Haghorst’s Spektakel weer groots van opzet VOGELS Stijn en Bas winnen eerste Dikkebandenrace Ti ^F Kapsalon Barbers TOER-MEE J.M.A. Stieger TANDARTS Aphrodite P en de vakantie... 26 augustus 2001 AGRO CLEANING De praktijk is gesloten van maandag 30 juli tot maandag 13 aug. Schepens Tweewielers WOENSDAG 11 JULI 2001 - 26e JAARGANG - Nr. 1153 Moergestel Bïest-Houtakker Haghorst Lees verder op pag. 5 Huidverzorgingsinstituut Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Wij zijn GESLOTEN van 16 juli t/m 28 juli Vrijdag 3 augustus: Spektakelpop Omdat de spreekwoordelijke eerste klap nog altijd een daalder waard is pakt Het Spektakel op deze eerste dag van het 3-daagse evenement meteen goed uitpakken met de populaire Band Zonder Banaan. Inmiddels heeft deze zevenkoppige dwaze band afkomstig uit Völkel en Uden al vele mensen versteld doen staan. De regio’s waar ze te gast zijn, groeien als kool. Met een mix van metal en meligheid wordt elke zaal, feesttent of fes tival omgetoverd in een groot feest. Wat je ziet zijn onmogelijke acts, volop theater en gek kigheid. Wat je hoort zijn ongepolijste d(Deun tjes en verder veelal eigen werk, met een dui delijk herkenbaar BZB-geluid. Voorafgaand aan het optreden van deze groep zal een ver- rassingsact op het programma staan. Entree aan de kassa fl. 22,50. In de voorverkoop geldt de prijs van fl. 17,50. SCHOONHEIDSSALON NAGELSTUDIO Tandarts J. de Brouwer Tel. (013) 528 88 09 Snel en vakkundig uw terras of gevel reinigen? Bel: Agrocleaning Swinkels Moergestel b.v. en uw terras of gevel wordt weer z.g.a.n. Tel. 513 3284 of 06-53354149 Ook de editie van 2001 zal op 34 en 5 augus tus weer bol staan van ontspanning, entertain ment, muziek, theater, spektakel, fascinerende demonstraties, info en promotie. Ongetwijfeld zullen dit jaar weer vele duizenden mensen kennismaken met de verrassende en veelzijdi ge, vernieuwde activiteiten die het Haghorst’s Spektakel te bieden heeft. Stijn de Laat en Bas Persoons mogen zich de winnaars noemen van de eerste Moergestelse Dikkebandenrace die gehouden werd op kermisdinsdag. De dik- kebandenrace is een initiatief van de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk. Om 19.00 uur die avond kwamen de eerste ren ners aan de start; renners in de leeftijd tot 10 jaar. Van meet af aan ontstond er een kopgroep je van drie renners waarvan Thomas Polak uit Prinsenbeek resoluut de leiding nam. Uitein delijk moest hij het in de laatste ronde toch afleggen tegen een van onze plaatselijke favo rieten: Stijn de Laat, 9 jaar en o.a. lid van Wielerclub Pijnenburg in Tilburg. Thomas Polak werd tweede en Sander van lersel uit Berkel-Enschot werd derde. De beste vijf uit deze categorie reden ook mee in de leeftijdsgroep t/m 14 jaar. Ook hier was een hoofdrol weggelegd door Thomas Polak, maar net als in de eerste race wist hij dat niet tot het eind te volbrengen. Nu was Moergestel- naar Bas Persoons hem te snel af. Joep Hoffmans (in de eerste wedstrijd vierde) werd hier keu rig derde. Alle winnaars kregen hun prijzen overhandigd door Frans van der Poel, directeur van Rabo bank Moergestel. Zij hadden ook de prijzen beschikbaar gesteld. Een geslaagde wedstrijd die, zoals het er nu voorstaat, ook terug te vinden is op de kermis- agenda van 2002. Ludiek fietsfestijn Na deze wedstrijden was er door drie Moer gestelse café’s, te weten de Brouwer, de Klaore en ‘t Centrum een ludieke fietswedstrijd geor ganiseerd. De deelnemende ploegen moesten een parcours afleggen op achtereenvolgens een fiets waarvan de assen niet in het midden zaten; op de step met ‘n bak water op het hoofd en op een fiets met op het hoofd een bal. Hilariteit natuurlijk alom en uiteindelijk was de ploeg die zich ‘Nondrolan’ noemde de win naar. Zij werden trouwens ook winnaar in de categorie ‘Best verkleed’. De prijzen werden overhandigd door Hans de Brouwer. Prijzen overigens die beschikbaar waren gesteld door de organiserende café’s en Slijterij In den Korenmaaier. Ook dit evenement zal ongetwijfeld een vervolg krijgen in 2002! Dat je als kern niet groot hoeft te zijn om tot grootse daden te komen, bewijst Haghorst ook dit jaar weer. Al voor de 21e keer namelijk presteert deze dorps gemeenschap van nog geen 1000 zielen het wederom om een evenement op touw te zetten dat jong en oud telkens weer weet te boeien: het Haghorst’s Spektakel. @[P(2W Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 Zaterdag 4 augustus Back to the Haghorst Een niet meer weg te denken onderdeel tij dens het Haghorst’s Spektakel is ongetwijfeld de thema-avond “Back to the Haghorst”. Een avond vol muziek en entertainment die enke le jaren geleden werd geïntroduceerd, refererend aan de succesvolle dansavonden in Haghorst, eind jaren ‘60 begin jaren ‘70. Intussen over- schaduwd het succes van “Back to the Hag horst” deze uiterst succesvolle dansavonden. De jeugdgroep Kaas zal de spits afbijten en is een spectaculaire allround-band is voor het eer ste te zien en te beluisteren in Haghorst. Een groep die razend populair is in de buurt van Roosendaal en binnenkort ook in onze regio. KAAS speelt enkel en alleen nederlandstalige di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u Voor een vakkundig en vriendelijk advies... PR FIL- Eigen parkeerplaats via Vloeiweg de fTêtsspëcïalïst 's-Maandags gesloten Im-öisco-om 't CENTRUM l WINTEL» Rabobank de esselse 1 V7S4 Openingstijden: Uitgave en redactie: Buro ’76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871 - E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties tot en met zondagavond - www.gesselse.nl Dit is de laatste 'Gèsselse’ vóór de vakantie. Op woensdag 18, 25 juli en 1 augustus zal 'De Gèsselse' NIET verschijnen. Woensdag 8 augustus zijn we weer terug. We wensen iedereen een fijne, zonnige vakantie... goede reis en behouden thuiskomst... (voorheen 'Moergestel-Nieuws Suzanne Vorstenbosch Oisterwijkseweg 62 5066 XE Moergestel Telefoon (013) 513 0400 Voor spoedgevallen wordt waargenomen door: Hoogstraat 100 te OISTERWIJK Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel voor vacatures, zie: www.cso-orthopedie.nl jjï I IUIU VUI X.UI gil I^OII IOL11L H i 1 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) "gèsselse Altijd leuke aanbiedingen Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! 2001

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 1