LITI E P durfi. wil et** will*11 XJan Micpiels TOER-MEE TOER-MEE I I 26 augustus 2001 26 augustus 2001 Geen vrijmarkt in Moergestel Opbrengst collecte Collecte kankerbestrijding De complete woninginrichter Bedevaart Kevelaer DE GÈSSELSE - WOENSDAG 22 AUGUSTUS 2001 PAGINA 3 A. van Gerven, contactpersoon Moergestel De Euro wordt van ons allemaal Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 "Tot 1 januari 2003 kunt u uw guldenmunten en bankbiljetten bij de lokale banken in wisselen". «Stichting TC^elzijn (3uderen_^ïoergestel K.B.O. AFDELING MOERGESTEL HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 De jaarlijkse collecte voor de Maag Lever en Darmstichting heeft in juni jl. fl. 1334,75 opge bracht. Genoemde stichting komt op voor de belangen van mensen met een spijsverter- ingsziekte. Dit jaar gaat de opbrengst speciaal naar mensen met een leverziekte. Ik wil alle mensen namens de stichting bedanken voor hun gift en de collectanten voor hun tijd en inzet besteed aan de collecte. Ook in Moergestel gaan dit jaar tussen 3-9 sep tember weer collectanten op pad voor de jaar lijkse collecte van de Nederlandse Kanker- bestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds (KWF). Wilt u meer weten? Binnenkort valt bij u de folder met het collectezakje bij u in de bus. Al het geld dat het KWF in een bepaald jaar ont vangt,wordt in datzelfde jaar ingezet voor de kankerbestrijding. Van de netto-inkomsten gaat 85% naar onderzoek en 15% naar voor lichting en begeleiding. Het KWF rekent daarom ook dit jaar weer op uw steun. Mocht u de collectant missen, dan kunt u een gift overmaken. Het gironummer staat in de folder. Wij verzoeken u vriendelijk géén buiten landse munten in de collectezakjes te doen, omdat dit schade aanbrengt aan de telma chine van de Rabobank. Op een later tijdstip vindt er een landelijke inzameling van buitenlandse munten plaats. Wie vragen heeft over kanker en kankerbe strijding kan bellen met de hulp- en informatielijn van het KWF (gratis): 0800- 0226622 of 0800-KWFKANKER. Mochten er nog mensen zijn die voor het KWF willen collecteren, dan kunnen zij con tact opnemen met Annette Donders tel. 513 3361 of met Els van Houtert tel. 513 1749. Traditioneel vindt op de tweede zondag in september de jaarlijkse Vrijmarkt in Moergestel plaats. De organisatie hiervan is altijd in handen van Muziekvereniging Prinses Juliana. De verantwoordelijken uit deze vereniging zijn op zoek naar een nieuwe formule om deze vrijmarkt ook voor de toekomst suc cesvol en voldoende interessant te houden. Helaas moet worden bekend dat men momenteel nog niet zo ver is, wat geleid heeft tot het besluit dit jaar op zondag 9 september geen Vrijmarkt te organi seren. Volgend jaar hopen de organisatoren op de 2e zondag in september, de 8e, weer een oerdrukke en knotsgezellige vrijmarkt, nieuwe stijl, te kunnen houden. Stijldansen voor 50-plussers Ook dit jaar organiseert de KBO te Moerges tel weer stijldansen voor beginners en gevor derden. De danslessen worden verzorgd door “Dans school Kuiper” uit Tilburg, die garant staat voor een prima, gezellige en op onze leeftijd afgestemde begeleiding. Ook personen uit de omliggende plaatsen, zoals: Oisterwijk, Heukelom, Haaren, Üdenhout, Ber- kel-Enschot, Tilburg, Hilvarenbeek, Diessen, Spoordonk, Oirschot enz. zijn van harte wel kom. De lessen worden gehouden in het Vereni gingsgebouw Den Donk, Bosstraat la, te Moer gestel, vanaf 13.30 tot 14.30 uur. Na de koffie/- theepauze, is er dan tot 16.30 uur gelegenheid om te dansen. De kosten zijn minimaal en worden grotendeels betaald via de Stichting Welzijn Ouderen. Voor het komende seizoen, starten we op woens dag 19 september met onze eerste.dansmid- dag. De cursus bestaat uit 22 lessen 'per jaar. Daarnaast hebben we nog enkele gezellige dans- middagen en -avonden en sluiten we het seizoen af met een diner-dansant. Allemaal heel gezel lig dus! In september bestaat onze stijldansclub 25 jaar. Dit zullen we feestelijk herdenken op zaterdag 1 september aanstaande, dit uiteraard in de vorm van een dansavond. Deze begint om 20.00 uur en vindt plaats in Den Donk. De entree is geheel gratis. Als U eerst eens wilt kennismaken met onze dansgroep, dan bent U op deze avond, of op 19 september van harte welkom. Heeft U belangstelling voor stijldansen vraagt U dan voor 1 september 2001 nadere infor matie of meldt u s.v.p. op tijd aan voor de con tactmiddag of avond. Onze contactpersoon: Kees Buiter, Krieken- akker 25,5066 MJ Moergestel, Tel. 513 3348. gelegenheid bij al onze winkels! Midden en West Brabant District Tilburg Politieteam Oisterwijk De politie hield afgelopen week een extra con trole onder de schoolgaande jeugd. Met name de verkeersgedragingen van brom- en snor fietsers en de technische staat daarvan. Veertien voertuigen werden gecontroleerd. Hiervan waren er slechts vier in orde en de overige ver toonden diverse gebreken, zoals: geen verze-ker- ingsplaat voeren; geen oranje plaatje voeren; een gladde achterband en geen voorrem. Wat betreft gedragingen: een persoon droeg geen helm; tweemaal was het kinbandje van de helm los; tweemaal kon men geen verzeke- ringspapieren tonen en drie maal geen brom fietscertificaat. Op de eerste dinsdag in september (4 septem ber a.s.) zal weer de jaarlijkse bedevaart plaats vinden naar Kevelaer. De gebruikelijke pro- gramma-onderdelen (H. Mis in de basiliek, kruiswegmeditatie in de biechtkapel en het eucharistisch lof) laten nog voldoende ruimte voor wat gezelligheid met elkaar. Ook dit jaar zullen wij weer de grote gebedsintenties mee nemen die we allemaal bij ons dragen. Reser veert u alvast de datum! Kaarten voor deze bedevaart zijn al verkrijgbaar in het Parochie centrum, dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Tel. 513 2774. zitmlnkUiïgekiende co|lectie voor e“keeeêft”°aOr Smaak- k leeft'jd, voor elke zit... i 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3