Waar kan ik met Hemelvaart rmaken? Gymclub 40 Jaar sportief... h/e# 1 Lentebierfietstocht Dank aan de vrijwilligers PAGINA 5 telefoon via de Rabofoon of op internet. Om uw saldo te checken, een bedrag over te maken of aandelen te kopen. Snel, safe en heel gemakkelijk. Eerst meer weten? Kom langs of kijk op www.rabobank.nl Rabobank Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 De jubilarissen werden letterlijk ’in de bloemetjes’ gezet... Online in de samenleving. Het is weer zover! De aardbeien komen eraan. Dus heb jij zin in je vakantie wat extra's bij te verdienen, bel dan snel: (013) 513 3322 of 06-21481373 Robert-Jan van Korven Bosstraat 26, Moergestel Wij zijn op zoek naar aardbeien- plukkers/sters vanaf 13 jaar Geen kampioenschap maar zoel een prestatie! Dinsdag 8 mei bestond de club van sportieve dames, ofwel Damesgymclub Van de Loo, 40 jaar. Dat werd gevierd met een dag zorgeloos samenzijn. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 MEI 2001 Op zondag 27 mei organiseert een vijftal spe ciaal biercafé’s in de regio Tilburg, Oisterwijk en Moergestel tezamen met Brouwerij de Koningshoeven een Lentebierfietstocht. Ér is een route uitgezet in dit gebied, waar natuur en rust samengaan. Onderweg kan men bij de vijf opstapplaatsen een speciaal lentebok drinken. Deelnemen kan men door zich tussen 12.00 uur en 17.00 uur bij een van de onderstaande locaties aan te melden. Tegen de betaling van fl. 5.- ont vangt u een deelnemerskaart, een heuptasje en daarbij een routekaart. Bij elke deelne mende locatie krijgt u een lentebok tegen kortingsprijs. De fietsroute is ongeveer 31,5 kilometer, dus ook de niet-geoefende fietser kan rustig meefiet sen. Men kan beginnen bij een van de vijf deelne mende locaties en men heeft de volgende lente- bokken van het vat of de fles: - Café ’t Molentje, Kerkstraat 116, Oisterwijk, tel. 528 2317. Hier heeft men een lentebok van Brouwerij St. Servattumus uit Schijndel van de fles. - Café Boshuis Venkraai, Bosweg 162, Oister wijk, tel. 528 2396. Men zal hier een lentebok van Brouwerij ’t IJ uit Amsterdam hebben van het vat. - Café De Brouwer; Rootven 11, Moergestel, tel. 513 1360. Hier zal men Brand lentebok van het vat hebben. - Café Zomerlust, Oisterwijksebaan 15, Tilburg, tel. 542 5292. Het lentebok van Brouwerij Maximiliaan uit Amsterdam zal hier van de tap te vinden zijn. - Kafee ’t Buitenbeentje. Heuvel 15a, Tilburg, tel. 536 0466. Daar zal men het lentebier van Brouwerij De Gans uit Goes tappen. De lentebok fietsroute zal ook langs de Abdij De Koningshoeven gaan, zodat iedereen hier een kijkje kan gaan nemen. De brouwerij de Koningshoeven houdt op deze dag haar jaar lijkse La Trappe Trappistendag, met allerlei activiteiten. Het doel van deze fietstocht is het om een aan tal lentebokken extra onder de aandacht te brengen. Een aantal zal bij het grote publiek niet erg bekend in de oren klinken. Deze selecte groep lentebokken en een middagje fietsen in de natuur moet, dachten wij, kunnen zorgen voor een prettige dagbesteding. Diegene die de tocht voltooid heeft en de deelnemerskaart heeft ingeleverd maakt kans op een leuke verrassing. Voor informatie kan men bij één van de locaties terecht. "Tfrelfs op feestdagen, zijn we open. Tenminste, als u kiest voor Random Access Banking. Daarmee doet Op 17 mei heeft De Zon nebloem afd. Moergestel 25 mensen, die niet of nau welijks zelfstandig een dag trip kunnen maken, een onvergetelijke dag bezorgd. Deze dag was nog gepland i.v.m. het 10-jarig bestaan van De Zonnebloem afd. Moergestel. Dank zij de meer dan goede inzet van vele vrij willigers, hebben onze gasten zichtbaar genoten. Vrijwilligers van De Zonnebloem zetten zich regelmatig in voor activiteiten, maar omdat er nu zoveel begeleiders nodig waren om al die rol stoelen te duwen, heeft een aantal dorpsge noten zich ook belangeloos ingezet. Daarom willen wij allen die hebben bijgedra gen aan het succes van deze dag, ook uit naam van alle gasten, van harte bedanken. Het bestuur van De Zonnebloem GEMEENTE BELANGEN Op maandag 28 mei a.s. komt Gemeente Belangen weer bijeen voor de behandeling van de agenda voor de raadsvergadering van juni. Hier zal veel aandacht worden besteed aan de voorjaarsnota. Omdat met name hier gedis cussieerd wordt over uw gemeente, uw gemeen telijke belastingen en uw belangen zouden wij het prettig vinden om u bij ons aan tafel te hebben zodat we uw mening bij onze beraad slagingen kunnen betrekken, immers Gemeente Belangen met de Beste Kijk op Elke Buurt en Wijk zit er voor u en door u! Daarom nodigen wij u graag uit om onze open bare vergadering bij te wonen. De vergadering is om 20.00 uur in de frac- tiekamer, gemeentehuis aan de Lind. De frac- tiekamer bevindt zich op de bovenste etage en is ook voor rolstoelgebruikers goed toeganke lijk. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om naar onze bijeenkomsten te komen en toch uw reac ties willen leveren, dan kunt u deze schriftelijk richten aan C. Brands, Joh. Vermeerstraat 9 te Oisterwijk of via E-mail: cjbrands@wish.net u uw bankzaken waar en wanneer u maar wilt. Per Nadat iedereen ’s morgens was voorzien van een knapzak, gevuld met fruit, frisdrankje, snoep, krentenbol en koek, vertrok het gezel schap om 11.45 op de fiets naar het ’Poppen en Speelgoedmuseum’ in Tilburg. Hier wer den ze vriendelijk ontvangen door eigena resse Heleen Beckers die hen rondleidde en gastvrij onthaalde op koffie met ’n broodje. Vervolgens brachten de dames een bezoek aan het geboortehuis van Peerke Donders en be zochten ze de kapel en de kruisweg. Via ’De Hazennest’, Berkel-Enschot ’Pieren- berg’ arriveerde de jubilerende gymclub bij Partyboerderij ,’t Draaiboompje’ waar aange schoven werd voor een uitgebreid diner. Tevens werd deze gelegenheid aangegrepen om tussen de diverse gangen door enkele jubilerende leden te huldigen. Christien Welvaarts en Leny Hermus (40 jaar lid), Corry Spaninks (30 jaar lid), Corry Schilders, Gina Smits en Addy de Veer 12*/2 jaar lid) werden door instructrice Jeanette de Veer gehuldigd met ’n herinnering en een prachtig boeket bloemen. De sfeer was relaxed, het weer fraai, ’t diner voortreffelijk en iedereen tevreden. Als dank kreeg de leiding van de groep ’n mooie bos bloemen en natuurlijk het onvermijdelijke feestlied ’Zunne goeje hebben wij nog nie ge had...’. Daarmee kwam tevens een eind aan de gezel lige viering van het 40-jarig bestaan van Damesgymclub Van de Loo en gaat de club weer heel sportief het 41e jaar in... Proficiat! V GB

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5