'DE SCHOUW' kadi>shof> A. OP T HOOG aS?! In verband met de BOUWVAK zijn wij GESLOTEN vanaf 16 juli tot 6 augustus. TAPPERIJ BRASSERIJ Informatie voor leiding en kinderen De vakantie is nog maar pas begonnen, en dan toch al denken aan de laatste week. Van 6 tot en met 10 augustus is het weer jeugdvakan tieweek. Iedereen die zich opgegeven heeft als leiding wordt zondag 5 augustus om 11.00 uur verwacht in Den Donk, alwaar we de eventuele wijzigingen in de groepen zullen doorgeven en de voorbereidingen voor maandag zullen treffen. Overigens zoeken we nog voor 2 kleutergroepen leiding. Dus als je 15 jaar of ouder bent en nog een weekje over hebt, bel dan even met Geesje van den Boer, 505 2345. Ook kunnen we nog algemene hulp gebruiken bijvoorbeeld assistentie bij ranja tappen, bou wen, spelleiding, kampbewaking e.d. j e u tj d Va|<a Nt i e yi e e k B E Vakantiesluiting 23 juli t/m 5 aug. ONZE NIEUWE KAART IS ER WEER I I 'K Tijdens de vakantieperiode hebben wij op de vrijdagen 20 en 27 juli en 3 en 10 augustus GÉÉN KOOPAVOND en zijn we op zaterdag 14, 21 en 28 juli en 4 augustus OW 16.00 uur GESLOTEN. Wij wensen iedereen een prettige vakantie! donderdag, vrijdag, zaterdag zijn wij gewoon geopend. TIJDENS DE BOUWVAKV'AKANTIE VAN 16 JULI T/M 1 AUGUSTUS ZUN WIJ MAANDAG, DINSDAG, WOENSDAG GESLOTEN. Wij wensen iedereen een hele jyne vakantie! DINSDAG SLUITINGSDAG! Babs en Brigitte Voor de ‘tropische’ dagen in Nederland hebben wij airco in onze brasserij DOE-HET-ZELF CENTRUM Opening op zondag 15 juli: Toeter de Toetertuin open cWij/ wensen w een prettige vakantie, wis en Miauden thuiskomst DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 11 JULI 2001 PAGINA 4 Rootven 43, Moergestel, Tel. 513 1405 ,ste\ 1 Wat is het programma voor groep 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 Industrieweg 15, Moergestel, Tel. (013) 513 6149 Maandag gesloten! Overnachting Voor de kinderen van groep 7 en 8 is het moge lijk om een nacht te kamperen. Geef je je op voor de overnachting, dan wordt maandag met je lei ding besloten welke avond jullie gaan kampe ren. De bewuste avond word je ‘s avonds om 18.30 uur, op de fiets, verwacht bij Den Donk. Een luchtbed (liever geen stretcher), slaapzak en eventueel zaklamp moet je meebrengen. Zorg ervoor dat je een lange broek en trui of eventueel jas bij je hebt, want het kan ‘s avonds flink afkoelen, ‘s Morgens ben je rond 8.00 uur weer bij Den Donk terug. Iedereen veel plezier gewenst tijdens de vakantie en tot de jeugdvakantieweek Nieuwe attractie in Autotron Rosmalen: de Toetertuin Het pretpark van Autotron Rosmalen is vanaf 15 juli een attractie rijker. Want dan wordt op officiële wijze de Toertertuin geopend, een tuin waar twaalf verschillende toeters te vinden zijn. Talloze kinderen zullen om 13.00 uur door mid del van veel getoeter de toetertuin ‘open’ toe teren. Elk kind dat op deze dag een toeter mee neemt naar Autotron, heeft dan ook gratis toe gang. De officiële opening zal begeleid wor den door Meneer Desi Bel, die met zijn geluids- meter zal kijken of het getoeter hard genoeg is voor de opening. In de afgelopen weken is hard gewerkt om de Toetertuin klaar te krijgen. Op de plaats waar vorig jaar de Big Wheels nog reden, staan nu tussen het groen negen palen met daarop vro lijk gekleurde buizen. Elke buis heeft z’n eigen toeter (soms zelfs twee!), waarbij natuurlijk de vraag is welke toeter waar staat. Gratis entree met toeter Elk kind dat op zondag 15 juli wat voor toeter dan ook meeneemt, mag gratis naar binnen. Natuurlijk worden ze dan wel verwacht bij de opening! De kinderen die op Vakantiepark Vinkeloord verblijven, dat bij Autotron ligt, zullen in het knutselprogramma toeters maken. Op deze manier hoopt de directie van Autotron/ Vinkeloord voldoende toeters te krijgen voor de openingshandeling. Deze begint om 13.00 uur, waarbij met alle aanwezige kinderen gepro beerd wordt zo veel mogelijk te toeteren, waar door voldoende geluid ontstaat om de Toeter tuin officieel te openen. Meneer Desi Bel zal met zijn apparatuur de meting verrichten en het sein geven wanneer het getoeter hard genoeg is. Omdat we van verschillende mensen gehoord hebben dat ze het programma toch niet bewaard hebben of kwijt zijn geraakt, volgt hieronder nogmaals het programma van de jeugdvakan tieweek. Het thema is: sprookjes, mythen en sagen. Wat gaat groep 1 - 2 allemaal doen? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, begin nen we met het openingsspel. Om 12.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk, ‘s Middags is er geen programma. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. De bus brengt jullie naar het Wandelbos in Tilburg om daar de hele dag te spelen. Brood en drinken niet vergeten dus. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag is er een theatervoorstelling. Om 9.30 uur worden jullie verwacht bij Den Donk. Om 12.00 uur kunnen jullie weer opgehaald worden bij Den Donk, ‘s Middags zijn jullie vrij. Donderdagmorgen is het druk. Van 9.30 -12.00 uur gaan jullie knutselen, spelletjes doen en pannekoeken bakken bij Den Donk. Zelf knus- telmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. ‘s Middags zijn jullie vrij. Vrijdagmorgen worden jullie om 9.30 uur ver wacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Om 12.00 uur kunnen jullie daar weer opgehaald worden, ‘s Middags kunnen jullie uit rusten, of met je ouders naar de kindermarkt gaan. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat - Postelstraat - Kloosterlaan - Herengoedstraat - Oostelvoortjes - Stokske - manege Fevior. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. De Toetertuin Door de verplaatsing van de Big Wheels kwam aan het begin van het seizoen een mooie loca tie vrij voor een nieuwe attractie. Omdat er al paden lagen tussen het vele groen, was het de ideale locatie voor de Toetertuin. De Toetertuin is een verzameling van verschillende toeters, die te horen zijn door op een knop te drukken. Natuurlijk is ook de uitvoering gekoppeld aan ’t thema ‘vervoer’ van Autotron. De knop is be vestigd in het midden van ’n autostuur, die be vestigd zijn op houten palen met gekleurde bui zen die hoog boven de tuin uitsteken. Door op de knop te drukken, is het geluid te horen van’n autoclaxon, de bel van een tram, de sirene van een politieauto en meer van deze geluiden. Moerge' door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met het openingsspel. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis, ‘s Middags worden jullie om 13.30 uur op de fiets bij Den Donk verwacht. Van daaruit gaan we gezamenlijk naar de Pierenberg voor een bosspel. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij ‘t Draai- boompje verwacht. Tot 12.00 uur gaan jullie een elf(jes)kamp spelen. Om 12.00 uur gaat ieder een naar huis. Om 13.30 uur moeten jullie weer verzamelen bij kanoboerderij Mulders. Tot 16.00 uur gaan jullie kanoën. Woensdagmorgen worden jullie om 9.30 uur bij manege Fevior verwacht. Daar gaan jullie de bonte middag voorbereiden en een spelcircuit doen. Om 12.00 uur gaan jullie thuis eten, waar na jullie van 13.30-16.00 uur in de manege laten zien wat jullie ‘s morgens geoefend hebben. Donderdagmorgen vertrekken jullie om 9.30 uur vanaf Den Donk. Per bus gaan jullie naar de Tongelreep in Eindhoven. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 25,00 per artikel. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat - Postelstraat - Kloosterlaan - Herengoedstraat - Oostelvoortjes - Stokske - manege Fevior. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. Het programma voor groep 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je o Oo van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met het openingsspel. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis, ‘s Middags bouwen jullie van 13.30 tot 16.00 uur een vervoersmiddel bij den Donk. Dinsdagmorgen gaan jullie kanoën. Jullie wor den om 9.30 uur bij kanoboerderij Mulders verwacht. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis. Van 13.30-16.00 uur worden jullie bij ‘t Draaiboompje worden verwacht om een elf(jes)kamp te spelen. Woensdag gaan jullie op stap. De bus brengt jul lie om 9.30 uur naar de Beekse Bergen. Wel eten en drinken (en zwem-kleding) meebrengen, want jullie zijn om 16.00 uur pas weer terug. Donderdagmorgen worden jullie om 9.30 uur verwacht op de trimbaan aan de Pijnendijk. Tot 12.00 uur spelen jullie daar diverse bos spelen. ‘s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht bij Audacia. De brandweer zal jullie deze middag tot 16.00 uur allerlei dingen laten zien en misschien ook wel doen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30 - 12.00 uur gaan jullie knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van 25,00 per artikel. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat - Postelstraat - Kloosterlaan - Herengoedstraat - Oostelvoortjes - Stokske - manege Fevior. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. 73 o ■T

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 4