jeuHvikiNtieo^ GRATIS SLIPS Bij ons voor elk wal wils (vooral voor vader) Poirters BIBLIOTHEEK t ^45J! Slijterij 'In den Korenmaaier' I feè* Schoolstraat 18. 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 i 3 SLOGGI GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Aan: alle Moergestelse kinderen van de basisscholen Passöa stichting openbare Johnnie Walker Hooghoudt Kalmoes Floryn Bacardi Rum Ik doe mee met de J eugdvakantieweek! Zonnebloemloterij NAAM: GROEP: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 TELEFOON Ik wil graag in de groep bij 1. 2.. 4. Juni: Maand van het spannende boek!! KNIP UIT EN BEWAAR!!! INLEVEREN VÓÓR MAANDAG 11 JUNI! MODEHUIS Wat is het programma voor groep 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan Overnachting Voor de kinderen van groep 7 en 8 is het mogelijk om een nacht te kamperen. Geef je je op voor de overnachting, dan wordt maandag met je leiding besloten welke avond jullie gaan kamperen. De bewuste avond word je ’s avonds om 18.30 uur, op de fiets, verwacht bij Den Donk. Een luchtbed (liever geen stretcher), slaapzak en eventueel zaklamp moet je mee brengen. Zorg ervoor dat je een lange broek en trui of eventueel jas bij je hebt, want het kan ’s avonds flink afkoelen, ’s Morgens ben je rond 8.00 uur weer bij Den Donk terug. omcirkelen wat van toepassing is evt. aan vullen Ik wil WEL NIET kamperen alleen voor groep 7 en 8) SCHOOL: Bienekebolders Graaf van Ursul Hertog Jan Andere school Belangrijk om te weten: Geen bijzonderheden ik heb epilepsie ik heb suikerziekte ik ben allergisch voor De jaarlijkse Zonnebloemloterij is lan delijk weer van start gegaan. Óe vrij willigers van de Zonnebloemafdeling Moergestel zullen in de periode van 11 t/m 23 juni bij U aanbellen om loten te verkopen. De loterij is een belang rijke bron van inkomsten voor de Zon nebloem. Mensen die een of meer Zonnebloemloten kopen steunen daarmee niet alleen werk van de draagt, steun dan dit werk, en koop loten! OISTERWIJK EN MOERGESTEL V Lijstenmakerij voor alle inlijstuerk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 doos a 6 flessen Wat gaat groep 1-2 allemaal doen? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, begin nen we met het openingsspel. Om 12.00 uur zijn jullie weer terug bij Den Donk, ’s Middags is er geen programma. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. De bus brengt jullie naar het Wandelbos in Tilburg om daar de hele dag te spelen. Brood en drinken niet vergeten dus. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag is er een theatervoorstelling. Om 9.30 uur worden jullie verwacht bij Den Donk. Om 12.00 uur kunnen jullie weer opgehaald worden bij Den Donk, ’s Middags zijn jullie vrij. Donderdagmorgen is het druk. Van 9.30-12.00 uur gaan jullie knutselen, spelletjes doen en pannenkoeken bakken bij Den Donk. Zelf knustelmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. ’s Middags zijn jullie vrij. Vrijdagmorgen worden jullie om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Om 12.00 uur kunnen jullie daar weer opgehaald worden, ’s Middags kunnen jullie uitrusten, of met je ouders naar de kindermarkt gaan. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat, Postelstraat, Kloosterlaan, Herengoedstraat, Oostelvoortjes, Stokske, manege FEVIOR. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 6 t/m 10 augustus, dus de laatste week van de zomervakantie. Het thema is: sprookjes, mythen en sagen. van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met het openingsspel. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis, ’s Middags bouwen jullie van 13.30 tot 16.00 uur een vervoermiddel bij den Donk. Dinsdagmorgen gaan jullie kanoën. Jullie wor den om 9.30 uur bij kanoboerderij Mulders verwacht. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis. Van 13.30-16.00 uur worden jullie bij ’t Draai- boompje worden verwacht om een elf(jes)kamp te spelen. Woensdag gaan jullie op stap. De bus brengt jullie om 9.30 uur naar de Beekse Bergen. Wel eten en drinken (en zwemkleding) meebrengen, want jullie zijn om 16.00 uur pas weer terug. Donderdagmorgen worden jullie om 9.30 uur verwacht op de trimbaan aan de Pijnendijk. Tot 12.00 uur spelen jullie daar diverse bosspe len. ’s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht bij Audacia. De brandweer zal jullie deze middag tot 16.00 uur allerlei dingen laten zien en misschien ook wel doen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan jullie knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ’s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaarleggen, met een maximale vraagprijs van fl. 25,00 per artikel. Om 16.00 uur wordt de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat, Postelstraat, Kloosterlaan, Herengoedstraat, Oostelvoortjes, Stokske, manege FEVIOR. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. Het programma voor groep 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, beginnen we met het openingsspel. Om 12.00 uur gaan jullie naar huis, ’s Middags worden jullie om 13.30 uur op de fiets bij Den Donk verwacht. Van daaruit gaan we gezamenlijk naar de Pierenberg voor een bosspel. Dinsdag worden jullie om 9.30 uur bij ’t Draaiboompje verwacht. Tot 12.00 uur gaan jullie een elf(jes)kamp spelen. Om 12.00 uur gaat iedereen naar huis. Om 13.30 uur moeten jul lie weer verzamelen bij kanoboerderij Mulders. Tot 16.00 uur gaan jullie kanoën. Woensdagmorgen worden jullie om 9.30 uur bij manege FEVIOR verwacht. Daar gaan jul lie de bonte middag voorbereiden en een spel- circuit doen. Om 12.00 uur gaan jullie thuis eten, waarna jullie van 13.30-16.00 uur in de manege laten zien wat jullie ’s morgens geoefend hebben. Donderdagmorgen vertrekken jullie om 9.30 uur vanaf Den Donk. Per bus gaan jullie naar de Tongelreep in Eindhoven. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op ’s Middags begint om 13.30 uur de kinder markt in de Kloosterlaan. Vanaf 13.00 uur mogen jullie je spullen klaar leggen, met een maximale vraagprijs van fl. 25,00 per artikel. Om 16.00 uur word de markt afgesloten. Om 18.00 uur worden jullie weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De optocht vertrekt om 18.30 uur en de route is als volgt: Bosstraat, Postelstraat, Kloosterlaan, Herengoedstraat, Oostelvoortjes, Stokske, manege FEVIOR. De disco duurt tot 20.30 uur. Jullie ouders kunnen jullie op komen halen, maar mogen de disco niet in. De kosten Als je vóór maandag 11 juni je opgeeft, zijn de kosten fl. 17,50. Zit je in groep 7 of 8 en wil je overnachten, dan kost je dit fl. 5,00 extra (dus fl. 22,50). Bij te laat inleveren betaal je het dubbele bedrag dus fl. 35,00) en is het NIET meer mogelijk om mee te gaan kamperen. Dit vanwege de extra kosten die we moeten maken en vanwege de beperkte slaapplaatsen. Te laat inleveren betekent ook dat we er geen rekening mee kun nen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in en doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop in de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaar denhuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. Doe je mee, bewaar dan dit bericht, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. Zoals ieder jaar kunt u in de maand juni heer lijk uw hart ophalen aan de verzameling detec tives, avonturenromans en thrillers in de bib liotheek. Al jaren is het spannende boek een genre waar van heel veel op de markt verschijnt en heel veel in de bibliotheek gelezen wordt. Ook in kran ten, tijdschriften en boekhandels wordt er veel aandacht aan besteed. Alle spannende boeken van de bibliotheek zijn nu bij elkaar gezet als service aan u. Tot ziens in de bibliotheek. Zonnebloem. Ze dingen ook nog mee naar de ruim 3.500 prijzen. De prijs per lot is f 2,50 en ieder lot biedt twéé kansen op ’n prijs. De lotenverkoop gaat op naam zodat u, na de trekking in novem ber, persoonlijk op de hoogte wordt gesteld als blijkt dat u een prijs hebt gewonnen. Als U de Zonnebloem een warm hart toe- NIEUW! Culemborg Zuid-Afrikaanse wijn: Chenin-blanc per fles8.95 Rosé Blanc de Noir per fles 8.95 doos a 6 flessen Kapverwacht wit of rood per fles Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. 1 Liter ÈnA© u DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 6 JUNI 2001 PAGINA 3 3 Fles 70 cl. Liter uw SLOGGI dealer Uitzonder- lijke kwaliteit Fles 70 cl. The Passion Drink Keep Walking met Johnnie Walker Red Label Fles 70 cl. ftACARD' Bk Kwaliteit uut Gunningen. Je drinkt het om de smaak. Kalmoes Boerenbitter Kalmoes Beerenburg, Geldig voor olie modellen en kleuren (behalve Sloggi Sensual) von 1 t/m 30 juni 2001 Ha fijn...een echte Schie- damse borrel van Floryn. Floryn Jonge Jenever met tijdelijk krasactie. Floryn Volkorenwijn genever, traditioneel en ambachtelijk gestookt in stenen kruik. Latijns Amenka zijn al vanaf 1862 onlos makelijk met elkaar Black Label, verbonden. I tl Bacardi Carta Blanca, tijdelijk met gratis Coca Cola. Liter Liter Liter v

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3