7.50 8.50 3.20 3.20 'T<KWART,ERKE moorman 1150 Runne VRIJWILLIGERS <- 2.20 5.95 Slagerij 1 van Zon-Reyrink ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON (013) 513 1769 4 Halskarbonade Kip pilaf 5 Katen- vlinders KVO-nieuws Kledinginzameling voor ‘kinderen die opstaan’ CONVERSATIE- CURSUSSEN ENGELS te Moergestel vanaf 22 maart. Voor uw vakantie of sociale contacten. Engelse lerares: kleine groepen Alle niveaus. Ook privélessen op maat Heemkundekring De Kleine Meijerij Bedevaart naar Lourdes Tomatensoep f7,45 6 Worstenbroodjes voor samen samen jeugd-en jongerencentrum 100 gram per beker AUTOMOBIELBEDRIJF Verzorgingshuis De Clossenborch in Hilvarenbeek gaat vernieuwen. Op de plaats van het huidige gebouw komt een geheel nieuw zorgcentrum. In het voorjaar 2001 zullen de bewoners in verband met de sloop van het huidige gebouw en de bouw van het nieuwe huis tijdelijk verhuizen. Een deel van hen verhuist naar verzorgingshuis Vennerode in Goirle en een deel naar het appartementengebouw dat op dit moment wordt gebouwd naast De Clossenborch. De Runne zorgt voor het personenbusje. U dient enkel te beschikken over een dosis vrije tijd en minimaal het rijbewijs B. Om er voor te zorgen dat bewoners, familieleden en medewerkers op een gemakkelijke manier van Hilvarenbeek naar Goirle kunnen reizen en omgekeerd wordt een pendeldienst gestart. In verband hiermee zijn we met ingang van 1 mei 2001, voor ongeveer l'A jaar, op zoek naar enthousiaste Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. Inl. Eileen Hourihan, Tilburgseweg 52b, Moergestel, tel. 513 2265 Woensdag 14 maart Discomiddag vanaf 14.00 uur. Leeftijd van 10 t/m 12 jaar entree f 2,50. Swingen met je vrienden op jullie muziek. Zaterdag 10 maart BINGO!!! vanaf 14.00 uur. Leeftijd vanaf 8 jaar entree f 2,50. Welke pri jzen zullen er nu weer te winnen zijn? In de week van 12 t/m 17 maart houdt de Kledingactie van Mensen in Nood een kleding- inzameling voor ‘kinderen die opstaan’. Draagbare kleding, schoeisel, huishoudtextiel en dekens in gesloten plastic zakken zijn van harte welkom Op bovenge noemde dagen kunt u kleding inleveren bij de familie Van Oort, Stokske 1, tel. 513 1389. Op dit adres kunt u trouwens het gehele jaar terecht. ste armoede te ontworstelen. Ze komen op voor zichzelf en voor anderen: ‘ze staan op’. De Heemkundekring ‘De Kleine Meijerij’ is sinds enige tijd bezig met voorbereidingen voor het op CD-rom zetten van alle jaargangen van het Vlugschrift van de Heemkundekring. Aangezien de kosten, hieraan verbonden, hoog zijn, heeft het bestuur zich tot diverse instanties gewend met het verzoek bij te dragen in de kosten. Dit heeft als resultaat gehad, dat het werk aan de CD-rom voortgezet kan worden. Het bestuur van de Heemkundekring wil bij deze het Prins Bernard Cultuurfonds Noord- Brabant, het VSB-fonds Midden-Brabant en de directies van de Rabobanken Oisterwijk, Berkel- Enschot, Udenhout, Haaren/Helvoirt en Moergestel van harte bedanken voor hun spon soring. Het vlugschrift van heemkundekring ‘De Kleine Meijerij’ heeft als werkgebied Berkel- Enschot, Biezenmortel, Esch, Haaren, Helvoirt, Heukelom, Moergestel, Oisterwijk en Udenhout. Rauwe ham 100 gram Gek. ham 100 gram 500 gram 1 kg Gehakt+ 1 kg Verse worst 13*90 500 gram Nasi +500 gram Gehakt balletjes in Babi Pangangsaus Bel gerust Dat kan dagelijks van 08.30 - 17.00 uur met mevrouw I. van Valen, hoofd civiele dienst, telefoon 013 -5315200, mobiel nummer 06-29490182. U kunt ook een briefje schrijven naar Stichting De Runne, Postbus 38, 5050 AA Goirle, t.a.v. mevrouw I. van Valen. Kleding komt goed terecht De ingezamelde kleding wordt verkocht aan Nederlandse sorteer- en recyclebedrijven en de opbrengst komt in 2001 ten goede aan “Kinderstem”; het kinderprogramma van Mensen in Nood. Kinderstem zet zich overal ter wereld in voor kinderen in moeilijke situ aties zoals straatkinderen, werkende kinderen, ex-kindsoldaten, Via langlopende projecten krijgen deze kinderen de kans om naar school te gaan, werk te vinden en zich zo aan de erg- Wil je altijd op de hoogte zijn van de activiteit en van ‘t Kwartierke? Kijk dan ook eens op www.kwartierke.nl Wil je wat schrijven over ‘t Kwartierke of wil je een mooie tekening of gedicht op internet zetten, mail het dan naar kwartierke@swingt.nl Dan zetten wij het op onze site! Onze voorjaarsvergadering wordt gehouden op woensdag 14 maart om 19.30 uur in ‘De Roozendries’. Onze gastdocente is Lieske Muskens met als thema ‘Baas blijven over je tijd’. Activiteiten voor deze zomer zijn: Dinsdag 20 maart: tas van mos maken Donderdag 22 maart: Was- en Strijkmuseum Gilze Donderdag 29 maart: Bloemenmand maken Dinsdag 3 april: Fietsen (dit is trouwens elke eerste dinsdag van de maand) Woensdag 4 april: Creatieve dag in Hercules Diessen Dinsdag 17 april: Modehuis Hout-Brox Dinsdag 24 april: Voorjaarswandeling Dinsdag 8 mei: Kring Meibedevaart Berkel-Enschot Dinsdag 22 mei: H. Eik Dinsdag 28 augustus: Dagfietstocht Voor informatie bellen naar: tel. 513 1873 of 513 2539. Lourdes is een plaats om tot rust te komen en bij te tanken. De mogelijkheid bestaat om dit jaar in juni en september met de Limburgse Bedevaart naar Lourdes te gaan. Deze organisatie heeft zich ten doel gesteld om gezonde en zieke mensen uit heel Nederland samen mee naar Lourdes te nemen. Er bestaat een misverstand dat er met een bede vaart alleen maar zieke mensen mee gaan. Niets is minder waar. Een bedevaartreis met de Limburgse Bedevaart is er voor gezonde en zieke mensen, ouderen en gehandicapten. Een bedevaart betekent méér dan alleen een toeristische reis. De Bedevaartorganisatie biedt U bij alle reizen per trein, bus of vliegtuig een grotere meer waarde door de geestelijke begeleiding van pas tores, een eigen Nederlands programma en de hulp van vele vrijwilligers. Hieronder ziet U de mogelijkheden van een reis en de data: - Reizen per trein, bus of vliegtuig - Prima hotels dicht bij de Heiligdommen - Verzorging voor zieken en ouderen in het ver zorgingshuis. - Medische begeleiding en goede reisleiders. - Tarief inclusief reis- en annuleringsverzeker ing. - Treinreizen van 3 tot 10 juni en van 5 tot 12 september - Busreizen van 2 tot 10 juni en van 4 tot 12 sep tember - Vliegreizen van 4 tot 9 juni en van 6 tot 11 sep tember Indien U informatie wilt over deze reizen dan bent U van harte welkom op de infor matiemiddag met diaserie over Lourdes. Deze middag wordt gehouden op 11 maart a.s. in het zaaltje van de parochie St. Petrus en Paulus, Vierwindenlaan 11 in Tilburg. Aanvang 14.00 uur. Wilt U gebruik maken van deze voorlicht- ingsmogelijkheid meldt U zich dan aan bij onderstaande dames: Toos Hobbelen, Schout Backstraat 34, Tilburg, tel. 467 3423 of Joke Hoekman, Olmenpad 13, Oisterwijk, tel. 521 6701. Tevens kunt U bij deze dames een uitgebreide brochure aanvragen, inlichtingen verkrijgen en inschrijven voor de reizen. uit eigen keuken: Bouillonsalade Maandag en dinsdag. 750 gram speklappen Van uw specialiteitenslager: Nasi - Bami - Spaghetti - Stoofvlees - Babi Pangang - Varkenshaas/kiprollade in bruine roomsaus - Kip Stroganoff - Fricandeaureepjes in paddestoelensaus - Diverse aardappel schotels - Gebr. gehaktballen - Gebr. drumsticks - Gebr. spareribs - Gebr. kipsaté’s etc. etc. 31 Onderdeel van Stichting De Runne zijn de zorgcentra: - De Clossenborch, Hilvarenbeek - Sint Elisabeth, Goirle - De Reuselhof, Moergestel - De Schakel, Goirle - Vennerode, Goirle - De Vloet, Oisterwijk Geldig van donderdag 8 maart t/m zaterdag 14 maart 2001 zonder been IEDERE WOENSDAG: Instellingen voor verpleging en verzorging PAGINA 6 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MAART 2001 SOEP VAN DE WEEK: 10r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 6