Huurdersvereniging Oisterwijk! 'W GRONDVERZET j KIPTRAILERTRANSPURT CONTAINERSERVICE j CULTUURTECHNISCHE WERKEN ai Aanmeldingsformulier lidmaatschap Huurdersvereniging oisterwijk Loon- en Transportbedrijf DBI II IBC BRUURS v.o.f. w Tel. (013) 513 1496 Fax (013)513 3963 De Huurdersvereniging Oisterwijk is een onafhankelijke vereniging die de belangen van de huurders van Woningstichting Sint Joseph behartigt. De vereniging beschikt over eigen statuten. Meldt u zich zo snel mogelijk aan als lid van de Huurders vereniging Oisterwijk. Het is ook voor u belangrijk een sterke huurdersvereniging te hebben en te houden! SSSNHHMKi DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 21 MAART 2001 PAGINA 23 Word lid van de 1 l Voorletter(s) Naam: Adres: Postcode: 5 Woonplaats: Telefoon: t all i* 1 Samenwerkingsovereenkomst De huurdersvereniging zal nog dit jaar een samenwerkingsovereen komst afsluiten met Woningstichting Sint Joseph. De huurdersvereniging wil afspreken dat de woningstichting geen wezenlijke zaken kan en mag uit voeren zonder overleg met de huurdersvereniging. Sprekende voorbeelden zijn de jaarlijkse huur- aanpassing, plannen voor nieuw bouw, groot onderhoud, sloop en U kunt de bon ook afgeven tijdens het spreekuur: Iedere 1e woensdag van de maand kantoor Poirtersstraat 5 Oisterwijk Iedere 3e woensdag van de maand De Roozendries Pr. Margrietstraat 1 Moergestel de procedure b.ij de afwikkeling van onderhoudsklachten. Bovendien wil de huurdersvereni ging gevraagd en ongevraagd advies geven over uiteenlopende onderwerpen. De woningstichting kan wat ons betreft alleen schrifte lijk en beargumenteerd van het advies afwijken. De leden van de vereniging betalen geen contributie. Het lidmaatschap is dus gratis. Fusie of samenwerking In corporatieland zijn fusies en samenwerking aan de orde van de dag. Woningstichting Sint Joseph is per 1 februari jongstleden een samenwerking aangegaan met Stichting Woningbedrijf Hilvarenbeek. Voor de Huurdersvereniging staat voorop dat de huurders van beide corpora ties er wat de kwaliteit van de dienstverlening betreft merkbaar op vooruit moeten gaan. Word lid van de huurdersvereniging Om in de toekomst een sterke partij te kunnen blijven, die de belangen van de huurders op een krachtige wijze kan behartigen zijn voldoen de leden onontbeerlijk. Wij doen een beroep op alle huurders van Sint Joseph om zich aan te melden als lid van de huurdersvereniging. Wat kunt u van de huurders vereniging verwachten? - U ontvangt jaarlijks de landelijke Huurwijzer (uitgegeven door de Nederlandse Woonbond) - Jaarlijks ontvangt u een uitnodi ging voor de ledenvergadering van de huurdersvereniging. - U kunt met vragen en klachten bij de huurdersvereniging terecht. - De huurdersvereniging is dagelijks telefonisch bereikbaar. - In de toekomst ontvangt u onze nieuwsbrief. Om de belangen van de huurders nog beter te kunnen vertegenwoor digen heeft de huurdersvereniging het voordrachtsrecht voor één zetel in de Raad van Toezicht van Sint Joseph. Waarom is een sterke huurders vereniging belangrijk? De volkshuisvesting is de laatste jaren sterk in beweging. De woningcorporaties zijn veel minder gebonden aan de regels van de Rijksoverheid en mogen binnen bepaalde grenzen hun eigen beleid en regels vaststellen. De huurders vereniging bewaakt hierbij de belangen van de huurders. Maandelijks voert de vereniging overleg met Woningstichting Sint Joseph. Het formulier graag in een gesloten enveloppe toezenden aan: Huurdersvereniging Oisterwijk Postbus 45 5060 AA OISTERWIJK De Huurdersvereniging Oisterwijk zit niet stil. - leder jaar overlegt de Huurdersvereniging met Sint Joseph over de huuraanpassing per 1 juli. De Huurdersvereniging heeft bereikt dat de gemiddelde huuraanpassing is gedaald van bijna 6% in 1996 tot 2,5% in 2000. - De leefbaarheid in uw wijk is onze zorg. Wij ondersteunen wijkbewoners die in actie willen komen om de leefbaarheid in hun directe woonomgeving te verbe teren. In de wijk Waterhoef bij voorbeeld is de Huurders vereniging betrokken bij de herin richting van het plantsoen aan de Terburghtweg en het aanbrengen van verlichting in een aantal brandgangen. - leder kwartaal vindt er overleg plaats met de wethouder volks huisvesting van de gemeente Oisterwijk. De huurdersvereniging dringt bij de gemeente aan op de bouw van betaalbare huurwonin gen, vooral voor jongeren en ouderen. De huurdersvereniging vraagt ook aandacht voor het onderhoud van wegen en speel veldjes, het oplossen van onveili ge verkeerssituaties. - Iedere eerste en derde dinsdag van de maand houden wij spreek uur. Heeft u vragen, loop dan eens binnen. Wij staan u graag bij met raad en daad. 9 i. Heuvelstraat 20. 5066 PC Moergestel - -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 23