Familie-Vriendentoernooi 2001 "gèsselse A 1 a.s. Zaterdag gaan we weer Roefelen! Niks te doen deze zomer? Onze geslaagden! Aantrekkelijke competitie voor Audacia Zeskamp KPJ Udenhout 18 en 19 augustus 2001 P.V. ’Over Berg en Dal’ Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehouden op zaterdag 9 juni 2001 vanuit Creil over een afstand van 320 km. Aan deze wedvlucht namen 110 duiven deel. Ze werden gelost om 9.10 uur bij een temperatuur van 16 graden Celsius, met noordoosten wind 1,licht bewolkt. H.S.V. ’De Rietvoorn’ Moergestelse Dartcompetitie Vanwege de vakantie zal ’De Gèsselse’ NIET verschijnen op de woensdagen 18 en 25 juli en 1 augustus. Zomeractiviteiten Meierij in de Er Op Uit-folder 2001 Tip voor het aanleveren van teksten... De voorbereidingen van de 26e zeskamp zijn alweer volop aan de gang, we maken onze belofte waar om door te gaan met de zeskamp. Dit jaar gehouden op zaterdag 18 augustus en zondag 19 augustus 2001. Zaterdagavond is er als vanouds weer een gezellige feestavond in de tent, met dit jaar de Jan van Brusselband en De Boswachters. Zondag wordt de zeskamp gehouden. Wij hopen dat jullie er met zijn allen weer zin in hebben om mee te doen. Vanaf nu kun je je team opgeven. Een team bestaat uit 6 heren, 6 dames en 1 captain en eventueel reserve spelers). Dus aan alle sportieve heren De eindstanden zijn als volgt: 1. De Legendes; 2. De Lookes; 3. De Verande ring; 4. Dukklup; 5. Rep; 6. www.bier.nl; 7. Herman; 8. Bierdupkes I; 9. Hullie en Zullie; 10. Reusel op z’n best; 11. Veerkes kampioen; 12. Isolde’s Angels; 13. De Kemphaantjes; 14. Helene’s Heroes; 15. Bierdupkes 2. Bij de jeugdteams was de eindstand: 1. K-otic; 2. De Roefjes; 3. De Vennekes; 4. De Jonge Kemphaantjes. lekker onderuit te zakken, wat te drinken, napraten en natuurlijk de BBQ. We konden zien dat iedereen overdag toch echt goed zijn best had gedaan, want iedereen had veel honger. Een BBQ-buffet van 8 meter lang was binnen een mum van tijd totaal leeggegeten! Maar nie mand hoeft zich bezwaard te voelen want dat was ook de bedoeling. Maar wat was de bedoe ling van de taarten... Natuurlijk zijn deze ook zeer geschikt voor het betere gooi- en smijt werk. Wij als organisatie beschouwen deze dag als zeer geslaagd en wij willen dan ook alle deelnemers bedanken. Ook alle vrijwilligers, kantinemedewerkers, frikandellenbakkers, de scheidsrechters en DJ Dirk heel erg bedankt! WAARDEVOL CULTUUR LANDSCHAP De Meierij is vanwege zijn landschappelijke kwaliteiten door rijk en provincie bestempeld als Waardevol Cultuurlandschap (WCL). Realisatie van deze folder is mede mogelijk gemaakt door een bijdrage uit het fonds Waar devolle Cultuur Landschappen. De folder is vanaf heden gratis bij de WV’s in de Meierij verkrijgbaar. Bestellen kan ook: VW ’s-Hertogenbosch en de Meierij, Markt 77, 5211JX ’s-Hertogenbosch, tel.: 0900-1122334. Uitslag van de wedvlucht gehouden op zondag 10 juni 2001 vanuit Bourges over een afstand van 539 km. Aan deze wedstrijd namen 38 duiven deel. Ze werden gelost om 6.40 uur bij een temperatuur van 15 graden Celsius, met noordnoordwesten wind 1, bewolkt. Uitslagen: A. Westgeest 1-5-8 (16 mee) L. Kennes 2-9 (8 mee) A. van Hulten 3-4-6 (6 mee) Th. Colsen 7-10 (6 mee) Eerst getekende kampioenschap 2001,nieuw L. van Boxtel -24, L. van den Branden -44, Th. Colsen -37, J. van Drunen -58, A. van Hulten -15, L. Kennes -34, A. Westgeest -44. en dames die het aan durven, maak je team compleet en geef je op bij: Bart Heuvelmans, tel. 511 2885 of per e-mailwww.kpjudenhout .nl Laat snel iets van je horen, want VOL VOL. Opgeven is mogelijk tot uiterlijk 3 augustus 2001. Het inschrijfgeld bedraagt f65,- per team. Dit bedrag is over te maken op bankreke ningnummer: 15.20.04.734, onder vermelding van de teamnaam. Hopelijk tot ziens tijdens ons zeskamp weekend! Groetjes, bestuur KPJ Udenhout. Voor meer informatie ga naar www.kpjudenhout.nl Trek dan eens ’Er op uit in de Brabantse Mei erij’! Want in deze streek (grofweg gelegen tussen de steden ’s-Hertogenbosch. Eindhoven en Tilburg) is genoeg te doen voor iedereen. En om dit nog gemakkelijker te maken heeft het Samenwerkingsverband van WV’s in de Mei erij en Noordoost-Brabant (met ondersteu ning van een aantal hotels en campings uit de streek) onlangs de ’Er op uit’-folder uitgebracht. In deze gratis folder is een selectie gemaakt van zomeractiviteiten in de gastvrije Meierij. ’Elk nadeel heb z’n voordeel’ De laatste jaren moest Audacia verre reizen maken (Noord - Oost Brabant) voor haar com petitiewedstrijden. Daar was overigens niets mis mee, maar eigenlijk werd wel eens ver langd naar een juiste competitie meer in de buurt en liever niet met clubs uit de ’stad’. Nu Audacia is gedegradeerd én er een reor ganisatie binnen de KNVB heeft plaatsgevon den krijgt zij een welhaast ideale competitie. Er heeft een herschikking plaatsgevonden van de districten Zuid I en Zuid II. Deze herschikking heeft voor Zuid I tot gevolg dat er geen zesde klasse meer is en er een samenvoeging is van de vijfde en zesde klasse. ’Zo heb elk nadeel z’n voordeel’ om met Johan Cruijff te spreken. Audacia speelt het komende seizoen in 5 J samen met Casteren, EDN ’56 (Haghorst), Hilvaria, HMW (Hooge Mierde), Hoogeloon, Hulsel, Netersel, RKDSV (Diesen), SVSOS (Biest-Houtakker) en Tuldania (Esbeek). UITSLAGEN JEUGDWEDSTRIJD De Koningsbeker bij de jeugd is gewonnen door Bart Nouwen. Hij wist op overtuigende wijze deze wedstrijd te winnen. 1. Bart Nouwen 12 stuks 151 cm; 2. Guido van de Wiel, 7stuks 91 cm; 3. Rik Stads 6 stuks 74 cm; 4. Tino Groenland 4 stuks 53 cm; 5. Guido van Kasteren 4 stuks 46 cm; 6. Bas Persoons 4stuks 43 cm; 7. Martijn Schoones 3stuks 40 cm; 8. Stef IJsseldijk 2stuks 24 cm; 9. Grard Bierkens 1 stuk 23 cm; 10. Rik Mallens 1 stuk 11 cm; 11 Carlij van Kasteren, Tom Bierkens, Rick van lersel en Kees Bierkens vingen helaas geen vis.De grootste vis werd gevangen door Grard Bierkens, een bliek van 23cm. Volgende wedstrijd: 8 juli op de Zandput. We hopen dat jullie allemaal weer meedoen. Uitslagen: L. van den Branden 1-4-9-13 (8 mee) J. van Drunen 2-5-7-8-10-17 (11 mee) L. van Boxtel 3-14-15-16-18-26-27 (14 mee) A. van Hulten 19-22 (9 mee) L. Kennes 6-11-12-20-21-28 (35 mee) Th. Colsen 23-24 (16 mee) A. Westgeest 25 (12 mee) Sinds het laatste bericht hebben we nog een beetje moeten schuiven met de routes, want een paar bedrijven die hun medewerking hadden toegezegd bleken bij nader inzien niet in staat mee te werken. MAAR... alles is rond en we maken er a.s. zaterdag een gezellige leerzame dag van. We willen nog even laten weten dat we op 23 juni 2001 vertrekken, eten en afsluiten in Scholengemeenschap Durendael aan de Van Kemenadelaan in Öisterwijk. Andere jaren vertrokken we altijd vanuit een wijkhuis, maar omdat we meer dan 300 inschrijvingen van kinderen hebben bleek het wijkhuis dat aan de beurt was te klein. Gelukkig kunnen we nu dus bij Durendael terecht. De kinderen worden tussen 09.00 en 09.30 uur verwacht in Durendael, waar zij hun begelei- der/ster voor die dag kunnen vinden bij het routenummer. Als je het kaartje kwijt bent kun je je melden bij de organisatie. Er zijn lijsten met daarop de namen van alle kinderen en dan hebben we je groepsnummer al snel ge vonden. De meeste groepen zullen rond 15.00 uur weer terug zijn in Durendael. Tussen de middag komen alle groepen terug in Durendael om gezamenlijk te eten. Je moet wel even zelf wat brood meebrengen; wij zor gen voor drinken. Voor het ’thuisfront" geven wij ook nog even het telefoonnummer van Durendael: 528 6795. Daar zijn de hele dag mensen aanwezig die weten waar iedereen is in geval van calami teiten. Wij willen nogmaals iedereen bij voorbaat har telijk bedanken voor hun medewerking en nu met name de sponsors: Gemeente Öisterwijk, Trappaf, Administratie kantoor Van Keulen, Ontmoetingscentrum De Waterhoef, Ontmoetingscentrum De Coppele, Wijkvereniging Pannenschuur, Trefpunt De Bunders, Levenskerk/Luifel Jongerencentrum ’t Kwartierke te Moergestel, Jumbo Moergestel en Emte Öisterwijk. Voor vragen kunt u terecht bij het secretari aat: P. van Loon, Pr. Beatrixstraat 13, 5062 TM Öisterwijk, tel. 013-5217370, e-mail: peterefy@hetnet.nl. KONINGSVISSEN Op zondag 24 juni wordt er een heel belang rijk concours gehouden op het Blekven. Er kunnen namelijk 2 leden van de visclub kei zer worden. Al maanden lang wordt er door Goris Kogels en Jan Rokven extra getraind. Wie houdt hen van deze titel af De wedstrijd begint om 8.30 uur. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij: JanRokven 513 3122 of Hans van Esch tel. 0499-571189. We vissen dus om de Koningsbeker. Zondag 10 juni was het dan zover, het jaarlijks familie-vriendentoumooi van Roef- handbal. De organisatie was aangenaam verrast over het aantal inschrijvingen. Maar liefst 19 teams hadden zich aangemeld en waren, ondanks de slechte weers voorspellingen ook werkelijk gekomen. Ook wij van de organisatie waren enigszins verontrust door de weersverwachting die het KNMI ons voorschotelde. Maar het bleek gelukkig allemaal mee te vallen en hebben dan ook maar een uurtje regen gehad. “Beste weer goden bedankt”. Voor we met het tournooi begonnen was er een echte fitness-fysio-spe- cialist gekomen on de warming-up te verzor gen. Ik kan alleen maar zeggen dat hij zijn werk bijzonder goed heeft gedaan. Bijna 200 perso nen hebben een hele dag gesport en er is niet een sportman/vrouw geblesseerd geraakt. Iedereen werd in poules ingedeeld en speelde 4 wedstrijdjes. N a de middag werden er nieuwe poules ingedeeld naar sterkte. De fanatieke en technisch wat betere teams hadden zich in de selectie-wedstrijden bewezen en werden in de kampioenspoule ingedeeld. Zodat ’s middags iedereen ongeveer gelijkwaardige tegenstanders tegenover zich kreeg. Iedereen heeft het ontzettend naar zijn zin gehad bij het spelen van een partijtje handbal, veel handbal. En voor veel mensen de zg. niet-handballers, toch ook nog best moeilijk om dat kleine balletje achter de keeper te krijgen. Maar er was fun en daar gaat het om. Na alle inspanningen was er tijd om eens De strijd aan kop van de competitie is nog niet beslist. Veerkes A won de wedstrijd tegen Veer kes Z met 6-4, en staat met nog één wedstrijd te gaan op 5 punten achterstand. De strijd om de 3e plaats in de competitie gaat nog tussen De Brouwer, 't Draaiboompje en Veerkes M. Laatstgenoemd team lijkt de beste papieren te hebben na de 10-0 overwinning op het B-Team. De Brouwer en ’t Draaiboompje moesten de punten delen na een spannend wedstrijdverloop. Alle deelnemers aan de competitie worden uitgenodigd voor een afsluitingsavond met pri jsuitreiking en koppeltactics-toernooi, zie onderstaande mededeling. Uitslagen speelweek 7: ’t Draaiboompje-De Brouwer 5-5; Plok-Vriendschap 8-2; Veerkes Z- Veerkes A 4-6; Veerkes M-B-Team 10-0; Epi was vrij. Stand na speelweek 7: 1. Veerkes Z7 - 56 2. Veerkes A7 - 51 3. Veerkes M6 - 35 4. De Brouwer6 - 32 5. ’t Draaiboompje6 - 31 6. Plok6 - 24 7. Epi6 - 23 8. Vriendschap6 - 21 9. B-Team6 - 7 Voor speelweek 8(20 21 junistaan de vol gende wedstrijden gepland: B-Team-Epi; Veer kes A-Veerkes M; ’t Draaiboompje-Vriend- schap; De Brouwer-Plok; Veerkes Z is vrij. Bij deze nodigen we alle deelnemers aan de Moergestelse Dartcompetitie uit voor een afs luitingsavond met prijsuitreiking en kop peltactics-toernooi op woensdag 11 juli in De Veerkes, aanvang om 20.00 uur. Prijsuitreiking le, 2e, 3e plaats, 180-worpen en hoogste finish. Voor het koppeltactics-toernooi kan iedereen die heeft deelgenomen aan de competitie zich kosteloos inschrijven tot zondag 8 juli bij De Veerkes. Durendael Öisterwijk VBO: Anouk van den Meijdenberg en Sanne Vrijhoeven. MAVO: IngeMols, Sander van Overdijk, Jolan- da Persoons, Marieke Verkooijen en Cynthia Weijtmans. HAVO: Carolijn Schoones en Roy Verkuijl. ATHENEUM: Diana Timmermans. Midden-Brabant College Tilburg VMBO verzorging: Jasmijn de Bock. VMBO elektrotechniek: Adis Mandie. VMBO installatietechniek: Riny van Spaan- donk. St. Odulphuslyceum Tilburg HAVO: Jan van Bree, Wouter Gerritsen, Marie ke Heijkants, Thijs IJsselijk en Jore Wesel. VWO: Lotte van Dijk, Marlon van Dijk, Dirk jan Hoogeland, Ties Knijpers, Marga Knijpers, Mark Poirters, Linda Rijnen en Yvet Wolfs. Van harte proficiat allemaal!!! „ts Zorg dat teksten op ZATERDAG om 12.00 UUR binnen zijn. E-mailen kan tot zondag 18.00 uur PAGINA 11 DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 20 JUNI 2001 r z w i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 11