(D O) (D ISI CD f» N Cü CD Jeugdcircus IL Grigio bestaat 40 jaar 1 Café Cambrinus sinds kermis open E m NOTARIS Telefoon 013-528 68 47 Telefax 013-521 65 11 7)///7ff/s donderdag, vrijdag, zaterdag zijn wij gewoon geopend. Kantoor: Baerdijk 20 5061 GG Oisterwijk TIJDENS DE BOUWVAKVAKANT!E VAN 16 JULI T/M 1 AUGUSTUS ZIJN WIJ MAANDAG, DINSDAG, WOENSDAG GESLOTEN. I Na een grondige verbouwing van de zogeheten ‘voorzaal’, zoals dat altijd werd genoemd, van Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; 1 zaterdag 10.00-15.00 Den Boogaard, kon zondag met de kermis de deur worden geopend van Café Cambrinus. De eigentijdse, verrassende inrichting doet heel gezellig aan, inclusief het fraaie terras dat is aan gelegd. Een aparte toegangsdeur biedt meteen toegang tot de prachtige bar die er is geplaatst. De naam ‘café’ zegt het al: men kan er dagelijks terecht om er te genieten van een versnapering, een drankje en/of hapje. Ad van Hattum en medewerkers zullen u er graag ontvangen. Feest in de circuspiste Als binnenkort in Jeugdcircus IL Grigio de openingsmars klinkt, de koorddanseres haar evenwicht op de strakke draad gevonden heeft, de clowns hun grappen rondstrooien en de schijnwerpers knipogen naar de ballerina te paard, dan begint het Haarens paardenspul aan een bijzonder circusseizoen. Tijdens de komen de speelperiode herdenkt IL Grigio namelijk het feit dat het 40 jaar geleden werd opgericht. Bij het bereiken van een dergelijke circus-mijl- paal kan een ‘feestje in de piste’ natuurlijk niet uitblijven. Speciaal wegens dit jubileum heb ben zowel artiesten als hun begeleiders dan ook hard gewerkt aan een feestprogramma waarop zij het hooggeëerd publiek in dit jubel jaar graag willen trakteren. Vanaf vorig jaar september hebben acrobaten, slangenmeisjes, jongleurs, trapezewerkers- anti- podisten en balletmeisjes elke week ongeveer vijf uur van hun vrije tijd in de oefenpiste gegooid om er met volle overgave aan hun cir cusacts te werken. Ook goochelaars, trampoline springers, waaghalzen op hoge fietsen en dres- seurs met hun paarden, geiten en hondjes waren wekelijks in de manege aanwezig om hun num mers te perfectioneren of om de, soms eigen wijze, veestapel te leren gehoorzamen. ^Moergc :Sve\ Haaren - Jeugdcircus IL Grigio bestaat 40 jaar. Het Brabantse circus viert dit jubi leum van zaterdag 7 juli tot en met zondag 22 juli met een reeks van twintig jubi- leumvoorstellingen. De shows worden gegeven in het circusgebouw aan de Bossebaan in Haaren en beginnen elke middag om twee uur. Opvallend in de nieuwe circusshow zijn de acts die gebracht worden in de stijl van de jaren zestig, de begintijd van het circus. Met ouder wetse kleding, primitieve attributen en met de toen gebruikelijke wijze van presenteren wil IL Grigio bij gelegenheid van dit jubileum zo ook wat nostalgie tussen het zand en zaagsel strooi en. Oudere fans van IL Grigio zullen bij het zien van die nummers misschien neuriën: ‘weet je nog wel, oudje’. Het aardige is dat in elke voor stelling ook werkelijk een ‘oudje’ onder het hooggeëerd publiek aanwezig is. Elke show wordt namelijk bezocht door een omaatje dat aan haar meehuppelend kleinkind uitvoerig vertelt over de programma’s waarvan zij in de beginjaren van IL Grigio heeft genoten. Grootmoeder heeft zelfs circusdia’s uit die tijd meegebracht, ze worden tijdens diverse optre dens vertoond op een groot projectiescherm dat naast de piste is opgesteld. Dat de tachtig Haarense artiesten (4 t/m 15 jaar) hun circus feestje goed hebben voorbereid, is duidelijk Maar ja, feesten kun je natuurlijk niet alleen. Bij IL Grigio hoopt men dan ook dat er, juist zoals vorig jaar, meer dan 15.000 bezoekers naar Haaren zullen komen om er deze keer eens een ‘party in de piste’ mee te vieren. Jeugdcircus IL Grigio speelt van 7 juli tot en met 22 juli aan de Bossebaan in Haaren elke middag om twee uur. Extra voorstellingen op 17 en 19 juli om 10 uur ‘~s morgens en op 22 juli om 8 uur s avonds. Het is verstandig om telefonisch kaarten te bestellen. Circustelefoon 0411 -621 215 of622 619. Toegangsprijzen: Kinderen: Eerste rang f9.- Tweede rang f 7.- Volwassenen: Eerste rang f 14.- Tweede rang f 10.- 0 I 73 PAGINA 3 Van Heesewijk J K o DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 4 JULI 2001 oo .i A A of

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3