Jan Miezels BS Ook prachtige collectie fauteuils Modehuis Poirters dCartelijk Qefdiciteerd! I SCHOONMAAK KERK Moergestelse reuzin Ermelindis met collega’s in Belgische reuzenkalender I De complete woninginrichter 26 en 27 MAART TOT DAN Corry op ‘t Hoog 10-Jarig bestaan ‘Zonnebloem Moergestel’ Onze voorjaarscollectie is binnen. Kom gerust even langs of bekijk onze etalages eens. - zowel lage als hoge - in stof en leder - ook als bankstel verkrijgbaar met ZVi-zits bank de reuzenkalender. Donderdag 22 maart wordt Theo Raaijmakers 50 jaar! Theo Raaijmakers Casilla 2431 Cochabamba Bolivia HAAREN MOERGESTEL DRUNEN De kosten voor u voor deze dag zijn fl. 45,00 per persoon. Inbegrepen zijn de bus, koffie met gebak, en een koffietafel, en de entreekosten van de Efteling. Opgave dient te geschieden vóór zaterdag 31 maart a.s., bij voorkeur tussen 17.00 en 19.00 uur bellen naar Willeke de Laat tel. 513 2531 of Lies de Laat tel. 513 3251. Namens het bestuur Zonnebloem afdeling Moergestel. Door dit schilderachtige plaatsje net aan de Franstalige kant van de taalgrens trok op 1 oktober vorig jaar een grote reuzenstoet. Daaraan namen meer dan 125 reuzen deel uit België, Frankrijk, Spanje, Engeland en Duitsland. Voor de Nederlandse inbreng zorgden Gèèselse Ermelindis, Peer Paorel en Heukelomse Mie. In verband met het 10-jarig bestaan van de ‘Zonnebloem afdeling Moergestel’, gaan we op donderdag 17 mei a.s. een dag naar de Efteling. Maximaal kunnen er 35 personen aan deze dag deelnemen, dus snel aanmelden is noodzake lijk. Wie het eerst komt het eerst maalt. Er zijn rolstoelen beschikbaar maar als u zelf een rolstoel beschikt, dit graag opgeven! Voor uw begeleiding wordt gezorgd. Deze kalender wordt internationaal verspreid door het Maison des Géants, een internation aal studiecentrum in de Belgische ‘reuzen hoofdstad’ Ath. De Moergestelse reuzin Ermelindis en haar reusachtige ‘soortgenoten’ uit Oisterwijk en Heukelom maken steeds meer internationaal furore. Het drietal is door middel van een prachtige kleurenfoto opgenomen in een Belgische kalender met reuzen als thema. De optocht in Ath waaraan de drie plaatselijke reuzen hebben meegedaan is destijds gehouden ter opluistering van de opening van het studiecentrum Maison des Géants. De fraaiste reuzen uit de belangrijkste reuzenlanden waren daarvan uitgenodigd. Uit de vele foto’s die gemaakt zijn is een kalender samengesteld met twaalf maanden. Door de betrokkenen bij de reuzen van Moergestel, Oisterwijk en Heukelom wordt de keuze voor de eigen reuzen als een groot compliment beschouwd. Tienduizenden mensen waren getuige van een geslaagd optreden van dit plaatselijke reuzen drietal. In de plaatselijke pers werd de loftrompet gestoken over het optreden. Daaruit bleek opnieuw dat de drie reuzen perfecte ambassadeurs zijn van Moergestel, Oisterwijk en Heukelom. De buitenlandse contacten wor den steeds omvangrijker. Onlangs nog sloot de reuzenstichting een contract voor een optreden in Frankrijk op 17 juni aanstaande. n Kopje koffie? Graag tot uw dienst! Volop (gratis) parkeer gelegenheid bij onze winkels! Heukelomse Mie, Peer Paorel en Gèèselse PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MAART 2001 Gilet Calais Shirt Emmy Pantalon Calcutta Wilt u hem een kaartje sturen? Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 E-mailen kan ook: theoraaij@bo.net Het zal een bijzondere verrassing voor nem zijn...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3