P TOER-MEE 26 augustus 2001 Moergestel heeft hèt! Met Rabo Internetbankieren of Rabo Telebankieren Extra heeft u de bank op uw bureau. En daarmee doet u uw bankzaken voortaan met ten mee besparen. Voeg daar het gemak van de Rabofoon aan toe en het papieren tijdperk is bijna voorbij. Méér weten over deze efficiënte manier van bankieren? U bent gewoon langs. Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Vervolg voorpagina: Haghorst’s spektakel DE HOEFKENS 29 MOERGESTEL Rabobank het aansluitende Hekkedambal of in één van de aangrenzende horecabedrijven zal het dorpsfeest tot in de kleine uurtjes worden voortgezet. De aanvang van het Spektakel is 11.30 uur. De entree bedraagt f 6.- p.p. Voor de kinderen t/m 12 jaar is de entree f3,00. En daarbij mag zeker vermeld worden dat de kinderen een lot krij gen waarmee leuke prijzen te winnen zijn. Haghorst heet U van harte welkom op het 21e Haghorst’s Spektakel! Extra informatie zoals bv. de voorverkoopadressen kunnen op de Hag horst’s Spektakel Internetsite worden gevonden op het adres www.haghorstsspektakel.nl Indeling: Hal met garderobemeubel in toiletruim te, U-vormige woon/-eetkamer (ca. 60 m2) v.v. schuif pui naar terras, moderne lichte open keuken v.v. div. inbouwapp., bijkeuken v.v. kelderkast en aansl. voor was- en droogautomaat, berging, een 4-tal slaap kamers en een badkamer v.v. ligbad, 2e toilet, dou che en wastafelmeubel. Kermis in Moergestel met uiteraard een niet te versmaden wielerronde. Na de dikkebanden- race was het zover: een ludieke ronde met een pittig deelnemersveld. Uiteraard was Gemeente Belangen, met de Beste Kijk op elke Buurt en Wijk, ook van de partij. Lijst 3 altijd in de strijd voor de eerste plaats, zette heel strategisch in voor de symbolische derde plaats, immers de eerste twee plaatsen moesten naar de gemeen schap. Het kanon Kees Rijnen zette, we ken nen hem, een uitstekend resultaat weg op de fiets. Jan Oerlemans en Rikie Smetsers bewe zen op eigen grondgebied een uitstekend team te zijn en brachten met de step de opdracht, ook dat is bij ons gebruikelijk, tot een goed eind. En de kersverse lijsttrekker Piet Meeuwis moest het hoofd (hem zeker toevertrouwd) gebrui ken om de bal balancerend op het hoofd over de finish te brengen. Ondanks de kapotte fiets slaagde hij daar goed in: plaats 3 werd beves tigd! In de wielerronde een goed team, in de dagelijkse politiek is dat niet anders. Altijd op de bres voor de behartiging van de gemeen schapsbelangen staan ze voor u klaar. De komende verkiezingen worden voorbereid, de eerste 10 kandidaten zijn inmiddels bekend. We hebben de kiezer uitgenodigd om een bijdra ge te leveren voor het verkiezingsprogramma. De reacties hierop zijn zeer positief. Graag zul len we alle mensen die gereageerd hebben in het najaar uitnodigen om met elkaar over alle bijdragen van gedachten te wisselen. Gemeente Belangen: keihard de beste, dit kan alleen door U. Immers wij zijn er alleen maar voor u en door u. Deze zeer goed onderhouden HALFVRIJSTAAN- DE BUNGALOW, met berging en fraai aangeleg de tuin met gazon, zonneterrassen, barbecue en oprit voor een 4-tal auto’s, is in de nabijheid van bossen en uitvalswegen gelegen. De woning, gebouwd in 1981 en uitgebouwd en gerenoveerd in 1995, heeft een inh. van ca. 520 m3 en staat op een totaal per- ceelopp. van ca. 795 m2. een muisklik. Dat werkt heel handig en u kunt er flink wat tijd en kos- deelnemers aan deze jurering worden enkele leuke prijzen verloot onder andere, een reis naar Euro-Disney. Autopolling Een spannende en sensationele sport die U op het Spektakel gezien moet hebben, is het onder deel Autopolling. Leden van de Dutch Car Pulling Organization (DCPO) zetten hun beste beentje voor om Spektakel te brengen. Bij het auto(car)pulling moeten de deelnemers een sleepwagen - die met gewichten verzwaard is - over een zo groot mogelijke afstand op een baan van 100 meter verplaatsen. Er wordt daar bij gestreden in meerdere klassen. In de zwaar dere klassen komen de zogenaamde “specials” aan de start. Speciale wagens waar de deelne mende teams veel tijd en geld investeren om optimaal aan de start te kunnen komen. Deze auto’s hebben vermogens die kunnen oplo pen tot 800 pk aan de achterwielen. Uiteraard zijn de “pulls” van deze auto’s bijzonder spec taculair om te zien en te horen. Of om met DCPO-woorden te spreken: “Dit moet je een keer meegemaakt hebben!” En dat kan op een speciaal terrein - dat met pijlen wordt aange geven - waar de autopullers in actie komen. Waterspektakel Het waterspektakel heeft dit jaar een extra impuls gekregen omdat we van de unieke lig ging van het evenemententerrein langs het Wilhelminakanaal gebruik willen maken. Heel wat water zal er verzet worden door het demon stratieteam van de Jetski-Club Landsard beach. Ooit een boot gemaakt van flessen gezien? Op het Spektakel is dat mogelijk en kan er net als in de kano’s een toch mee gemaakt worden. Wat de sport para-sailing zoals inhoudt, kan ‘s mid dags bekeken worden. Extra aandacht mogen we ook zeker vragen voor de radiografische speedbootjes die met duizelingwekkende vaart over het kanaal scheren. Een tentoonstelling van 60 miniatuurboten staat garant voor minisail Haghorst. Kinderattracties Ook de jongste bezoekers worden natuurlijk niet vergeten. Zij kunnen hun hart ophalen bij de diverse attracties. In het speciaal opgezette kin derdorp kan de jeugd naar hartelust springen, klimmen en ravotten. Een ritje in de zweef molen is zeker de moeite waard. En wat dacht je van het laten “zetten” van een tatoeage bij de Tattooshop. De dieren bij de kleindierenshow zitten op hun dierenvrienden te wachten. En ook niet te vergeten de adembenemende vlie- gerdemonstraties. Hollandse muziekmiddag Een splinternieuw onderdeel van het program ma is de Hollandse muziekmiddag in de feest- Algemeen: De gehele woning is voorzien van muur- isolatie, kapisolatie en isolatieglas. Hal, toilet, keu ken, bijkeuken en woon-/eetkamer met vloerver warming. Iedere kamer is voorzien van een tele foon- (ISDN) en CAI-aansluiting. De dakbedek king van de bungalow is in 1995 door kunststof ver vangen en voorzien van isolatie. AANVAARDING IN OVERLEG VRAAGPRIJS: F 1.095.000,- KOSTEN KOPER tent. Vanaf 16.00 uur kunnen de liefhebbers van het Nederlandstalige lied volop aan hun trek ken komen als bekende artiesten uit de regio van zich zullen laten horen. Met medewerking van Radio Fantasy zullen optreden Peter Smulders, Peter Selbach en Marc van Alphen. Houthakkers roadshow Een bijzondere en tevens luidruchtige attrac tie zal de Houthakkersroadshow zijn. Een Roadshow voor jong en oud die wordt gestart met een houthakkerskampvuur waarop kin deren gratis broodjes kunnen bakken. Tussen door zullen de kettingzaagartieste motorzaag- demonstraties geven. In een mum van tijd wor den stoeltjes, totempalen, beren en vogelhuis jes uit één boomstam gemaakt. Een lust voor het oog. Natuurlijk is de vrouw van de hout hakker ook aanwezig; Het takkenwijf. Nee, geen vervelend mens maar'een vrouw die U goede adviezen kan geven op het gebied van bij voorbeeld: gezondheid en toekomst. Brandweeroefening Een van de spectaculaire onderdelen mag zeker de bijdrage van de Post Diessen worden genoemd. Onder leiding van Jac Kroot laat de groep enthousiaste vrijwillige brandweerman nen tijdens een oefening bij het Wilhelmina- kanaal zien wat men aan kennis en materiaal in huis heeft. En dat niet alleen van brandweer want dit jaar zijn ook een duikploeghet Rode Kruis, EHBO en een boot van Rijkswaterstaat aanwezig. Al met al belooft dit dus een mooie Oefening te worden. Bij de oefening staat ove rigens de voorlichting naar het publiek en de inzet van de diverse hulpverleningsdiensten centraal. De jeugd wordt gedurende het Spektakel ook bij het werk van de brandweer mannen betrokken. Bij de brandweerspelletjes kunnen zij een echt brandweerdiploma ver dienen, dat wordt getekend door een echte brandweerman. Wat wil je nog meer als brand weerman of-vrouw in de dop. Markt en promotie En alsof dit nog niet genoeg is, is er in de stra ten van Haghorst ook nog eens een ruim opge zette en gezellige markt te vinden. Er staan ongeveer 100 kramen opgesteld waar de bezoe ker ruime keuze heeft aan te kopen goederen. Daarbij hoort de lekkere geur een suikerspin of een lekkere snack niet te ontbreken. Hekkedambal Uit dit alles mag blijken, dat de bezoeker haast ogen en oren te kort kan komen tijdens deze negentiende uitgave van het Haghorst’s Spektakel. Voor wie om 18.00 uur nog niet genoeg heeft van het Spektakel is er nog volop gelegenheid om nog even rustig na te genieten op het terras op plein de Hekkedam. Tijdens van harte welkom op www.rabobank.nl of kom NVM maKeiaars ivviva onroerend goed b.v. popcovers en hierbij denken wij niet aan Frans Bauer, Marianne Weber, André Hazes of ande re branchevervaging, maar aan het echte werk zoals De Dijk, van Dik Hout, ‘t Goede Doel, Doe Maar, etc. Éénieder die enig bekend is met dit muziekgenre weet meteen wat dit betekent: een goeie beat, blazers en een publiek dat uit z’n dak gaat, want Kaas is gaaf (kaas’sgaaf). Binnen pakweg 1 jaar wilde KAAS op de plan ken (kaasplank) staan en dat is dan ook gelukt! En dus ook in Haghorst. Harry Slinger: Harp' Slinger behoeft nauwe lijks een introductie. Voor deze voormalige Drukwerkzanger neemt iedereen zijn petje af. Hij geeft de aanwezige gasten waar ze recht op hebben. En dat is nu juist iets wat hoort bij het Haghorst’s Spektakel hoort. Frens Fraais: De groep Frens Fraais geeft op bijzondere wijze invulling aan “Back to the Haghorst”. Adembenemend, energiek en swin gend! Dit zijn de reacties van het publiek van op de nieuwe show ‘Let’s Go Crazy’ van Frens Fraais.... Wederom heeft Frens Fraais bewezen dat zij nog uitdagender, nog spannender, nog energieker kunnen zijn en daar kan iedereen van getuige zijn. De organisatie is dan ook bij zonder blij dat zij ook deze band uitgerekend voor het 21e Spektakel heeft kunnen contrac teren. Een bomvolle tent met vele honderden enthousiast feestvierende mensen was hier het afgelopen jaar het levende bewijs van. De ver wachtingen zijn ook dit jaar weer hoog gespan nen. Entree aan de kassa fl. 20,00. In de voor verkoop geldt de prijs van fl. 15,00. Het voor verkoopadres voor de toegangskaarten in Moergestel is Jumbo Denissen Supermarkt. Het Spektakel De klapper van het “weekeinde Haghorst” blijft het Spektakel op zondag 5 aug. aanstaande. Dan is er werkelijk van alles te doen in deze kern waar pit in zit! De “Hart van Brabant Super- Expo” biedt voor jong en oud vanaf 11.30 uur een gevarieerd programma in de straten, het Wilhelminakanaal en het luchtruim boven Haghorst. Straattheater Ook dit jaar neemt het straatheater een bijzon dere plaats is op het evenement. Tijdens de 21e editie van het Haghorst’s Spektakel kunt U weer genieten van allerlei acts uitgevoerd door een groot aantal straattheaterartiesten. Ook het publiek kan weer een bijdrage leveren door een stem uit te brengen op de in haar ogen leukste, best of origineelste straattheateract. Deze door het publiek gekozen winnaar ontvangt de Leeuw-Tongelo Straattheatertrofee. Onder de DE GÈSSELSE'- WOENSDAG 11 JULI 2001 PAGINA 5 Random Recess Banking ondernemers: bankieren zonder papier. On line in de samenleving www.quistmakelaars.nl info@quistmakelaars.nl Tel. 013-5219009 - Fax 013-5219048 Kivitslaan 1 - 5062 AA Oisterwijk Onze tip voor k quist

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5