Wij feliciteren met een nieuwe Combi-automaat. Rabo dikke banden-race in Moergestel pi VAN HULTEN Slijperij van der Linden 1 1 2 Kermis dins dag 3 juli om 19.00 uur Bedevaart Scherpenheuvel Rabobank Protestantse Gemeente Oisterwijk Diensten zondag 24 juni: 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 JUNI 2001 PAGINA 5 Kerkstraat 12 5066 AS Moergestel Alarmnummer Naam Adres Postcode-Woonplaats Geboortedatum Telefoonnummer Accoord ouder(s) Welke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij Gebackerij Van Hullen veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi-automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Voor al uw slijpwerkzaamheden Huishoudelijk gereedschap Land- en tuinbouwgereedschap Hout- en metaalgereedschap Enz. INSCHRIJFFORMULIER RABO DIKKE BANDEN RACE Kermisdinsdag 3 juli in Moergestel Moergestel Voor meer informatie wat betreft de bedevaart en het donateurschap kan men zich tot 28 juli 2001 wenden tot: G. de Vrij, Acaciastraat 450, 5038 HE Tilburg, tel.: 542 1966. TREKKERTREK Op 21 juli gaan we met een bus naar Cadzand in zeeland. We gaan daar overdag kijken naar de trekkertrek en daarna gaan we eerst naar disco Jojo in Zoutelande en daarna naar de Hooizolder. Opgave is verplicht bij Martijn van Korven, tel. 513 3460. We vertrekken om 12.30 uur vanaf het St. Jansplein. Min. leeftijd 18 jaar. In alle andere gevallen: 0900 - 8844 voor als het écht nodig is... Op dinsdag 21 augustus 2001 gaan voor de 218 keer bejaarde en gehandicapte pelgrims uit Tilburg e.o. naar de Belgi sche bedevaartsplaats Scherpenheuvel. In de Basiliek van Scherpenheuvel zal een Eucharistieviering, een kruisweg en een kort lof worden gehouden. De bedevaart, dus ook de bussen (liftbussen) is geheel aangepast aan de minder validen. Net als voorgaande jaren gaan er ook weer eigen priesters, een verpleegkundige, E.H.B.O.-ers en bejaardenverzorg(st)ers mee. Neemt men deel aan de bedevaart met een rol stoel, dan graag een begeleider meenemen. De bedevaart is ook bedoeld voor senioren, men hoeft geen handicap te hebben om mee te kunnen gaan. Er is ook een mogelijkheid om donateur te worden van de bedevaart. Speciaal voor de intenties van de donateurs wordt in Scherpenheuvel gebeden. U kunt bij ons terecht op: maandag en woensdag van AÈ 18.00-20.00 uur; zaterdag van 9.00-12.00 uur of in overleg. Burg. Schijvensstraat 18 - HAAREN - Tel. 0411-623875 06-15648087 Op kermisdinsdag 3 juli wordt in Moergestel voor het eerst een DIKKE BAN DEN RACE gehouden. Kinderen, jongens of meisjes in de leeftijd van 7 t/m 14 jaar kunnen met hun eigen fiets aan deze dikkebandenwedstrijd deelnemen. De fiets mag een gewone stadsfiets zijn, een crossfiets en een mountainbike. Het maakt niet uit. Alleen een racefiets is niet toege staan. De wedstrijd wordt gehouden in de kom van Moergestel met Rootven als start en finish. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur voor de leeftijdscategorie 7 t/m 10 jaar en om 19.30 uur voor de jeugd van 11 t/m 14 jaar. Alle deelnemers krijgen een shirt en een val helm beschikbaar gesteld door de RABO-bank Moergestel in bruikleen. Daarnaast is iedere deelnemer verzekerd volgens de voorschriften van de KNWU (wielerbond). Alle deelnemers ontvangen bovendien een presentje als herin nering aan deze wedstrijd. Voor de drie eerst Deze strook inleveren op de basisschool of bij de heer Geert Hoffmans, Bosstraat 14, 5066 EB Moergestel. Tel. 5131220. Kivitslaan 3, Aanvang 9.30 uur. Voorganger dr. K. Hanhart uit Den Bosch. Kerkstraat 64, Aanvang 10.15 uur. Voorganger mevr. ds. W. van Egmond. We vieren een dienst voor jong en oud. Het thema van de dienst is Ziende blind!?! We lezen uit het evangelie naar Johannes over een bedelaar die letterlijk in het donker leeft, maar ook over anderen die ’ziende blind’ zijn. We ont dekken wat er gebeurt als de ogen open gaan, ook zingend en luisterend naar muziek. Niet alleen jongeren denken na over wat dit verhaal voor hun leven zou kunnen betekenen. Maar jong en oud buigt zich over het verhaal en gaat er mee aan de slag, om een bijdrage te leveren aan deze viering. Zo, hopen we, worden ook onze ogen geopend voor elkaar en voor wat wij in ’huis’ hebben. Samen vieren we op deze manier de Slotzondag aankomende kinderen is er tevens een mooie prijs beschikbaar. Misschien schuilt er onder de deelnemertjes wel een opvolger van Erik Dekker, Michael Boo- gerd, Servais Knaven of Leontien van Moor- sel. Wie weet. Geef je daarom zo snel mogelijk op door onderstaande strook in te vullen en in te le veren op je school of bij de heer Geert Hoff mans, Bosstraat 14 in Moergestel. In het najaar zal nog een dikke banden race wor den georganiseerd in de kern Oisterwijk. De wedstrijden worden allen gehouden onder ver antwoordelijkheid van de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk. MOERGESTEL 2

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5