d“rft wij et" Witlox Computers Krijgt Audacia een heuse F-side? dis ilien in JM L S)an MicpieIs Panda Anti- virus software I i Dankbetuiging Engelse opfriscursussen vanaf maandag 24 september Kleine groepen Info: Eileen Hourihan Tel. 513 2265 Opening seizoen in DEMO Protestantse Gemeente Oisterwijk VIDO (Vrouwen in de overgang) DE GÈSSELSE’-WOENSDAG 29 AUGUSTUS 2001 PAGINA 3 Kees en Dré: de voorhoede van de F-side! AvdW Harrie Ketelaars Grada Ketelaars-Wolfs Moergestel, augustus 2001 De Euro wordt van ons allemaal Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 "Tot 28 januari 2002 kunt u nog met guldens betalen. Wij raden u echter aan vanaf 1 januari 2002 zoveel mogelijk te pinnen of te chippen". Mijn oprechte dank voor de enorme belangstelling en deelneming die ik mocht ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man ’n Speciaal woord van dank aan dokter P. Terwindt, dokter E. van Delft, Pastor H. van den Tillaart en pastor Th. Schepens. Voor de vakantie hebben wij u al kunnen mel den dat de degradatie van Audacia een prettig neveneffect met zich meebracht in de vorm van een op het eerste gezicht zeer aantrekke lijke competitie met ploegen uit Haghorst, Dé winkel met alles op het gebied van computers en meer, véél meer. Beneiuxstraat 7a - Oisterwijk Op vrijdag 31 augustus wordt door Vogelvrij en Lekke Band het DEMO concertseizoen officieel geopend. Wil je meer weten over deze bands, of alvast een muzikaal voorproefje nemen van Lekke Band, bezoek dan hun internetsites via de site van jongerencentrum DEMO. Vrijdagavond 31 augustus dus Vogelvrij en Lekke Band, aanvang 22.00 uur, zaal open 21.00 uur, entree f7,50 (3,5 euro). Woensdagavond begint ook disco ALOHA weer. Deze avond is exclusief voor jongeren uit het speciaal onderwijs. Zaterdag is het weer tijd voor een goede oude Purple Haze. De beste alternatieve muziek, veel gezellige mensen en altijd wat te lachen. Kortom het gezelligste café van Oisterwijk! HAAREN MOERGESTEL tel. 013 - 523 0516 fax 013 - 523 0519 e-mail info@witloxcomputers.nl www.witloxcomputers.nl DIENSTEN ZONDAG 2 SEPTEMBER Kerkstraat 64, aanvang 10.15 uur. Voorganger: mevr. ds. W. van Egmond. De schriftlezingen zijn uit Kolossenzen 4 en Lucas 14: 25-33 Het gaat in beide lezingen over een diepingrijpende keuze en om nuchtere overwegingen. Weten de volgelingen van Jezus wat het kost om in zijn voetspoor te gaan? Het is beter om je dat van tevoren te bedenken. Denk er zorgvuldig en lang over na want er is vaak veel dat je belemmert om een nieuwe koers te kiezen Het gaat om de drijfveer die ons leven als zout(of gist) doortrekt. Paulus moedigt de gemeente van Kolosse aan hun spreken niet ‘zouteloos’ te laten zijn Kostbaar zout, onmisbaar, con serveermiddel en smaakmaker. Er is kindernevendienst en crèche voor kinde ren van 0-4 jaar. Iedere eerste en derde woensdag van de maand is er een koffieochtend van 9.30-10.30 uur, waar vrouwen tussen de 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De komende koffieochtend is woensdag 5 sep tember. Bij iedere koffieochtend bestaat de mogelijkheid om u op te geven voor een groeps gesprek, 12 keer voor fl. 75,- 34,10). Je wordt verwacht in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164, Tilburg (ingang Park Horion). Voor info: 456 2738 of 542 6591. Start competitie a.s. zondag: Diessen komt naar Moergestel DRUNEN Het groepje van trouwe aanhangers (Hans de Brouwer, Dré Ligtvoet, Kees Jansen, Harrie Beerens, Leo van den Branden, Jac van Elderen enz., enz.,) staat bekend onder de naam "leu- genhoek", maar zijn zeker niet eenkennig en zien een uitbreiding van de aanhang in bovenge noemde zin in het belang van Audacia. Deze competitie roept tal van nostalgische gevoelens op. Moergestelse jongens zoals Rinus Spitters, de zwarte Willems, Bernard Kwinten enz. wonen in deze contreien. De hoop bestaat en contacten worden gelegd om binnen krin gen van de KBO, personeelsverenigingen van Moergestelse bedrijven en dergelijke de "F- side" van Audacia inhoud te geven. Het zou voor de club en nieuwe bestuursle den (daarover een volgende keer meer) een enorme steun betekenen om zo snel mogelijk het verloren terrein weer in te halen. Scorend vermogen grootste zorg Hoe staat Audacia er voor?? Trainer Pavol Koutcherov en zijn spelersgroep is zeker niet pessimistisch. Een viertal overschrijvingen naar Audacia moeten het gemis aan Frans Tekath (beëindiging actieve loopbaan) en Eric Denis- sen(bewuste keuze voor het tweede elftal) goed kunnen maken. Over het veldspel is men vol vertrouwen, alleen het scorend vermogen baart zorgen. Daar wordt aan gewerkt en bovendien is Audacia op dit niveau niet de enige die daar mee worstelt. Diessen, Hilvarenbeek, Gasteren, Hoogeloon en gaat u zo maar verder. Bij deze constatering alleen wil een groepje van trouwe aanhangers onder leiding van H. de B. te Moergestel het niet laten. Wie heeft er geen (familie)relaties in deze regio?. De gedachte is nu dat niet alleen de plaatselijke kermissen aanleiding moeten zijn om de banden aan te halen, maar wat is er nu nog mooier om een voetbalwedstrijd met wed erzijdse belangen in die contacten op te nemen. Het groepje heeft daar een naam voor bedacht: "de F-side" van Audacia. De F staat dan voor "fiets", maar auto, te voet of paard en wagen mag natuurlijk ook, en... rivaliteit (of gezelligheid) te over. Wat te denken bijvoorbeeld a.s. zondag de confrontatie Moergestel (Audacia) en Diessen (RKDSV) oftewel het gevecht tussen de gebroeders van Hulten... U ziet wel, als je daar over doordenkt hoeft u geen echte voet balliefhebber te zijn om aan deze competitie het nodige plezier te beleven. De complete woninginrichter zitmlnk'ïSek,ende co,,ectie z'tmeubelen, voor elke getest in PCWorld en beoordeeld met ****1/i van 79,- voor excl. BTW Ook op vrijdagavond en zaterdag open! Openingstijden: ma. 10.00-18.00; di.-do. 9.00-18.00; vrij. 9.00-20.00; za. 10.00-16.00 Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 onze winkels!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3