leden verantwoord hun favoriete sport te laten beoefenen. De professionele krachten zullen bij alle verenigingen de trainers, coör dinatoren en coaches vakkundig ondersteunen door plannen met hen op te stellen, scholings activiteiten te organiseren, clinics en thema- avonden te verzorgen. Het officiële gedeelte zal plaatsvinden op het complex van TMHC Forward, aan de Goirlese- weg te Tilburg op zaterdag 22 september om 20.30 uur. Belangstellenden zijn welkom. ’Celtic Experience’ is de naam van een fotö-expositie van Ton van Elsdingen in het Zorgcentrum aan de Thomas van Diessenstraat te Goirle. Wie de Keltische landen Ierland, Schotland en Wales bezoekt, wordt getroffen door de schoonheid van het landschap en de gastvrijheid van de bevolk ing. Ton van Elsdingen bezocht deze landen een aantal keren en legde land en volk (en natu urlijk vele schapen) op veel foto’s vast. In het Zorgcentrum kunt u daarvan 44 stuks zien: 21 uit Ierland, 17 uit Schotland en 6 uit Wales. De expositie is gratis toegankelijkgedurende de openingstijden van het Zorgcentrum: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Geëxposeerde werken zijn te koop; informatie hierover kunt u verkrijgen bij de receptie van het Zorgcentrum. Uw reacties in het gastenboek bij de receptie worden op prijs gesteld. MOERGESTEL OPENING SEIZOEN Op vrijdag 21 september word ons seizoen weer geopend. Op deze avond is er een After Touwtrekparty. Op deze avond kan er bij gek letst (of gelogen) worden over de vakanties of over het vorig weekend. D’n Tob is geopend vanaf 21.00 uur. SCHAATSEN Op vrijdag 5 oktober gaan we schaatsen; het lijkt misschien wat vroeg in het jaar, maar daarom gaan we naar de schaatshal in Eindhoven. Dus de ijzers kunnen tevoorschijn gehaald worden, je kunt er ook huren tegen een kleine ver goeding. Opgave is verplicht bij Martijn van Korven, 513 3460. De Kindertelefoon Midden-Brabant zoekt ent housiaste mensen die zich, gemiddeld zes tot acht uur per week en gedurende minimaal anderhalf jaar, als vrijwilliger in willen zetten voor de Kindertelefoon. De werkzaamheden betreffen naast telefonische hulpverlening ook ondersteunende taken zoals voorlichting en publiciteit. De medewerker van de Kindertelefoon geeft informatie of helpt de beller bij het nemen van de volgende stap. Soms wil een beller alleen zijn verhaal kwijt of zoekt emotionele ondersteun ing. Belangrijk gereedschap van de Kindertele- foonmedewerker is goed luisteren, respect, ken nis van de onderwerpen waarover wordt gebeld en kennis van de doorverwijsmogelijkheden. Het uitgebreide inwerkprogramma bestaat uit veertien dinsdagavonden en start op dinsdag 9 oktober. Geïnteresseerden kunnen zich aan melden op telefoonnummer 462 0327. Zij ont vangen dan een informatieboekje en een uitn odiging voor de informatie-avond op woensdag 26 september. De informatie-avond vindt plaats in café De Voortuin (boven in de Boventuin) in Tilburg en begint om 20.00 uur. DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2001 PAGINA 6 Wie maakt Jumbo nog beter? JJJjklJJ

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 6