'TWwARTIERKE Voor een gezonde aangename nachtrustststst l SJan Micpiels EASTBORN Wij doen onze Eerste Communie... Onderscheiding voor verraste redacteur De complete woninginrichter Jan Rijnen driebandenkampioen bij KBO Van de politie zljjw jeugd-en jongerencentrum Ik geef me op voor de jeugdvakantieweek: Naam: Adres: Tel.: Geboortedatum: Leeftijd is dus: De complete Eastborn-collectie... Hemelvaartsdag 24 mei 10.30 uur: Kevin van Antwerpen Carly van Casteren Jeroen van Daelen Christel van Dal Sebastiaan van Dijk Koen van Elderen Alex Hendrikx Lisa van Heumen Debora Jansen Yola Ketelaars Tom Ketelaars Matthijs Kocx Marlot Kools Marleen Kuijpers Joris Laurenssen Sander Mathijssen Daniël Moorman Britt Mutsaards Cas Nouwen Zondag 27 mei 9.30 uur: Bart Denissen Mark Denissen Lex van Doormaal Stefan van Esch Tom Haneveer Niels op’t Hoog Tim van lersel Daan Jonkers Minouck Jonkers Dennis van Oort Bas van Riel Suzanne Wolfs werd hem, als dank voor de jarenlang bewezen diensten, het Federatie Insigne van Verdienste in Zilver van de Stichting Federatie van Katho lieke Muziekbonden in Nederland, onder luid applaus van de aanwezige leden, door voorzit ter Van den Oetelaar, opgespeld. Martien, die met een smoesje naar deze jaarver gadering was gelokt, toonde zich blij en vereerd en volkomen verrast met deze onderscheiding. In zijn dankwoord verwoordde hij dat ook en zegde toe nu zeker geen redenen te hebben om vooralsnog zijn inspanningen voor onze har monie te staken. Bestuur en leden van MV Prinses Juliana feliciteren Martien met deze onderschei ding en hopen inderdaad nog vele jaren pro fijt te mogen hebben van zijn inspanningen. Ik doe als groepsleiding mee aan: O programma A O programma B O programma C Ik doe mee als spelleiding Ik doe mee als kampbewaking Ik doe mee als algemene hulp DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 voerd. Hierbij bleek dat een achttal horecagelegen heden omstreeks 02.35-02.40 uur nog voor het publiek geopend was. In alle acht gelegenheden waren nog volop klanten aanwezig. Tegen de betreffende ondernemers is proces-verbaal opge maakt. VISSERIJCONTROLE Door het politieteam Oisterwijk-Hilvarenbeek zal ook dit voorjaar en deze zomer weer een vis- serijcontrole worden gehouden. Dit zal geschie den in samenwerking met toezichthouders van de visserijverenigingen en buitengewoon opspo ringsambtenaren op alle locaties en wisselende tijdstippen. De controles zullen ook plaatsvinden tijdens het zogenaamd ’nachtvissen’. Voor informatie over akten en vergunningen kunt u terecht bij de visverenigingen. De kinderen die dit jaar hun Eerste Communie ontvangen zijn opgedeeld in drie groepen. Op Hemelvaartsdag is dat één groep om 10.30 uur en de zondag daarna, zondag 27 mei, zijn er twee groepen: om 9.30 en om 11.30 uur. Hieronder de namen en voor welke dienst ze ingedeeld zijn. MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 1927) of met Geesje van den Boer (505 2345). Weet je het al en doe je gezellig (weer) mee, vul dan onderstaand strookje in en doe het in de brievenbus bij Kees van de Loo, Oir- schotseweg 21. Houd alvast vrijdagavond 15 juni vrij, dan bespreken we het programma en verdelen we de groepen. Nadere informatie volgt nog in ’De Gèsselse’. We rekenen op jullie! Organisatie Jeugdvakantieweek Onder de vlag van de Katholieke Bond Ou deren Moergestel strij den van september tot en met april op de maandagavond een twaalftal driebanden spelers om het kampi oenschap. In onder linge partijen van 25 beurten moeten de spe lers een gemiddelde ha len, dat voor iedere speler is vastgesteld op ba sis van de prestaties uit het vorige seizoen. Jan Rijnen oversteeg zijn gemiddelde met 94 caramboles en werd daarmee eerste en kampi oen, gevolgd door Albert van der Werf met 79 en Wim de Laat met 20 caramboles. Jan Rijnen en Albert van der Werf zijn door hun presta ties gepromoveerd, dat wil zeggen dat zij vol gend seizoen een hoger gemiddelde moeten waarmaken. Uit handen van coördinator (en ook deelnemer) Cees van Gisbergen ontving Jan Rijnen op 23 april de kampioensbeker. ACTIE HORECA BEBOET Naar aanleiding van een aangekondigde actie door een aantal horecaondernemers in Oister- wijk en Moergestel om langer geopend te blij ven dan toegestaan, werd door het politieteam Oisterwijk-Hilvarenbeek een controle uitge- Op zaterdag 5 mei is er weer een filmmiddag van 14.00 tot 16.00 uur. Welke film is nog een verrassing. Entree 2,50. Vanaf 21.00 uur is het weer 16+ soos. De openingstijden van ’t Kwartierke zijn: Woensdag activiteit: 14.00 tot 16.00 uur Zaterdag activiteit: 14.00 tot 16.00 uur super disco: 19.00 tot 23.00 uur (laatste zater dag van de maand) 16+ soos: 21.00 tot 02.00 uur (overige zater dagavonden) Kijk voor meer info ook op www.kwartierke.nl Afgelopen dinsdag 24 april 2001 hield Muziekvereniging Prinses Juliana haar jaar lijkse Algemene Ledenvergadering in clubhuis café de Brouwer. Op zich niet zo’n bijzonder evenement. Dat verandert als dat aangegrepen wordt voor een bijzon dere gebeurtenis. En dat was dit keer het geval. Voorzitter Ron van den Oetelaar schetste dat iedere vereniging erg gebaat is bij de inzet van personen van binnen de club (de leden) doch ook van personen van buiten de vereniging. Harmonie Prinses Juliana vormt daarop geen uitzondering. Diverse personen, geen actief lid, spannen zich, vaak al jaren lang, ijverig in om een vereniging draaiende te houden. Zo’n per soon kent ook deze vereniging: Martien Oerle- mans. Al vele jaren kan de harmonie een beroep op hem doen. We noemen in dit verband met name de jaarlijks verschijnende fel begeerde nostalgische kalender van en over het Moerges tel van weleer. De uitgave van 2001 is de 25e kalender die dankzij de inspanningen van Martien aan Moergestel en aan velen van buiten Moergestel aangeboden kon worden. Op voor dracht van Muziekvereniging Prinses Juliana Dirk van Nuenen Nico Oerlemans Pieter Pijnenburg Niki Samardzic Rens van de Ven Romy Verkooijen Dennis Vermeer Zondag 27 mei 11.30 uur: Bart Bekkers Maaike van Berkel Mare Bierkens Ard Dekkers Mitch van Dijk Simoon Hermus Tim van Kerkoerle Karin Ketelaars Stefan Moorman Roel Postelmans Yannick van Remunt Jeroen Schouten Jan Smits Cindy Tetteroo Maxime van Tilburg Dennis Vugts Kimberley Vugts Victor Weiberts Wij wensen jullie een sfeervolle communieviering! Het programma is grotendeels rond en we hebben jullie hulp weer hard nodig! Iedereen van 15 jaar en ouder nodigen we van harte uit om leiding te zijn tijdens de jeugd vakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 6 tot en met 10 augustus met als thema: sprookjes, mythen en sagen. Ook dit jaar draaien we weer 3 verschillende pro gramma’s: Programma A: kinderen van groep 1 -2 (4 halve dagen, 1 hele dag) Programma B: kinderen van groep 3- 4- 5 (5 hele dagen) Programma C: kinderen van groep 6 -7 -8 (5 hele dagen en de kinderen van groep 7 en 8 kunnen 1 nacht kamperen). Naast leiding zoeken we ook weer mensen (jong en oud) die slechts enkele dagen tijd hebben om zich in te spannen voor de jeugdvakantieweek. Met name voor de dinsdagmorgen en -middag hebben we een behoorlijk aantal personen nodig als spelleiding, Ook zijn we op zoek naar “kamp bewaking” voor woensdagmorgen en -middag en donderdagmorgen en -middag. Onze “Stich ting Teut en Techniek” kan ook nog versterk ing gebruiken. Zij zorgen voor de inwendige mens en verrichten allerlei hand- en spandien sten. Heb je nog vragen of wil je meer informatie, neem dan contact op met Kees van de Loo (513 ’n Kopje koffie? Graag tot uw dienst’. Volop (gratis) parkeer gelegenheid bij ai onze winkels! DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 2 MEI 2001 PAGINA 3 i®gsaoo®®< O O O O

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3