-1 SJan Miezels Voor een heel bijzondere nachtrustsisist l Oisterwijk Zender Nieuws-TV van kabel Uitwisseling ’Prinses Juliana’ en ’Musis Sacrum’ De complete woninginrichter Burgemeester en wethouders van Oisterwijk, Uitnodiging afscheidsreceptie gemeentesecretaris mevrouw H.F. van Breugel Anèerge De Man Sintjanspfein 7 5066 AR Moergestel Tel 013-5134100 Tip aanleveren teksten... De televisiezender Nieuws TV is failliet en wordt daarom vanaf dinsdag 12 juni niet meer op het kabeltelevisienet van Oisterwijk en de overige netwerken in Brabant doorgegeven. Essent Kabelcom is nu met onderhandelingen bezig over een mogelijke doorstart van deze zender. Als dat geen resultaat oplevert zal voor een andere zender worden gekozen. Voor het geval de doorstart wel mocht lukken wordt u daarover geïnformeerd. Op zondag 24 juni a.s. vindt er een Uitwisse- lingsconcert plaats tussen onze Muziekvereni ging Prinses Juliana en Harmonie Musis Sa crum uit Dongen. Na ruim zes jaar verruilt mevrouw H.F. van Breugel haar functie van gemeentesecretaris van de gemeente Oisterwijk voor die van gemeente secretaris van de gemeente Roermond. Ter gelegenheid van haar vertrek biedt het gemeentebestuur haar een openbare afscheidsreceptie aan. De receptie vindt plaats op donderdag 28 juni 2001 van 17.00 tot 19.00 uur in het Raadhuis aan de Lind 56 te Oisterwijk. Het gemeentebestuur nodigt alle belangstellenden en relaties van de gemeente Oisterwijk van harte uit om persoonlijk afscheid te komen nemen van mevrouw Van Breugel. de burgemeester, drs. Y.C.Th.J. Kortmann HAAREN MOERGESTEL DRUNEN «■Stichting TC^elzijn uderen_^(oergestel SLOTMANIFESTATIE De slotmanifestatie van het 50-jarig bestaan van de K.B.O. bisdom ’s-Hertogenbosch wordt gehouden op 17-18-19-20-21 september. U kunt inschrijven voor Woensdag 19 en Donderdag 20 september. Het begint om 10.30 uur en eindigt om 15.00 uur. De entreekosten zijn fl. 17,50 per persoon inclusief een kop koffie of thee en als u met de bus mee wilt dan kost het fl. 10,- extra, mits we een volle bus hebben. Het programma is als volgt; Opening door de voorzitter, Circusact (circus Renz), Groot koor met meerstemmige liedjes, 2 circusacts (circus Renz), Pauze, Groot orkest met schitterend Repertoire, 2 circusacts (circus Renz), optreden van Lya de Haas, (de brabantse troubadour), en Henny Korsten (de vermaarde gitarist). Dit alles speelt zich af in een circustent vlak bij het Provinciehuis aan de Pettelaarseweg in ’s-Hertogenbosch. Er zijn plaatsen voor rolstoelgebruikers en de stoelen zijn aangepast voor ouderen. U kunt kaartjes bestellen bij Trees Verhoeven tel 5131814 voor 1 Juli a.s., want wij moeten ze ook nog bestellen in Den Bosch. Als we geen volle bus hebben dan kunt u ook op eigen gelegenheid gaan. Maar U moet de entreekaartjes wel bestellen. OUDERENREIS K.B.O. Mensen let goed op in verband met de kermis kunnen we niet opstappen op het St Jansplein voor de ouderenreis op 29 juni. Maar we gaan nu verzamelen bij de hoofdingang van de Kerk en daar komt de bus om te vertrekken om 8.45 uur. Hij vertrekt ook echt om 8.45 uur dus wees op tijd. Er kunnen geen mensen meer opgegeven wor den want de bus is al vol. Tot ziens op vrijdag 29 juni om 8.45 uur bij de hoofdingang van de kerk. De Reiscommissie. Bij goed weer zal dit unieke gebeuren plaats vin den in de open lucht op het St. Jansplein ter hoogte van Partycentrum Den Boogaard. De aanvang is vastgesteld op kwart over twaalf. Mochten de weergoden op dat moment slecht gehumeurd zijn dan zal worden uitgeweken naar Partycentrum Den Boogaard. De begin tijd blijft dan uiteraard ongewijzigd: 12.15 uur. Onze harmonie zal het spits afbijten en het concert openen met een zomers programma. Ongetwijfeld zal het de aandachtige luisteraar opvallen dat de dirigent, Arthur Verhofstad die, al hanteert hij het dirigeerstokje nog geen jaar, duidelijk voornemens is er geen gras over te laten groeien. Ook de Slagwerkgroep zal een deel van het concert voor haar rekening nemen. Na de pauze is het de beurt aan onze Gasten; Harmonie Musis Sacrum uit Dongen. Een geheel ander gezelschap en dat zal blijken uit hun programma. Kwalitatief ook hoogstaand doch met een eigen programmakeuze en inter pretatie. Het belooft dus een aantrekkelijk en afwisselend muzikaal gebeuren te worden; alleszins de moeite waard het te bezoeken. Laten we hopen dat een zomers zonnetje ook getuige van dit concert zal zijn. ’n Kopje koffie? Graag tot uw dienst’ Volop (gratis) parkeer gelegenheid bij ai onze winkels’. Wegens het voorgenomen huwelijk van Frangoise van Spaendonck en Henri de Vos zijn wij gesloten van 20 juni t/m 8 juli a.s. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 JUNI 2001 PAGINA 3 Zorg dat teksten op ZATERDAG om 12.00 UUR binnen zijn. E-mailen kan tot zondag 18.00 uur Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411) 62 12 17 gemeente Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL I' De nieuwe manier van slapen

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3