-^^■I /ik 'hKwartierke l/Ve/k reisbureau stuurt u gratis op vakantie? met: een bezoek aan onze diverse zalen kostelijk vertier in ons vernieuwde feestcafé natuurlijk een hapje en een drankje EN... diverse verrassingen! Minicursus ’borstvoeding geven’ Bij de Rabobank boekt u voordelige vakanties Want bij Rabobank Reizen zijn de vakanties niet duurder dan ergens anders. Het is zelfs makkelijker om voor een vakantie naar de Rabobank te gaan, want u kunt hier ook meteen uw reisverzekering, creditcard en buitenlandse valuta regelen. Hebt u eenmaal geboekt, dan maakt u bovendien kans om uw reissom terug te winnen. Alle reden dus om nu snel naar de Rabobank te gaan voorde nieuwe wintergidsen. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 jeugd- eo jongerencentrum Tot zaterdag allemaal!!! Hallo allemaal, ’t Kwartierke is weer terug van vakantie! Nu iedereen weer gewend is op school gaan wij jullie dagen weer wat leuker maken. We beginnen op zaterdag 1 september met een filmmiddag voor iedereen van 6-12 jaar. We starten de film om 13.00 uur, en deze is rond 15.30 weer afgelopen. Wij hopen dat jullie dit St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. (013) 513 16 65 Fax (013) 513 38 60 www.denboogaard.nl Rabobank WTS* vertrouwd bent geraakt, des te meer hulp kun je erbij gebruiken. Met goede informatie en meer kennis van zaken kun je de goedbedoelde, maar vaak tegenstrijdige adviezen, die je ongetwijfeld van alle kanten krijgt, naar waarde schatten. Je hoeft geen diepgaande studie van borstvoe ding te maken. Het gaat erom dat je zelfver trouwen tegen een stootje kan, en dat je je eigen verantwoordelijkheid kunt nemen. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk een minicursus van drie avonden of ochtenden bij jouw in je omgeving. Voor meer informatie over inhoud, plaats, tijd en eventuele aanmelding kun je contact opnemen met Jessica Jansen tel. 513 2643. jaar weer net zo veel leuke uurtjes doorbrengen bij ons als het afgelopen jaar. Voor de 16+ ers beginnen we ook weer op 1 sep tember met een 16+ soos. Aangezien wij geen passende naam kunnen verzinnen voor deze avonden doen wij een oproep aan jullie, de 16+ers. Verzin een naam voor deze avonden en stuur hem naar kwar- tierke@swingt.nl of lever het in bij ’t Kwar tierke zelf. Uit de inzendingen zal ons jeugd- bestuur de beste uitzoeken. Deze zal beloond worden met een leuke attentie. r naar zon of sneeuw. Inderdaad, voordelig. In september start de mini cursus ‘Borstvoeding geven’ van de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk. Als je je kindje borstvoeding wilt geven, dan wil je gedegen en uitgebreide informatie; want wat zijn nu eigenlijk de voordelen van moeder melk? En hoe gaat het zelf voeden in de prak tijk. Je kind de borst geven gaat niet altijd zon der zorgen. Hoe minder je door eigen opvoed ing en ervaringen met dit natuurlijke proces 'DE GÈSSELSE' - WOENSDAG 29 AUGUSTUS 2001 PAGINA 5 en (ttafé Cambrinus G0JW1 WLIWflm Reizen ocujaatc *7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5