Audacia El kampioen! Audacia- nieuws Merida-Vogels sterk in de breedte Van 17.00-19.00 uur... J eugdschaakclub Moergestel Sponsors bedankt... MTV Stokeind Tweeties, Leeuw en Dorstvlegels winnen volleybaltoernooi Moergestelse Dartcompetitie Sportvereniging ’’ROEF 10 .vertrek: .0-5 .2-3 .5-1 .0-4 .2-4 .3-2 .5-1 .vertr. 18.45 Marja Verheijen .4-1 .1-4 .4-0 .4-0 .2-2 .3-1 .3-1 2-2 .1-3 Tot einde seizoen: gratis jeugdschaaklessen Een paar weken geleden stond al in ‘De Gèsselse’ dat geïnteresseerde basisschoolleerlingen tot het einde van het jeugdschaakseizoen (eind juni 2001) gratis schaaklessen kunnen volgen bij JSC Moergestel. Sindsdien zijn er 6 geïnteresseerde kinderen een kijkje komen nemen op onze schaakclub: 4 meiden en 2 jongens, verdeeld over De Bieneke- bolders, Graaf van Ürsel en de Hertog-Jan. Uiteraard geldt het aanbod van het de gratis jeugdschaaklessen nog steeds! Vier van de zes nieuwelingen bleken de basis beginselen van het schaakspel al aardig onder de knie te hebben. De volgende nieuwelingen slaagden voor het examen “basisbeginselen” en kregen een gekleurd jeugdschaakcertificaat: Anne en Christa de Brouwer, Marie Ketelaars en Mitchel Smolders. Adres JSC Moergestel: “Den Donk”/Estalokaal, Bosstraat la. Tijdstip gratis jeugdschaaklessen: elke woensdag van 16 tot 17.30 uur, behalve in de basisschoolvakanties. Ink: per e-mail: t.leermakers@planet.nl of telefonisch: 528 8173. Jeugd BC de Aanstede bedankt zijn sponsors voor hun bijdrage in het seizoen 2000/2001. Met name CSO bv, Sportcentrum Stokeind, Bievra Keuken-interieurmontage Biesheuvel, Administratiekantoor Het Perspektief,Ad van Boxtel, Kunststof kozijnen Hans Verheijen, Super de Boer, Kadoshop Broers, Frans Becx Tuinmachines. En natuurlijk ook een bedankje aan alle ouders die ons dit jaar weer geholpen hebben met wedstrijden/ minicompetitie en vervoer. Jeugd en Begeleiders Bc de Aanstede 2 heeft ondertussen twee maal gespeeld tegen BC de Blaak. Eenmaal uit en een maal een thuiswedstrijd.Er werden van beide clubs erg mooie partijen gespeeld .Het ging vaak gelijk met elkaar op en er moesten diverse driesetters gespeeld worden. Iedereen was ook erg sportief. Roel, PaulSander, Thijs, Marloes en Suzan jullie hebben erg mooie wedstrijden laten zien, maar helaas pakte BC de Blaak net steeds het winnende punt.De uitslag is 6-2 en 5-3 voor BC de Blaak. We hebben nog een aan tal wedstrijden te gaan dan proberen we weer punten te scoren. Minicompetitie Zondag 13 Mei BC de Aanstede 3 tegen Mash (Raamsdonksveer). Het was best leuk met het badmintonnen. Maar ze waren veel te groot voor ons, dat is wel stom. We hadden niets gewonnen. Maar dat ben ik wel een beet je gewend. Want we hebben in deze minicom petitie nog helemaal niets gewonnen. Ik vond het wel leuk dat Marja kwam want het was tenslotte Moederdag en ze is zelf ook moeder. Ik vond het wel jammer dat we niet gewonnen hadden, p.s. We hebben wel ons best gedaan. Laura van Esch wat meer continuïteit te krijgen in zijn presta ties. Ook de rest van het team draait in zijn klasse zeer goed mee. Ook sponsor Chris Donkers van Donkers Autoschade is zeer tevreden over het team. “De prestaties van het team zijn gewoon goed te noemen. Maar misschien belan- grijker vind ik nog wel dat het team uitstraalt dat ze professioneel met hun sport bezig zijn en dat ze er plezier in hebben. Dan komen de prestaties immers vanzelf. Ik ben benieuwd naar de klasseringen op het Nederlands Kampioenschap. Dat is namelijk waar ze een beetje naar toe werken”, aldus Chris Donkers. Dergelijke prestaties kan het team alleen maar neerzetten dankzij de trouwe steun van haar sponsors. Binnenkort staan de eerste Topcom- petitie wedstrijd en het Nederlandse Kampioen schap op het programma. Wij houden de ver richtingen van het team nauwlettend in de gaten. De Aanstede 4 moest tegen UVO 80 2 thuis spe len, alleen iemand van de Aanstede was er niet, dus moesten ze een invaller zoeken. Toen we die invaller gevonden hadden konden we begin nen. De Aanstede had de meeste wedstrijden gewonnen. UVO 80 2 had twee sets gewonnen. Ons team bestond uit 4 kinderen, Bjorn, Robin, Berry en ik.Berry was de invaller en had ook goed gespeeld. En het was heel erg leuk. Steven Mols Uitslagen MTV Stokeind week 20 Dames dinsdagmorgen T.C.T. 2 - Stokeind 1 Woensdagmiddag jeugd GD 12 j Raamsdonkveer 1 - Stokeind 1 Stokeind 2 - T.C.T. 1 Woensdagmiddag jeugd GD 10 jaar Udenhout 1 - Stokeind 1 Woensdagmiddag jongens Sla Raak - Stokeind 1 Donderdag Dames Dubbel Rauwbraken 2 - Stokeind 1 Stokeind 2 - Zandligt 2 Stokeind 3 - Sla Raak 4 Teco 5 - Stokeind 4 Vrijdagavond Heren 55 Stokeind 1-Raamsdonkveer Alphen 1 - Stokeind 2 Stokeind 2 - Sla Raak 1 Vrijdagavond Heren 35 Udenhout 2 - Stokeind 1 Zatrdagmiddag heren 35 Sla Raak 2 - Stokeind 1 Gemengd senioren Stokeind 1 - Roaktem 1 Zondag heren Stokeind 1-TCGilze De Tweeties uit Diessen, de Leeuw uit Hilva- renbeek en de Dorstvlegels uit Haghorst zijn de winnaars geworden van het Volleybal toernooi HAVOC 2001 Onder wel zeer goede weeromstandigheden is afgelopen zondag het volleybaltoernooi van Havoc gehouden. Alle teams, die waren samen gesteld uit familieleden, vriendenclubs en col lega’s, streden om de eer en de te winnen wis- seïbekers. De toernooicommissie van Havoc kan weer op een geslaagd en zonnig volleybal toernooi terugkijken. Vorig jaar viel de opkomst wat tegen maar dat is dit jaar weer wat bijge trokken daar er zich enkele teams meer aange meld hadden. Precies om 10 uur werd het startsignaal gegeven en de hele dag hing er een sportieve gezellige sfeer over het sportpark. Zo hier en daar wel eens een uitschieter van wel hele superfanatieke spelers maar dat mocht de pret niet drukken. Er doen steeds meer minivol- leybalteam mee aan dit toernooi wat een zeer goed teken is voor het volleybal in Haghorst. Dit willen we dan ook erg stimuleren. De uitslagen waren als volgt: Leken: 1. Dorst vlegels 2. Pullevullers 3. De Lepkes 4. De Plekbatsen (Moergestel) 5. Garage van Door maal 6. Smash and go to the kantine 7. De Hei 8. Fam. Neggers 9. De Aado’s 10. Gasseroppers 11. De Houtjes. Geoefenden: 1. De Leeuw 2. Jumbo (Moergestel) 3. Fam. Verhoeven 4. El Nino. Mini’s: 1. De Tweeties 2. De Knullekes 3. De Bengels 4. Mega mafkezen 1 5. De Weer wolven 6. De stoere meiden 7. PSVerkes 8. De Griezels 9. Mega mafkezen 2. Tenslotte bedankt de toernooicommissie iedereen die aan dit toer nooi heeft deelgenomen alsmede aan alle spon sors, Tapperij-Feesterij de Bierelier, Gebr. Verhoeven b.v., Café -Partycentrum Den Horst, Varkens- en veevoederhandel Hesselmans B.V, Kampeerboerderij ’t Heike, Joos Schepens Secrerariaatsservice en Jan van Doormaal (kan- tinebeheerder) voor hun bijdrage aan dit toer nooi. En natuurlijk ook de mensen van de EHBO voor hun hulp bij de ’kleine’ ongevallen. Nieuwe jeugdleden We gaan ons, ondanks de vakanties, weer voor bereiden voor een nieuw voetbalseizoen. De Jeugdcommissie is al met de voorbereidingen bezig, ook voor de nieuwe elftallen. Ben jij een van die nieuwe voetballers voor het nieuwe seizoen? Beste ouders: hebt u een zoontje dat graag wil gaan voetballen in het nieuwe seizoen? Geef hem dan nu op; nu is het de beste tijd daarvoor. Voor inlichtingen kunt u terecht bij Nico Oerle- mans, Pater Helmerplein 22, Tel. 513 1283. Ook de El van Audacia werd kampioen. Op de foto v.l.n.r. staand: trainer Anco Gerritsen, Davy van den Broek, Rogier Op ’t Hoog, Erik Ratelband, Rob van Riel, Stijn van den Boorn en lei der Eduard van de Loo. Zittend v.l.n.r.: Erik Op ’t Hoog, Bart Op ’t Hoog, Roel van de Loo en Rik van lersel. Niet op de foto Mickay Touwslager en leider Peter van den Boorn. Allemaal van harte proficiat! AUDACIA JEUGD Programma zaterdag 26 mei: Audacia Al toernooi bij RKTVV8.30 Audacia Cl toernooi bij ZIGO9.30 Audacia El toernooi bij VOAB9.45 Audacia E2 toernooi bij Neo ’2512.30 Audacia F1 toernooi bij Sarto12.30 Audacia F2 toernooi bij Sarto12.45 Audacia F4 toernooi bij Neo ’2512.45 Deze wedstrijden betekenen het einde van het seizoen 200/2001. De Jeugdcommissie wenst jullie allemaal een prettige vakantie toe! Jeugdleiders, jeugdtrainers, ouders: allemaal bedankt voor jullie inzet. Hopelijk zien we elkaar weer op zondag 19 augustus bij de start van een nieuw voetbalseizoen! In speelronde 3 van de Dartcompetitie zijn de onderstaande wedstrijden afgewerkt. Veerkes Z behoudt de koppositie in de competitie, door opnieuw een ruime 9-1 overwinning. Epi heeft in De Klaore laten zien dat er ook gewonnen kan worden, na twee verlieswedstrijden. Verder wijs ik alle darters en dartvrienden erop dat er een Moergestel Open Dart Toernooi wordt gehouden op 10 juni in Herberg De Veerkes. Zie de mededeling hieronder. Uitslagen speelweek 3: De Brouwer - Veerkes Z 1 - 9; Veerkes M - ’t Draaiboompje 4-6; Plok - Epi 4-6; B-Team - Veerkes A 2 - 8. Vriendschap was vrij. Stand na speelweek 3: 1. Veerkes Z3-25 2. Veerkes A3 - 22 3. ’t Draaiboompje3 - 19 4. Veerkes M3 -14 5. Plok2-10 6. Epi....,3 -10 7. Vriendschap.-.2 - 9 8. De Brouwer3-8 9. B-Team2 - 3 Voor speelweek 4 (21+23 mei staan de vol gende wedstrijden gepland: Plok - Veerkes M; Epi - Veerkes Z; Vriendschap - B-Team; Veerkes A - ’t Draaiboompje. De Brouwer is vrij Zondag 10 juni in De Veerkes: Moergestel Open Dart Toernooi Inschrijven t/m 4 juni, inschrijfgeld fl. 15,- Totaal prijzengeld fl.375,- Eerste prijs fl. 150,- Informatie en inschrijving bij De Veerkes. - ROEF HANDBAL Uitslagen: GDJ Mixed-up-Roef 2-6; GCJ Were Di-Roef 3-7; HAJ Taxandria-Roef 15-17 Programma 27 mei: 11.00 uur DS Roef-OSV/EBHV...aanw. 10.30 Programma 26 mei: 15.25 uur MBJ Tournooi Havedo ...vertr. 14.30 Programma 30 mei: 19.00 uur MBJ Mount. Stars-Roef ..vertr. 18.15 Programma 5 juni: 19.30 uur DAJGHV-Roef. Programma 9 juni: 10.50 uur GDJ HVM-Roefvertr. 9.45 10 juni FAMILIE-TOURNOOI Probeer alle maal een team bij elkaar te krijgen, dan maken we er een gezellige dag van. Voor alle wijzigingen en aktuele zaken kijk op onze website: roef.jumpsports.com Ondanks het feit dat de twee kopstukken van het Merida-Vogels Fiets Sport ATB-team zijn overgestapt naar het allerhoogste niveau met namen als Brentjens en Van Dooren, lijkt het team toch goed te presteren, vooral in de breedte. Daar waar anderen vaak een jaar nodig hebben om zich aan te passen aan de langer wedstrijd- duur, hebben Richard en Marcel al vrij snel de draad weten op te pakken. Vanaf de eerste wed strijd zit er steeds een stijgende lijn in de presta ties met bij de laatste sterk bezette en zware wed strijd in Arnhem een 16e plaats voor Marcel en een 23e voor Richard. Dat het team in de breedte sterker is geworden, blijkt wel uit een aantal indrukwekkende uit slagen van Luuk van den Meijdenberg. Op het modderige en daardoor technische parcours in Rijswijk greep hij op 25 meter net naast het podium. Daarnaast wist Luuk op het Neder lands Studenten Kampioenschap een mooie 8e plaats te behalen. Het is nu voor Luuk zaak F DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 23 MEI 2001 Redactie 'De Gèsselse’ en Buro '76 We doen ons uiterste best om iedereen te woord te staan, zowel aan de deur als aan de telefoon, en zowel door de week als in het weekend. Wilt u er echter rekening mee houden dat we ook graag 'n hapje willen eten? DAAROM ZIJN WE 'S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR NIET MEER BEREIKBAAR- Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 PAGINA 11 I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 11