'TlKïARTIERKE Poirters Actie! Stoere kinder kleding PlusProfijt Taxandria zonder baan Suara Indo: Indisch Cultureel Evenement in Moergestel ^tichting T'tXlzijn Cederen _^ïoergestel Van 17.00-19.00 uur... Slaapkamer Livorno Slaapkamer Parma Slaapkamer Toledo Protestantse Gemeente Oisterwijk De complete woninginrichter Nu f100,- korting bij aankoop van een ledikant nacht kastje, van Nederlandse topkwaliteit. A J Jaarlijkse Ziekendag Groetjes H.Derksen zKjBr jeugd-en jongerencenirum - Lapagayo - Spetter Bekijk onze etalage... Hb Prijs NU I i Rikken en jokeren De herfst is weer in aantocht, dus tijd voor een nieuw kaartseizoen. Vrijdag 21 september starten we weer met rikken en jokeren s’mid- dags om 13.30 uur in de Roozendries. U bent allen van harte welkom.En dan hoop ik ook te kunnen mededelen hoeveel mensen er mee kunnen op woensdag 26 september naar de jubileum kampioenschappen K.B.O. in Kaats heuvel. MODEHUIS Hallo allemaal, Komende zaterdag 22 september is het weer zo ver... De SUPERDISCO is er weer!! Kom gezellig met al je vrienden naar ‘t Kwartierke en ga kompleet uit je dak op lekkere muziek. Het is voor iedereen van 11 tot 14 jaar en we beginnen als gewoonlijk om 19:00 uur en stop pen weer om 22:30 uur. Hierdoor komt de 16+ soos te vervallen. Op woensdag 26 september gaan we streethock ey spelen. Breng je eigen skates mee, anders is het moeilijk skaten natuurlijk. Ook moet je niet vergeten om een stick mee te brengen. Het weekend hierna zal in het teken staan van Wie-Kent-Kunst. Zondag 23 september Kerkstraat 64: Aanvang 10.15 uur. Voorganger: mw. ds. W. van Egmond. De Schriftlezing: Micha6:8 en Romeinen 12:9- 21Deze Schriftlezingen werden gekozen door de ouders die in deze dienst hun kinderen laten dopen. Zij verlangen er naar hun kind zo op te voeden, dat het leert leven vanuit Gods liefde en te midden van anderen, die zich ook door die liefde willen laten leiden. Die liefde is meer dan een gevoel of een gezind heid; zij zoekt onder alle mogelijke omstandig heden de goede weg. Er is veel kwaad in de wereld, onvoorstelbaar kwaad, dat haat voedt en mensen vernietigt, wij zijn er de afgelopen week tot in het diepst van ons wezen door ger aakt. Paulus schrijft: laat je niet overwinnen door dat kwaad, maar overwin het kwade door het goede; de liefde, anderen tot zegen zijn, het goede voorhebben met alle mensen, vrede houden/ stichten met alle mensen zoveel je kunt. Met de beelden uit Amerika brandend op je netvlies, klinkt het misschien naïef in de oren. Toch roept Paulus ons op te zoeken naar aller lei vormen van actiefbezig zijn met het goede, door te leven uit de liefde. In deze dienst zal ook Rommer Bernardo José gedoopt worden. Op zaterdagavond 22 september, om 19.00 uur is er een Oecumenische viering in de St. Lam- bertuskerk in Udenhout. In de Kerkstraat is er kindernevendienst en crèche voor 0 -4 jaar. Suara Indo Tilburg houdt zondag 23 septem ber een groot Indisch Cultureel Evenement waarbij naast cultuur ook Pasar Dalam (Middag- markt-) activiteiten plaatsvinden in Partycen trum “Den Boogaard”. Suara Indo De Stem van de Indo) is een Culturele Vereniging voor Indische Nederlan ders en Belangstellenden voor Tilburg en omge ving en werd 11 jaar geleden opgericht. Inmid dels hebben zich meer dan 230 gezinnen aange meld als lid en dit aantal groeit nog steeds, ook van buiten Brabant! Mede door het houden van diverse activitei ten en bijvoorbeeld zoals nu, de viering van onze 11e verjaardag met een Indische Culturele dag, wensen wij de contacten met onze leden en belangstellende bezoekers levendig te houden, te onderhouden en te bevorderen. Onze verenig ing is beslist niet commercieel bezig en leeft enkel en alleen van de (lage) contributie. Wel proberen wij op eigen kracht en wel met de klei ne opbrengsten van deze activiteiten (als die positief draaien!) onze onkosten te bestrijden, dit uitsluitend met de belangenloze hulp van onze ledenvrijwilligers. Op onze overdekte Pasar Dalam/Culturele dag zijn diverse kramen aanwezig zoals Indische snuisterijen, kleding, muziek CD’s, edelste nen, vakantiereizen en niet te vergeten onze ty pische Indische lekkernijen. Voor het onder de aandacht brengen van de Indonesische cul tuur treden een Indonesische dansgroep en een groep met een Indonesische klederdrachtshow voor u op. Beslist de moeite van het kijken waard! De muziek wordt (de gehele dag) ver zorgd door een uitstekende groep: “Combo Matulessy” die op sfeervolle en gepaste wijze de voor iedereen zo welbekende muziek ten gehore zullen brengen. Tevens demonstraties van de typisch Indonesische gevechts-(verde- di-gings-)sport, Pemjak Silat, door sportschool “Mayang” uit Dordrecht en “Pukulan Tendan- gan Maduro” uit Breda. Voor de liefhebbers van Line-Dance: “Country Friends Line Dance” uit Oosterhout is eveneens van de partij want deze ook dans is bij onze vereniging een populaire activiteit! Nieuwsgierig geworden? Er is nog véél meer en voor elk wat wils. Ook voor onze jongste gas ten. Er is een “Kinderboekje” geregeld waar de jongste bezoek(st)ers zich gratis kunnen laten schminken, een plaat kunnen inkleuren en voor de moeite een snoepprijs ontvangen. Kom dus ons feest bezoeken. De entreeprijs is voor iedereen slechts fl. 1,50 (voor kinderen tot 5 jaar gratis). Tot ziens of Sampai bertemu lagi! Sinds vorige week heeft B W van Oisterwijk besloten de sintelbaan op het complex van Atle tiekvereniging Taxandria te sluiten. In de top laag van de baan zijn zware metalen waaronder lood aangetroffen. De meting was 3,3 terwijl het MTR (Maximaal Toelaatbaar Risoco) 3,6 be draagt. Daarom werd op advies van de GGD intensief gebruik ontraden en is baan uit voor zorg gesloten. Voor wie denkt een gezond heidsrisico gelopen te hebben is het mogelijk contact te leggen met de GGD. De trainings velden zijn echter wel te gebruiken en zijn bereikbaar via een vlonder. Markering is verder door de gemeente aangebracht. Leerlingen van scholen die regelmatig gebruik maken van het complex hoeven geen problemen te vrezen. Het Gemeentebestuur gaat op zo kort mogelijke termijn bekijken hoe het probleem kan worden aangepakt en opgelost. Prijs NU 1544,- In het kader van de Nationale Ziekendag waren op dinsdag 11 september jl. weer velen op uit nodiging van de werkgroep Ziekenpastoraat naar Huize Stanislaus gekomen om daar samen met beide pastores en de werkgroep de dag door te brengen. De dag begon met een eucharistieviering waarin werd voorgegaan door pastor Van den Tillaart. Het was een stemmige viering waarin een klein gelegenheidskoortje begeleid door de heer A. van Gils samen met de aanwezigen de liederen zong. Daarna was er koffie met gebak en een drankje. De sfeer was goed. Er werd druk gepraat. Het zo samen zijn deed velen zichtbaar goed. Na de lunch was er tijd om even te rusten, of verder te praten. De geplande wandeling door de mooie kloostertuin viel echter in het water, ’s Middags bracht het gemengde koor ’t Alter natief uit Berkel-Enschot liedjes van vroeger. Ze zongen en speelden liedjes die iedereen nog kende, de zaal zong en deinde dan ook ent housiast mee. Even alleen maar genieten, de zor gen vergeten. De middag vloog voorbij. In tegenstelling tot andere dagen in onze jachtige maatschappij, waar het soms moeilijk is om je verhaal kwijt te kunnen, was er op deze dag alle tijd voor de ziekte, de handicap, de gevoelens van verdriet en eenzaamheid. En het samen zijn, het samen eten, praten, zingen en plezier maken déden zichtbaar goed. Werkgroep Ziekenpastoraat Prijs NU 1199,- 'DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 19 SEPTEMBER 2001 PAGINA 3 Dr A< Redactie 'De Gèsselse’ en Buro '76 om tie Prijs normaal: 1443,- 10% korting - 144,- Plus ProfijtActie - 100,- Prijs normaal: 1826,- 10% korting - 182,- Plus ProfijtActie - 100,- K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Prijs normaal: 1231,- 10% korting - 123,- Plus ProfijtActie - 100,- MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 SLAAPKAMER LIVORNO Verkrijgbaar in vele breedtematen (90-120-140 en 160 cm). Zowel in blank als donker gebeitst essen. De keuze is aan u, de kwaliteit aan ons! Uit te breiden met een linnenkast. SLAAPKAMER PARMA Eenvoudig maar toch met een prettige, chique uitstraling. Maak uw keuze uit blank of donker essen. Linnenkasten zijn ook leverbaar in deze stijl. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 SLAAPKAMER TOLEDO Een werkelijk prachtig ledikant in blank beuken. Ook verkrijgbaar in diverse comfortabele 2-persoons uitvoeringen. Een verrijking voor uw slaapkamer, een be sparing op uw budget. Compleet te maken met een linnenkast. We doen ons uiterste best om iedereen te woord te staan, zowel aan de deur als aan de telefoon, en zowel door de week als in het weekend. Wilt u er echter rekening mee houden dat we ook graag 'n hapje willen eten? DAAROM ZIJN WE 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR NIET MEER BEREIKBAAR- Ledikant 90 x 200 met nachtkastje Ledikant 90 x 200 met nachtkastje Ledikant 90 x 200 met nachtkastje (IM Sjan MkbieLs Deze unieke actie is geldig tot 31 september 2001 «r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3