Stanley rolbandmaat ’t stokske J. Smits V.O.F. MODESHOW A. OP T HOOG GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Enkel het beste is goed genoeg!!! 1976 2001 een teamleidster Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk Postbus 11 5060 AA Oisterwijk MEUBELSTOFFEERDERIJ Vliegen k(l)eurig buiten de deur houden! Veel kleur in productie toneelgroep Trappaf powerlock, 5 meter EG klasse II NU fl. A Het betreft een vacature voor 4 dagdelen 3 taakuren. In totaal gaat het om 16 uur per week. Salariëring geschiedt conform CAO Welzijn. Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen bandblokkeerknop en automatische bandterugloop Peuterspeelzaal De Coppele wordt gekenmerkt door een geheel eigen sfeer waarvan werken met natuurlijke materialen en zachte kleuren en het aansluiten bij jaarfeesten en seizoenen als kernpunten kunnen worden genoemd. Functie: dagelijkse leiding peuterspeelzaal begeleiden van peuters van 2 tot 4 jaar onderhouden van contacten met ouders/verzorgers leiding geven aan het team van peuterleidsters administratief en financieel beheer verantwoording afleggen van het gevoerde beleid aan het bestuur Functie-eisen: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste man of vrouw die zich bewust is van de vernieuwde functie van een peuterspeelzaal, zich daarvoor wil inzetten en zijn/haar enthousiasme op het team kan overdragen. Hij/zij dient in het bezit te zijn van een relevante beroepsopleiding op minimaal MBO-niveau. Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013 - 513 3604 Tilburgseweg 6 MOERGESTEL Tel. (013) 513 2345 of (013) 463 2827 Peuterspeelzaal De Coppele zoekt per 13-08-2001: RIOLERINGSPROBLEMEN? Bel Jos van Dijk GROND- EN RIOLERINGSWERKEN Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij Mevrouw Kruijssen, telefoon (013) 513 3265. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 30 mei a.s. te worden gestuurd aan Stichting Peuterspeelzalen Oisterwijk t.a.v. Mevr. I. Bruinsma, Postbus 11, 5060 AA Oisterwijk. Rootven 35B - Moergestel -Tel./Fax: (013) 513 3152 Maandag 21 mei in Partycentrum 'Den Boogaard' Aanvang 20.00 uur Kaarten verkrijgbaar bij ons in de zaak of telefonisch te reserveren: 513 3152 (na 18.00 uur 513 2655). Kaarten a fl. 15,- incl. 'n kop koffie, 'n drankje, hapje en voor iedereen 'n leuke attentie. DOE-HET-ZELF CENTRUM Industrieweg 15, Moergestel, Tel. (013) 513 6149 Maandag gesloten! De moeite waard om te gaan kijken! Tijdens de zomermaanden vliegt er van alles je huis in, maar je kunt vliegende beestjes op een doeltreffende en diervriendelijke manier buiten de deur houden, met een mooi en praktisch vliegengordijn. Met onze TORRESOL vliegengordijnen houdt u op efficiënte en decoratieve wijze ongedierte buiten de deur. De vliegengordijnen passen in elk interieur en door de grote kleurenkeuze laten ze zich uitstekend harmoniëren met stof fering en schilderwerk. Op iedere centimeter hangt een lengtebaan, dus de vliegengordijnen zijn zeer nauwslui tend. Ze zijn als doe-het-zelf-pakket in alle maten leverbaar en eenvoudig te monteren. Wat het onderhoud betreft, de vliegengordijnen zijn goed afwasbaar ze kunnen zelfs (in gedeeltes) in de wasmachine gewassen worden, dit staat duidelijk beschreven in de gebruiks aanwijzing die bij de eventuele bestelling bijges loten wordt. Naargelang de afmeting, motief en kleur dat men doorgegeven heeft, bestaat het pakket uit: een aluminium bevestigingsstrip met schroeven, hulzen, haken en ophanghaakjes. Wanneer men gekozen heeft voor een vliegen gordijn met een motief erin, zoals wij ze in onze collectie hebben, dan zit er uiteraard ook de werktekening bij zodat men goed kan zien hoe het vliegengordijn dan in elkaar gezet moet worden. Wanneer men van een rustig vliegengordijn houdt kan men ook kiezen voor een combinatie van kleuren. Men is niet gebonden aan afmeting, motief of kleur dus de mogelijkheden zijn groot. TORRESOL vliegengordijnen zijn te bek ijken en te koop bij Kadoshop Broers, Rootven 10 in Moergestel. Over ruim een week, op Hemelvaartsdag 24 mei om precies te zijn, presenteert toneelgroep Trappaf haar inmiddels alweer 13e productie in het Óisterwijkse natuurtheater De afgelopen weken is er door de spelers o.l.v. regisseuse Janine Vriens hard gewerkt om de puntjes op de i te zetten. Ook was er veel fantasie en creativiteit nodig om de vreemdste en raarste pruiken te maken. De decorstukken werden door Piet Poirters van de juiste kleuren voorzien en de decor- ploeg kon het decor in het natuurtheater op gaan zetten. Nu alles wordt samengevoegd blijkt het een bijzonder kleurrijk geheel te worden. Vooral de 13 kinderen die meespelen in ZO (maar anders) hebben extra hun best gedaan om de liedjes met de daarbij behorende bewegin gen onder de knie te krijgen en daarbij werd het soms wat later dan gepland. Maar het gaat natu urlijk allemaal prima lukken en hopelijk blijven de weergoden ons de komende weken nog gun stig gestemd, zodat alle geplande repetities en zeker de uitvoeringen door kunnen gaan. Janine Vriens welke, mede naar ideeën van de spelers, de teksten schreef heeft zich de afgelo pen jaren intensief bezig gehouden met o.a. grime, muziek, drama, dans, regie en het schrij ven van toneel- en liedteksten. Sinds 1998 is zij beroepsmatig bezig met theater binnen de door haar zelf opgerichte theatergroep Van Niks Van Alles. Zij produceren kleinschalige en edu catieve voorstellingen voor scholen, kinder centra, bibliotheken en instellingen in Brabant en daarbuiten. Erik Potters, de schrijver van de muziek in ZO (maar anders) is in de regio zeker geen onbe kende. Hij is de laatste jaren bij nagenoeg alle Trappaf-producties betrokken geweest en werkt professioneel voor diverse Brabantse bands en projecten. Woensdag 25 april jl. vierden we het feit dat we 25 jaar geleden ’het stokje’ overnamen van Café-Zaal-Speeltuin ,’t Stokske’. De reacties die we kregen van familie, klanten, vrienden en bekenden waren overweldigend en verrassend. Daarom een welgemeend ’dank-u-wel’ aan iedereen die deze dag voor ons onvergetelijk maakte! Jan en Hannelies Timmermans Jan Timmermans Jr. DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 16 MEI 2001 PAGINA 4 1 Aanleg beregeningsinstallatie TOT ZIENS! Vooskerbos 25, Moergestel W. Ketelaars Oirschotseweg 60 5066 CJ Moergestel Tel. (013)513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 515 75 140 Meer dan 20 jaar ervaring Herstoffering meubelen en kantoorinterieur Gespecialiseerd in leder Grote sortering exclusieve meubelstoffen van klassiek tot modern, o.a. Ploeg, Jab. Delfosse Ook stoffen en materialen in voorraad voor de doe-het-zelver Geopend op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur of 's-avonds na telefonische afspraak. 31 ?5 Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 rak

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 4