moorman DAC Professionele Computertrainingen TOER-MEE Geïnteresseerd? Kanoboerderij de Reusel: voor in- en ontspanning 26 augustus 2001 Uitgerust van de vakantie? Reserveer tijdig een computertraining voor het nieuwe seizoen!!! Wij zoeken een enthousiaste medewerker Expositie in The A-R-TTIC H.S.V. De Rietvoorn Protestantse Gemeente Oisterwijk X PAGINA 5 Met Rabo Internetbankieren of Rabo Telebankieren Extra heeft u de bank op uw bureau. En daarmee doet u uw bankzaken voortaan met ten mee besparen. Voeg daar het gemak van de Rabofoon aan toe en het papieren tijdperk is bijna voorbij. Méér weten over deze efficiënte manier van bankieren? U bent gewoon langs. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 AUTOMOBIELBEDRIJF Er is nog maar een beperkt aantal plaatsen vrij, reageer dus snel! Bedrijven kunnen aparte cursusdata bij ons boeken. Informeer gerust eens Wij verzorgen trainingen in o.a. Introductie PC-gebruik. Word, Excel, Exact, Powerpoint, E-commerce, Website-ontwerp, etc. Wij werken met kleine groepen Trainingen op uw eigen niveau voor de begeleiding van sportieve activiteiten, zoals kanovaren en kleiduifschieten met lasergeweren. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s Bel (013) 513 6460 of 06 - 12394190 Mail: info@d-a-c.nl Bezoek: Bosstraat 19, 5066 EB Moergestel Periode eind augustus tot begin oktober, vooral door de week. Leeftijd vanaf 17 jaar. Ervaring niet vereist, enige affiniteit wel. Rabobank Geïnteresseerd? Neem dan contact op met Guus Mulders, Kanoboerderij de Reusel, Heizenschedijk 1, Moergestel, tel. (013) 513 6031. Nog tot en met 28 september exposeren in Gallery the A-R-TTIC te Moergestel Rina van Kilsdonk en Issa Kiemtore. RINA VAN KILSDONK Geboren in 1944 te Schalkwijk, nu wonend en werkend in Zeist. Vroeger als kind tekende zij alles: maar vooral mensen. In de loop der jaren heeft zij zichzelf ontwikkeld en is bij bekende regionale kun stenaars in de leer gegaan (o.a aquarelleren en modeltekenen). Begin negentiger jaren besloot zij full-time kunstenares te worden en nam haar verdere artistieke vorming zelf ter hand. Zij volgde kleurenstudies en lessen in compositieleer en acryltechniek. Ook heeft zij meerdere jaren de academiegroep thematisch werken in acryl en de masterclass schilderen naar model gevolgd. ISSA KIEMTORE Elk beeld van de jonge kunstenaar Issa Kiem tore (Burkina Fasso) straalt genegenheid en ontzag voor de vrouw uit. Zijn bewondering verwerkt hij in de bronzen beelden van zorgzame moeders tot jonge dan sende vrouwen. Kiemtore ziet het vrouwelijk geslacht als sym bool van het leven. Tedere jongen heeft een moeder of vrouw, zij is het vertrekpunt van het leven’. Een boeiende expositie van deze twee kunste naars in The A-R-TTIC die het bezichtigen meer dan waard is. The A-R-TTIC, Jeanne Geubbels-Denissen, Raadhuisstraat 37,5066 AP Moergestel, te.l/fax 513 3623. Open op woensdag, donderdag en vrij dag vanaf 10.00 tot 17.00 uur of op afspraak. •Stichting ^ZC^elzijn uderen^^ïoergestel K.B.O. AFDELING MOERGESTEL 'er die datum opgaat in de S.W.O. (stichting Welzijn z~\ J 1 *1_ J kernen Heukelom, Moergestel, Oisterwijk. ‘gende week zal ik bekend maken aan ke activiteiten of cursussen u kunt deel- Kanoboerderij de Reusel, gelegen in Moergestel aan het riviertje de Reusel, organiseert voor grote en kleine groepen verschillende en afwisselende uitstapjes (www.dereusel.nl). De informele sfeer staat garant voor een gezellig dagje uit. Op zondag 12 augustus is er weer een wed strijd voor de senioren. Dit concours wordt gehouden op de Zandput. We vissen van 8.30-11.30 uur, om de Rietvoorn- beker. Opgave kan tot daags voor de wedstrijd uit sluitend telefonisch bij: Hans van Esch, tel. 0499-57 1189 of bij Jan Rokven, tel. 513 3122. 'DE GÈSSELSE’-WOENSDAG 8 AUGUSTUS 2001 Zondag 12 augustus Kivitslaan 3, Aanvang 9.30 uur. Voorganger: mevr, ds W. van Egmond. Kerkstraat 64, Aanvang 10.15 uur. Voorganger: ds. C.H.B.Weijs uit Eindhoven. In de Kerkstraat is er kindernevendienst en crèche voor kinderen van 0-4 jaar. een muisklik. Dat werkt heel handig en u kunt er flink wat tijd en kos- Open dag in Ouderensoos de Roozendries in Moergestel op Zondag 19 aug. van 11.00- 17.00 uur. Veel mensen van Moergestel weten wel wat de Roozendries betekent voor vele 50plussers. Ja, u leest het goed, voor 50plussers, ten minste als u niet meer aan het arbeidsproces deelneemt, anders is het vanaf 55-plus. De Roozendries is een ouderensoos, elke dag, elke morgen, elke middag, elke avond is er een activiteit of een cursus. We hebben ver schillende ruimtes waar een activiteit of een cursus plaats vindt en in de ontmoetings ruimte staan twee biljarts die elke middag bezet zijn. We hebben een club biljarters van 55+ een van 65+ en 3banden. Ook kunt u in de ontmoetingsruimte een kopje koffie, thee of een drankje nuttigen en een gezellig babbeltje maken. Buiten voor de Roozendries liggen Jeu de Boules banen waar bijna iedere dag heel druk gebruik van wordt gemaakt. Deze week zit er bij de Gèsselse een aanvul lend boekje van het 50+ punten boekje. In Januari 2002 verandert er wat. Immers de gulden verdwijnt en wordt de Euro. Reden dus om het nieuwe 50+ punten boekje voor Januari 2002 te laten verschijnen.. Ook is het mogelijk dat de S.W.O.M pe. dl- datum opgaat in de S.W.O. (stichting Welzijn Ouderen in de gemeente Oisterwijk met de kernen Heukelom, Moergestel, Oisterwijk. Volgende week zal ik bekend maken aan well nemen. En dit geldt niet alleen voor mensen uit Moergestel, maar ook voor mensen van buiten Moergestel, maar wel in de Gemeente Oisterwijk. De S.W.O. onderzoekt of voor al deze activiteiten en cursussen die plaats vinden in de Roozendries ook in de verschillende wijkhuizen van Oisterwijk belangstelling is. Dus mensen uit de Gemeente Oisterwijk kom eens naar de Roozendries om te kijken of u eventueel wilt deelnemen in Oisterwijk en deel dat ons mede, dan kan de S.W.O. op zoek gaan naar docenten en activiteiten begeleiders. Lees dus volgende week welke activiteiten en cursussen er zijn. Ik hoop vele 50 plussers te ontmoeten op zondag 19 Aug in de Roozendries. Mocht u meer informatie willen, bel mij dan gerust even. Activiteitenbegeleidster S.W.O.M./K.B.O. afd Moergestel Trees Verhoeven-Gianotten Burg Maeijerstr 21 Moergestel Tel 5131814- 0651596992. van harte welkom op www.rabobank.nl of kom Random Recess Banking I 1 ondernemers: bankieren zonder papier. On line in de samenleving Onze tip voor

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5