Jan Micpiels Bank op het kerkhof 3 Sloggi slips, de 4e aratis! Poirters Ponyclub ’t Halster organiseert ponyconcours il Veer een heel bij zend ere nachtrustststst l 0900 - 8844 De complete woninginrichter Wandelavond- vierdaagse Moergestel Oproep voor auditie musical ’Droomland’ MODEHUIS sloten verenigingen verstek laten gaan en dus zullen er in totaal ongeveer 600 combinaties uit a.s. Zondag in Moergestel Ondanks een in verband met de M.K.Z.-crisis korte voorbereidingstijd, heeft Ponyclub ’t Halster uit Oisterwijk de organisatie van een groots Kringconcours op zich genomen. HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411) 62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Sinds enige tijd staat er een bank op het kerkhof. Daar bleek grote behoefte aan, vooral bij ou deren onder ons. Even uitrusten, als je al een tijdje op het kerkhof gewerkt hebt of als je van ver bent moeten komen. De bank staat bij het kruisbeeld, waar de laatste gebeden worden gezegd en meestal afscheid wordt genomen van de overledene. Ouderen die moeite hebben met staan, kunnen daar dan gaan zitten. Maar u kunt er ook gewoon even gaan zitten en uw gedachten laten gaan over het leven en degenen die de grens van leven en dood reeds hebben overschreden. Binnenkort komt er nog een tweede bank, ergens anders op het kerkhof. Waar dat zal zijn, is nog onderwerp van overleg. We hopen in ieder geval, dat de betekenis van het kerkhof als plaats van rouw en gedachtenis er door zal toenemen. Zoals we tot nu toe kunnen beoordelen is de 19e Wandelavondvierdaagse ook weer geslaagd. Omdat er mogelijk verkeerde of onvolledige medailles in de enveloppen hebben gezeten, is er de mogelijkheid om dit in orde te laten ma ken. Ook is er gelegenheid medailles die kwijt zijn te kopen. Kosten fl. 3,- per medaille. Ook zijn er nog enkele voorwerpen bij de kraam pjes achtergebleven, o.a. een kinderbrilletje (metaalkleurig met enkel groene letterjes in het montuur), een fopspeen met een oranje achtige ring, en grijze zakdoek, een donker blauw regenjack maat 164. Ook ligt er nog steeds een shawl van 2000 (geel met bruine strepen). Van 18 t/m 20 juni a.s, tussen 18.00 en 19.00 uur op het adres Krijtenbogtstraat 2 in Moer gestel kunt u terecht om dit af te werken. De Stichting Wandel avondvierdaagse Moergestel Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... In alle andere gevallen: -- de Kring aan de start verschijnen. Er wordt gestreden op de onderdelen indi viduele dressuur, springen en afdelingsdres- suur voor achttallen en viertallen. De wedstrijden met betrekking tot de indi viduele dressuur beginnen zondag om 9.30 uur en durende ge hele voormiddag. Na de lunch gaat het programm verder met de voor het publiek altijd aantrekkelijke afde- lingsdressuur voor vier- en achttallen. De spectaculaire springwedstrijden beginnen om 10.00 uur en duren nagenoeg de gehele dag. De wedstrijden worden gehouden op het toe komstige bedrijventerrein Sonman II aan de Akkerweg te Moergestel. Op het wedstrijdter rein is gezorgd voor voldoende parkeergele genheid. Bestuur en leden van ponyclub ’t Halster hopen dat velen ter plaatse een kijkje komen nemen! Via dit blad hebben we in maart en mei van dit jaar al veel verteld over onze nieuwe musical “Droomland”, die defi nitief opgevoerd gaat worden op 1-2-3 november 2002 in de Kunstkring te Ois terwijk. Aanvang repetities op 9 janu ari 2002. De regie is in handen van Jo Snoeren met als assistent Jan Valks. Audities zullen in principe plaatsvinden op de zaterdagen 15-22-29 september en de slotaudi- tie op 6 oktober van dit jaar. Wij zijn op zoek naar: - vrouwen en mannen vanaf 18 jaar - jongens en meisjes vanaf ca. 10 jaar. - voor muzikale beweging (ondersteuning van de diverse speelscenes) zoeken we jongens en meisjes vanaf ca. 12 jaar. Het is een musical dus onze belangstelling gaat uit naar personen die kunnen zingen. Voor de auditie ’muzikale beweging’ is dit niet noodza kelijk. Heb je naar aanleiding van onze eerdere berichten zin gekregen om aan deze weer geheel nieuwe en Oisterwijkse productie te werken, dan kunt u zich telefonisch aan melden en wel op donderdag 21 en vrijdag 22 juni van 18.00 tot 22.00 uur. via de nummers 06-53548191 en 528 2784. Eind augustus/begin september krijgt u dan bericht op welke datum/tijd u verwacht wordt. Een Kringconcours is een (buiten)wedstrijd ging naar de Gewestelijke Kampioenschappen voor pony’s waarbij alle N.K.B.-verenigingen verdiend kan worden zal geen van de 24 aange- uit de regio mogen deelnemen. -j-.- Mede doordat a.s. zondag 17 juni een afvaardi- 'n Kopje koffie? Graag tot uw dienst’ Volop (gratis) parkeer gelegenheid bij ai onze winkels’. 'DE GÈSSELSE-WOENSDAG 13 JUNI 2001 PAGINA 3 De nieuwe manier van slapen M

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3