LENTE ZOMER 2001 MODE Ie bent jong Are you man enough to do it? Tips voor het seizoen Verzorging en ontspanning beste lijfrente op het leven Schoonheidsspecialist rusqiunt in hectiek van ons bestaan Oppeppende schoonheidsbehandeling doet winterproblemen verdwijnen De mannelijke klant in de be- handelstoel. Vroeger ondenk baar, maar tegenwoordig geac cepteerd. De •bodytrend' cultuur is niet meer weg te denken uit onze sa menleving. Aandacht voor lijf en leden door fitness, sauna en schoonheidsverzorging geeft niet alleen een goed gevoel, maar levert een weldadige ontspanning op. de anti-stress behandeling voor nek en schouders en de verstop te poriën staan hoog op de lijst. En wat denkt u van een hoofd huidmassage. Het effect is onge kend. Stress eruit, ontspanning erin. Een behandeling die overi gens ook aan te bevelen is voor dames. Verwen je lichaam eens met een extra special behandeling. Een kuur behandeling, voorafge gaan met een goede peeling met daarna een lichaamsmassage doet wonderen. Je kunt dit thuis bij houden met je huid na het douchen in te smeren met een zachte olie, of olie-achtige bo- dymilk. Voor het gezicht zijn er ook tal van optimale ‘oppeppers’. Een goede en aan de huid aangepas te peeling, met behulp van de huidpeeler bijvoorbeeld. Die scrubt de huid en verwijdert dode hoorncellen. Met hoge druk worden microkristallen op het gezicht en decolleté gespo ten, waardoor de doorbloeding gestimuleerd wordt en de huid De lente komt. Je lijf wil met je naar de schoonheidsspecialist. Af gezien van hals en decolleté, willen handen en voeten ook wel eens in de watten gelegd worden. Nu nog gepakt in wol en bont, straks bloot en zichtbaar. Voor deze ‘onderdelen’ zijn er in de schoon heidssalon heerlijke behandelingen. Bijvoorbeeld een pakking met (warme) paraffine, een massage met zachte olie en ter afsluiting de uitérlijke verzorging van demagels. weer een fris uiterlijk krijgt. Op deze ‘nieuwe’ basis wordt een ampul met specifieke werkstof- fen aangebracht. Je voelt en ziet het verschil meteen. chanische apparaatje kan de schoonheidsspecialist deze stof fen ‘insluizen’ waardoor het ef fect dieper en groter wordt. Anti-veroudering Ouder worden hoort bij het le ven. Toch zijn er wel behande lingen die dit proces kunnen vertragen, waardoor de huid minder snel uitdroogt en minder rimpels krijgt. Zo is een regel matige kuur met een werkzame stof aan te bevelen. Met een me- Vooral in de winter heeft je huid het zwaar. Weinig zon, vrieskou en een scherpe wind. Door de wisselingen van binnen- en bui ten temperaturen kan die huid behoorlijk uitdrogen. Daarnaast is ze steeds bedekt door warme (vaak synthetische) kleding en wordt daardoor droog en schraal. Je lekker voe len in je vel is er dus niet bij. En wachten tot de zomer is nog zo ver weg. Het perzikhuidje bij jongeren is een ideaal, maar helaas kan de puberteit veel roet in het eten gooien. Acne is een van de grote boosdoeners. Bij de schoon heidsspecialist zijn specialisti sche behandelingen die deze huidreactie effectief kunnen be strijden. Het dagelijks goed rei niging is van optimaal belang als je last van acne hebt. Vraag advies bij je schoonheidsspecia list wat het beste voor jou is. Wat voor de een goed is, kan voor de ander juist het tegen deel bewerkën. 1 1 111 het lichaam ingepakt om warm te te genereren waardoor de werking van de olie optimaal benut wordt. Dit heet een pak king. Na afloop voelt de huid zijdezacht en door de ontspan ning komt er een weldadig ge voel van rust. ‘In een vochtig en tochtig klimaat als hier is een dergelijke ‘warmte-behande- ling’ ook heel geschikt voor het bevorderen van de bloedcircula tie. Vooral oudere mensen met stijve gewrichten zullen hier baat bij hebben’, aldus Kirsten. Verzorging en ontspanning ziet zij dan ook als een zeer effectieve investering voor ‘je weer mens voelen’. ‘Je kunt het zien als een lijfrente die je op je leven afsluit’, zegt Kir sten. Naast buitenlucht, goed eten en beweging is een regel matige verzorging van de huid van lichaam de schoonheidsspecialist Steeds meer mensen ontdekken de winst van deze verzorgende (tijd)investering. ‘In onze welvarende, maar ook 24-uurs economie, maakt de mens van zichzelf een human-doing, in plaats van een human-being,’ aldus een uitspraak van Kirsten van der Velde, win nares van de Beauty Award 2000. Aangenaam is ook bijvoorbeeld een kuurmasker zoals het vlies- droogmasker. De huid wordt met een werkzame stof bestre ken en daarna bedekt met een uiterst fijn vliesgaasje. Door de warmteontwikkeling kan de werkzame stof goed inwerken en wordt de huid optimaal ge voed. Nieuwe energie Als Schoonheidsspecialist van het Jaar heeft Kirsten van der Velde uit Veenendaal zich een duidelijk taak gesteld. Het in formeren van de consument over de vele mogelijkheden in de schoonheidssalon. ‘Want er is zo veel meer dan alleen de ver zorging van de gezichtshuid’, zegt Kirsten. Zo zijn er specifie ke behandelingen die gericht zijn op het in balans brengen van lichaam en geest. De maakt daarbij gebruik van massages met bijvoorbeeld aromatische oliën. Met zorg wordt de keuze van de aroma afgestemd op de individuele klant. Elk aroma staat voor een bepaalde werking die beoogt wordt. Daarna wordt Bij veel schoonheidssalons krijgt de man speciale aandacht en wel met een voor hun huid ontwikkelt programma. Vooral essentieel. Hiervoor is schoonheidssalon het adres. 'DE GÈSSELSE’ - WOENSDAG 21 MAART 2001 PAGINA 16 7^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 16