ïfiREBOUW.. Krerkooyen (Ikmtbrmus ZOEKERTJES Gebackerij VAN HULTEN en medewerkers TOER-MEE en (ttafé (Cambrinu» Gemeente Belangen ‘Dit is geen Gèsselse kermis Voor de allerliefste geboortekaartjes... isolerende beglazing schilder- en behangwerk en zijn met vakantie van maandag 16 juli tot maandag 6 augustus. Hierdoor zijn onze winkels in Diessen en Moergestel gesloten’ KPJ Moergestel Trekkertrek 26 augustus 2001 20 juli 03 aug. 17 aug. 25 aug. Activiteiten Bezoekerscentrum Oisterwijk in Voor al uw: Zondag 2 en maandag 3 sept. OPEN DAGEN De tekst doet u samen met het verschuldigde bedrag in een envelop in de bus van ons redactie-adres. Tel.: (013) 513 37 48 Fax:(013) 513 24 66 b.g.g. Tel.: (013) 513 38 13 Op donderdag 19 juli om 20.00 uur kunt u met de boswachter op pad voor een avondwande ling. Vertrek vanaf het Bezoekerscentrum Oisterwijk. Ervaar de speciale rustgevende sfeer van het bos bij avond; ook bepaalde diersoor ten zoeken deze rust. Graag van tevoren aan melden via tel. 013-5219209. Nadere informatie bij: Bezoekerscentrum Oisterwijk, Van Tienhovenlaan 5, 5062 SK Oisterwijk, Tel. 521 9209. Op 21 juli gaan we met een bus naar Cadzand in Zeeland. We gaan daar overdag kijken naar de trekkertrek en daarna gaan we eerst naar disco Jojo in Zoutelande en daarna naar de Hooizolder. Opgave is verplicht bij Martijn van Korven, tel. 513 3460 .We vertrekken om 12.30 uur vanaf het St. Jansplein. Min. leeftijd 18 jaar. ’Zoekertjes’ (max. 120 karakters incl. ACHTER elke letter en/of leesteken ’n SPATIE) kosten fl. 6,-. Bij meer karakters fl. 8,50. Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL Op woensdag 18 juli staan de kabouters van het Kabouterpad klaar voor alle kinderen van 4 t/m 7 jaar. Wie niet in kabouters gelooft moet zeker komen kijken in het Oisterwijkse bos. Vanaf 14.00 uur kun je ze komen ontdekken. Je kunt starten met de ontdektocht tot 16.00 uur. Graag van tevoren aanmelden via tel. 013- 5219209. Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Schildersbedrijf www.denboogaard.nl 13 juli 31 aug. 02 sep. 16 sept. Country middag is. Reden? Simpel: de attracties zijn zo geplaatst dat de achterkant naar het terras gericht is! Bezoekers kijken voor zich uit tegen het tent doek van de rups. Gezellig? Nee, niet echt. "We hebben van tevoren contact gehad met degene die de plaatsen bepaalde (kermismanager Duursma, red.) en: ‘ja natuurlijk’ die zou er reke ning mee houden. Niet dus. Twee bezoeken aan de kermis en al meteen twee minpunten. Maar we zijn er nog niet. Zelf hebben we ook ervaringen opgedaan bij het rondlopen over de kermis. Was het niet altijd zo geweest in Moergestel dat exploitanten hun attracties aanboden tegen een redelijk tarief waarvoor zij dan op hun beurt een aangepast bedrag aan ‘staangeld’ moesten betalen? Die afspraken blijken er niet meer te zijn. Met twee of drie kinderen naar de draaimolen voor fl. 2,50 per rit (als je zelfbij de jongste spruit gaat zit ten moet er nog een kaartje bij) dien je toch een behoorlijke portemonnee mee te nemen. Of zijn kinderen de laatste jaren met één ritje tevreden? We kunnen het ons niet voorstellen. Vorige week ook nog een bedrijf gebeld dat met zijn attractie op de kermis kwam staan. Gevraagd om een advertentie om zijn waar nog eens nadrukkelijker aan te prijzen (tevreden als hij andere jaren was over de uitstraling - waar hebben we dat woord de laatste tijd meer gehoord? - van dit weekblad) kwam het ant woord dat hij het niet verantwoord vond om te adverteren. Hij moest al zo veel staangeld beta len... Nee, het klinkt niet allemaal zo positief en we kunnen er alleen maar vraagtekens bij zetten. Vraagtekens ook bij het waarom van enkele onnodige zaken waardoor prijzen enkel maar worden opgedreven. Waarom een Kabouter Plop (een look-a-like nog wel)?... Waarom een duizenden guldens-verslindend vuurwerk?... Waarom terrasjesmensen uit laten kijken op de achterkant van een tent?... Waarom geen attractie voor de opgroeiende jeugd?... Waarom een overdaad aan goktenten?... Hebben Moergestelnaren dan toch gelijk als ze zeggen dat Gèsselse kermis niet meer bestaat?... M.O. Op zaterdag 21 juli om 14.00 uur is er een spe ciale theatermiddag voor kinderen van 4 t/m 7 jaar. Kabouter Pierelier komt op bezoek. Een vrolijke voorstelling over de wind, de vogels en de grote en kleine dieren van het bos. Hij speelt op een prachtig plekje in het bos. ELKE DAG OPEN van 10.00 tot 02.00 uur (het hele jaar) Disco Hawaï Party 20.00 uur Super Disco 20.00 uur Disco Beach Party 20.00 uur Super Disco 20.00 uur 25+avond m.m.v. LOOZ 'C BOOZE (entree fl. 10,00) Disco schuimparty 20.00 uur Country middag m.m.v Redneck m.m.v Grand Canyon De ledenvergadering van Gemeente Belangen Oisterwijk, de partij met de beste kijk op elke buurt en wijk, heeft in de vergadering van 2 juli unaniem ingestemd met de voordracht van het bestuur van de eerste tien kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezingen van 6 maart 2002. De kandidatenlijst ziet er als volgt uit: 1. Piet Meeuwis 2. Jan Oerlemans 3. Kees Rijnen 4. Carel Brands 5. Maria Willems 6. Gerard Willems 7. Enny van Helden 8. Ricky Smetsers 9. Frans van lersel 10. Ruud Hora De leden zullen zich in het najaar uitspreken over de kandidaat wethouder(s). Gemeente Belangen maakt zich sterk om de drempel te verlagen en de kiezer zeer nadruk kelijk uit te nodigen actief mee te denken over en te schrijven aan het verkiezingsprogramma. Op zaterdag 14 juli om 14.00 uur is er een ont dektocht voor jongeren met een verstandelij ke handicap. Heb je wel eens geroken aan een dennenappel, of gevoeld aan de bast van een oude eik? Tijdens deze tocht komen je ogen, oren en andere zintuigen niks tekort.Graag van tevoren aanmelden via tel. 521 9209. a Inwoners niet tevreden: Zaterdagavond 21.30 uur. Voor ‘De Gèsselse’ nog even ‘aan het werk’. De sfeer proeven van wat nostalgie bij het optreden van Geert van de Wouw die weer in de huid gekropen is van ‘Ome Gijs’. Meer dan bekwaam (‘zoiets verleer je niet’, zou hij later bekennen) baant hij zich een weg door de bakken vol met oude single tjes en langspeelplaten. Feilloos vindt hij op de Ip’s de juiste groef midden op de plaat en moei teloos laat hij de muziekjes in elkaar overlopen. We zien hem op een manier zoals alleen ‘Óme Gijs’ dat kan. Óok zijn muziek straalt het uit. Nederlandse artiesten van weleer die furore maakten met lekker in het gehoor liggen fox- trotjes hebben de voorkeur. Ook bij het dan nog niet zo talrijk opgekomen publiek. Maar ook de ‘aanvragers’ worden op hun wenken bediend. ‘Draai nog eens een lekkere tango!’ is dan ook niet aan dovemansnoren besteed. Nu we toch in de buurt zijn begeven we ons naar buiten op het kermisterrein. Tussen de ‘attrac ties’ door komen we de passanten tegen. Hun vraag ‘wat vind jij van de kermis’ hadden we niet meteen verwacht, ‘n Antwoord hadden we niet klaar omdat we niet alles bekeken had den. De personen door wie we werden aange sproken hadden dat blijkbaar wel. Hun oordeel was heel duidelijk: ‘Dit is geen Gèsselse kermis meer... er staan enkel maar goktenten en voor de jeugd van ons (16,17 jaar) is er al helemaal niks te beleven’. Nee, deze mensen zullen we op de stenen van het St. Jansplein de komen de dagen zeker niet meer tegenkomen! Zondagmiddag 13.30 uur. Voor ‘De Gèsselse’ nog even ‘aan het werk’. Immers: De Cambrinus, de jongste uitgaanstelg in horecaminnend Moergestel, heeft vandaag haar deuren geopend. Inclusief fraai terras. Mooi, heel apart en sfeer vol ingericht. Inclusief openhaardpartij. Niet dat dat nou zo persé noodzakelijk is met deze temperaturen, maar het ziet er wel gezellig uit. En het laat ook meteen zien wat ‘De Cambrinus’ zo allemaal in huis heeft. Lekker aan de koffie zittend dwalen onze ogen over het terras buiten. Dat ziet er leuk uit: nieuw meubilair en een behoorlijk aantal gas ten heeft er al een plekje gevonden. Alleen... ze missen een uitkijk op het doorgaans altijd gezel lige kermisterrein. Er valt niet veel waar te nemen van wat er op het kermisterrein te doen 1' 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 11 JULI 2001 PAGINA 6 j! Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 1 kosten, bij normale’ grootte f 6,-; anders f 8,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Bezoek ook eens onze web-site: www.bata- vus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbran den en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Helmen v.a. f 99,-keuze uit 180 stuks Scoo- terhandvaten v.a. f 7,50 per stel, keuze uit 30 modellen Vakgarage en Scooterbedrijf Bijvelt van de Ven Moergestel tel. 5132134. Iedereen kan zich weer opgeven voor de cur sus blindtypen. Nieuwe methode. Lessen in Den Donk. Aanvang september. Voor iedereen vanaf groep 7. Geef je tijdig op. Max. 12 leerlin gen per groep Typebureau van der Pluijm 513 3793. Scooter uitlaten met terugloop al v.a. f 100,- (afhaalprijs). Scooterbanden van de mer ken: Metzeler, Pirelli, Sava, Deestone, Duro en Maxix uit voorraad leverbaar. Scooter en Auto bedrijf Bijvelt van de Ven Moergestel tel 5132134. Buffet voor feesten en partijen. Bezorgen van af 10pers bij Chin. Rest. 'Yueng Shing V 17,50 p.p. tel. 5131163. Geboortekaartjes: de allernieuwste en meest uitgebreide collectie! Wilt u tijdig reserveren? Bu- ro '76, Oisterwijkseweg 43, Tel. 513 2268. Twinkeltje is met vakantie van 16 juli t/m 4 aug. Denk aan uw Palthe stoomgoed Elke zondag Schoteldag van 17.00 tot 20.30 uur bij Café De Brouwer. Elke week 'n andere schotel voor maar fl. 12,50. Geslaagd: f 100,-extra korting bij aankoop van een nieuwe scooter. Keuze uit 85 nieuwe soorten en 15 gebruikte. Auto en Scooterbe drijf Fa. Bijvelt van de Ven Moergestel tel 5132134. Te koop: Jack Russel-pups, ingeënt en ont wormd. Oirschotseweg 91tel. 513 1410. Quad 45 km (rdw gekeurd) v.a. (4499,- Singa brommers v.a. (2995,- Electro steps v.a.f 1599,-. Direct uit voorraad leverbaar. Vakgarage en Scooterbedrijf Bijvelt van de Ven Moergestel tel. 5132134. Vergeet uw Palthe stoomgoed niet op te halen voor de vakantie van 16 juli t/m 4 aug. in Twinkeltje

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 6