Gemeente Oisterwijk sluit bosgebieden in overleg met Natuurmonumenten Trafidat Sara! GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. RIKKEN EN JOKEREN van rhe-o Unafjma, Kaartliefhebbers opgelet! a a r Pelgrimage-bede vaart Combineer 3 artikelen uit alle collecties en ontvang het 4e gratis IEDEREEN is welkom! Wandelavond- vierdaagse 2001 Protestantse Gemeente Oisterwijk Kerkgebouw: Kerkstraat 64, Oisterwijk Predikant: (m.i.v. 1 april) mw. ds. W. van Egmond, Schout Colffstraat 3,5062 AP Oister wijk, tel. 013-5282175 Nieuwe lente... nieuwe (bouw)ideeën...! Dinsdag 3 april Aanvang 20.00 uur MODEHUIS Ten C a t e in de kantine van ’De Bosfazant’ bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Mia, al wil je het niet weten, wij zijn je niet vergeten! Chris, Francine, Olaf Organisatie: Buurtvereniging ’De Vurhaai’ Oisterwijkseweg 30 5066 XD Moergestel Tel. 013-5133604 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 1 Er zijn leuke prijzen te winnen en... Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... PAGINA 3 Cochabamba, 24 maart 2001 o Theo Raaijmakers POIRTERS 1 G Verkrijgbaar bij o n d e r s t a a n d e adressen of kijk op www.tencate.org Naar aanleiding van de uitbraak van Mond- en Klauwzeer in Nederland heeft de gemeente Oisterwijk in nauw overleg met natuurmonu menten besloten de bosgebieden binnen de gemeente af te sluiten voor publiek. Ook alle excursies en andere geplande activiteiten in deze gebieden kunnen niet doorgaan. Het min isterie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij heeft woensdagmiddag verzocht tot deze opera tie. De gemeente Oisterwijk volgt hiermee de landelijke richtlijn. In dit kader heeft de burge meester een noodverordening afgekondigd. Ten Gate bestaat 50 jaar en dat vieren we met JUBILEUMVOORDEEL! Zo ontvangt u tussen 24 maart en 15 aoril 2001 bij alle Ten Gate dealers het vièrde artikel gratis. Deze actie geldt voor alle Ten Cate collecties. Stel uw eigen Ten Cate jubileumpakket samen! Kijk ook eens op: www.tencate.org Beauraing is een plaatsje in de Belgische Ardennen, 20 kilometer ten zuiden van de stad Dinant aan de Maas. Het herbergt de plek bij het spoorwegviaduct waar in 1932 de geestelijke wereld contact zocht met onze aarde. In een meidoornstruik verscheen Maria aan vijf kinderen en vroeg om gebed -vooral daar ter plekke -voor zondaars en beloofde aan zieken en bedroefden hulp en troost. Het Nederlandse Beauraing Comité “PRO MARIA” houdt daar met begeleiding van het Nederlandse Rode Kruis voor zieken en bejaar den in de zomermaanden enkele tridiuums (van zaterdag t/m dinsdag). Op de tussenliggende zondag is er gelegenheid aan de ééndaagse bedevaart deel te nemen en de zieken te bezoeken. De data voor de afdeling Tilburg zijn: de vierdaagse bedevaart van 26 t/m 29 mei 2001 de ééndaagse bedevaart op zondag 27 mei 2001 De prijs van deelname bedraagt: vierdaagse bedevaart: fl. 340,-; ééndaagse bedevaart: fl. 42,-. Opgave voor deelna me aan de vierdaagse-bede- vaart kan geschieden tot 8 april 2001. Opgave voor deelname aan de ééndaagse bedevaart kan geschieden tot 17 april 2001. Voor alle nadere informatie kunt u terecht bij de plaatselijke propagandiste: Mw.Vis, Raam- ackerstraat 10,5066 XN Moergestel, Tel. 513 2523. Stel 4 artikelen samen uit de Ten Cate collecties en ontvang het laagstgeprijsde gratis Inmiddels is overgegaan tot het afsluiten van natuur- en bosgebieden. De volgende gebie den zijn afgesloten voor alle verkeer, dus ook voor voetgangers en fietsers: De Kampina, begrensd door de spoorlijn Oisterwijk-Boxtel, Logtsebaan, Posthoorn- seweg, Burg, van den Oeverweg en Rosepdreef; Omgeving Landgoed de Rosep, begrensd door de Fransebaan, Oirschotsebaan en Rosepdreef; Omgeving Staalbergven/Aderven, begrensd door de Rosepdreef Scheibaan, Vennelaan en Adervendreef; Omgeving Goorven/Kolkven, begrensd door de Oirschotsebaan, Zandstraat, van Tienho- venlaan en Heisteeg; Omgeving Oude Hondsberg, begrensd door de Oisterwijkseweg, Moergestelseweg, van Tienhovenlaan, Waterhoefstraat en Honds- bergselaan; Omgeving Galgenven, Pierenberg, ter Braak loop, begrensd door de Baksevenweg, Tilburg- seweg (Moergestel), Oisterwijkse-weg/Moer- gestelseweg, Hoevenseweg; Omgeving Kerkeindse Heide, begrensd door de A58, Eindhovenseweg, het Wilhelmina- kanaal en Heistraat en het onverharde gedeelte van De Pijnendijk; Een deel van de Servennenstraat, gelegen tussen de Donkhorst en het Wilhelminaka- naal. Belangrijke doorgaande wegen, zoals de Moer gestelseweg, Oisterwijkseweg (Moergestel), Gemullehoekenweg, Oirschotsebaan, Rosep dreef en Scheibaan, blijven vooralsnog open voor verkeer. De afzetting van de bosgebieden gebeurt door het aanbrengen van linten, het plaatsen van hekken met verbodsborden en informatiebor den met een toelichting op de afsluiting. Op de naleving van de getroffen maatregelen zal extra worden toegezien. De afsluiting geldt niet voor openbare wegen en wegen die leiden naar hui zen die in de natuurterreinen staan. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling voorlichting van de gemeente Oisterwijk, telefoonnummer 529 1378. De eerste voorbereidingen van de avond vierdaagse van 2001 zijn al weer begonnen. Deze wordt gelopen van dinsdag 5 juni t/m vrijdag 8 juni 2001. Wij vragen belangstellenden deze data te reser veren. Tevens vragen wij de besturen van vere nigingen en de directies van de scholen om op deze data geen activiteiten te organiseren, om iedereen in de gelegenheid te stellen aan deze wandelingen deel te nemen. De Stichting probeert weer mooie routes uit te zetten, en zij hoopt dat het evenals voorgaande jaren weer een paar mooie en gezellige avonden worden. De voorinschrijving is in de periode van maandag 28 mei t/m vrijdag 1 juni elke avond van 18.00 uur tot 21.00 uur. Het in schrijfgeld bedraagt nog steeds fl. 5.- p.p. Omdat wij elk jaar de nodige kosten moeten maken en het inschrijfgeld niet willen verhogen zal de Stichting weer contact opnemen met diverse bedrijven voor een financiële bijdrage. In de loop van de komende maanden kunt u nog meer informatie van ons verwachten. De Stichting Wandelavond- vierdaagse Moergestel DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 28 MAART 2001 Scriba: J. Zaaijer, Kantstraat 11,5076 NP Haa- ren, tel. 0411-623014 Ontmoetingscentrum de Voorhof Kerkstraat 62. Voor gebruik: V. P Ackermann, J. van Eijkstraat 2,5O62LB Oister wijk, tel. 013-5283975 ZONDAG 1 APRIL Na een vacature periode van 6 maanden zal mevrouw ds. W. van Egmond deze zondag haar intrede doen in onze gemeente. De kerkdienst begint om 15.00 uur in de St. Petrusbandenkerk, Kerkstraat 95. Ons kerkgebouw is te klein voor deze dienst en we zijn blij met de gastvrijheid die de Petrus parochie ons weer verleent. Voorgangers zijn: Mw. ds. G. Heslinga uit Hilvarenbeek en mw. ds. W. van Egmond. Na de dienst is er gele genheid om ds. van Egmond te begroeten in ons centrum ‘De Voorhof’, Kerkstraat 62a. Ieder die belangstelling heeft nodigen wij uit voor de kerkdienst waarin zij wordt verbonden aan onze gemeente en voor de ontmoetingsbi- jeenkomst erna. Tijdens de dienst is er voor de allerkleinsten crèche in de Voorhof. Kinderkerk (4-11 jaar) en jeugdkerk zijn welkom in de dienst. De ochtenddienst om 10.15 uur komt hiermee te vervallen AGENDA Vrijdag 30 maartFilmhuis op de zolder van de Voorhof. Dinsdag( och tend) 3 april: creatieve club in de Voorhof, (spullen meenemen!) Beste mensen van Moergestel, Na een paar dagen ben ik nog steeds aan het bijkomen van mijn verjaardag: ik heb zoveel post ontvangen, zoveel e-mails, een aantal telefoontjes, en natuurlijk ook het veel te grote cadeauGeweldig!Heel veel dank, aan jullie allemaal: de initiatiefnemers, iedereen die geschreven heeft per post of per e-mail, de mooie kaarten, de hartelijke wensen, de gulle giften, etc. Veel dank!! Nu moet ik nog gaan bedenken wat ik zal gaan kopen, want er is me duidelijk gemaakt dat ik iets voor mezelf moet kopen en het geld niet in het projekt mag stekenDus, het zal waarschijnlijk wel iets worden op gebied van muziek, of televisie denk ik; maar ik heb nog even de tijd om daar over te denken totdat het geld aankomt!! Hier hebben we mijn verjaardag uiteraard ook een beetje gevierd, alhoewel ik altijd probeer om ‘t te vergetenBij ons in huis hebben we ‘s middags samen een speciale maaltijd gehad met een grote taart. Vandaag heb ik weer zo’n eten tje met een stelletje vrienden. Op de werkplaatsen hadden ze zelfs een Abraham geplaatst! Dat krijg je als er meer mensen uit Nederland werken!! Volgende week heb ik ook nog een keer een etentje met het personeel van de school, en dan zal het wel afgelopen zijn. Veel te veel eigenlijk, en natuurlijk helemaal niet nodig, maar toch is het wel leuk. Ik moet zeggen dat ik ook hier een aantal kaarten heb gehad van jongeren en kinderen waar ik echt van onder de indruk was. Ze hebben me zeker niet vergeten op die dag!! Maar nu kan ‘t wel weer even!! Beste mensen, nogmaals erg veel dank!! Heel erg leuk, heel erg fijn, veel te veel eigenlijk natuurlijk, maar ik ben er toch ook erg blij mee. Veel groeten en de allerbeste wensen, en tot een volgende keer!!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3