'TiKwARTIERKE 675,- 695 Jan Micpiels r L Kom maar gauw eens kijken want het is écht de laatste week... Bijvoorbeeld: Relaxfauteuils L -r K' - B 12-jarige Wendy Nederlands kampioen Ruim fl. 3.000,- voor Volendam! -Stichting T'tXlzijn Maud Voorlezen in de bibliotheek I De complete woninginrichter (vervolg van voorpagina) uderen jeugd- en jongerencentrum van onze _^(oergestel worden, anders kun je het kampioenschap en de gouden medaille wel vergeten. Een zware dobber voor een derde dag. Wendy moest de 200m vlinderslag zwemmen met 2 meisjes van een jaar ouder en die gaan veel harder. Als je die volgt zwem je jezelf suf, dus moet je alles alleen doen. De tijd die ze moest zwemmen was 2.48.90. Wendy tikte aan in een tijd van 2.46.49, net geen PR, maar wel goed voor Nederlands Junioren kampioen korte baan! Hierna volgde nog de 4xl00m vrijeslag estafette. Herstel was (’n kwartiertje rusten kreeg Wendy) niet mogelijk maar toch zwom ze een PR. Helaas volgde achteraf diskwalificatie omdat de start- zwemster te vroeg vertrok. MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013) 513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 In de bibliotheek van Moergestel wordt elke woensdagmiddag voorgelezen. Het voorleeshalfuurtje is van 3 uur tot half 4. Alle kinderen van 3 t/m 6 jaar zijn van harte welkom. De voorlezers hebben al een hele stapel boeken klaarliggen: gezellige... spannende... ontroe rende... mooie Kom je ook? Tot ziens. De voorlezers. Maar de grootste dank gaat uit naar de mensen die naar ons zijn komen kijken en dan nog wel met zovelen. Uit de vele reacties die we kregen, hebben we begrepen dat het publiek erg genoten heeft van ons spel. Te weten dat je een ander een plezierige middag of avond hebt bezorgd doet ons allen erg goed. Dat het allemaal zo geweldig verlopen is hebben wij hoofdzakelijk te danken aan onze regisseuse Wilna Schut. Zij is de grote motor achter het hele gebeuren. Zij heeft oog DE TOEKOMST De eerste échte titel is nu binnen en Wendy is er heel blij mee, vertelde ze afgelopen zondag bij MTV-radio. Veel tijd om te feesten is er echter nog niet. a.s. Weekend wacht het NK Sprint in Emmen. Wendy gaat hier van start op de 50m vrijeslag, de 50m vlinderslag en de 4x50 wissel en 4x50 vrijeslag estafette. Over haar prestaties daar zullen we ongetwijfeld komende week kunnen berichten. Proficiat Wendy en veel succes! voor de details en het geheel; zij weet ons te stimuleren en ons in onze rollen in te leven; zij bepaalt hoe het decor eruit moet zien; kortom: Wilna weet precies wat ze wil en hoe alles moet verlopen. We zijn heel blij met haar en hopen dat ze nog heel lang met onze club verbonden zal blijven. Volgend jaar hopen we dat u dan net zo mas saal naar “Den Boogaard” zult komen. Bedankt, allemaal! R.C. Normaal 1398,- Normaal 1495,- Nu opruimingsprijs Nu opruimingsprijs I Zoals al eerder in dit blad vermeld heeft de Bienekebolders i. s.m. Schaatsclub “de Vennen” voor de tweede keer een alternatieve 11-ste- den-tocht geschaatst op het Brandven. Het was een zeer geslaagde dag in meerdere opzichten. Allereerst de ijspret die de kinderen hadden: met rode koontjes was ieder op zijn manier aan het genieten. Daarnaast was het erg leuk dat de Hertog Jan en de Graaf van Ursel op onze uitnodiging wa ren ingegaan om deel te nemen aan het fes tijn. Hartelijk dank en het is zeker voor her haling vatbaar. Zoals u al eerder heeft gelezen heeft onze school aan deze activiteit een sponsoractie gekoppeld voor de brandwondenslachtoffers van Volen dam. Ook deze is zeer geslaagd te noemen. De kinderen hebben met veel plezier en ent housiasme maar liefst fl. 3.0213.50 bij elkaar geschaatst, gesleed en geschuifeld. Knap gedaan jongens en meisjes!!!!! en voor alle sponsors natuurlijk onze hartelijke dank. Het geld is inmiddels overgeboekt. Graag willen wij, de ouderraad van Obs. De Bienekebolders, namens alle ouders en kinde ren een aantal mensen heel hartelijk bedanken. Zonder hen was dit ijsfestijn niet mogelijk: Schaatsclub De Vennen voor al hun inzet bij de organisatie/ van Dijk Verhuur: stempel- en koek- en zopiekraam/ ’t Stokske: chocolade- melkpan en brander/ Ton Aarts: gas/ en Moni que Franken voor haar keukenvlijt: chocolade melk, koffie en thee. Dank jewel Ouderraad Obs. De Bienekebolders. BINGO IN DE REUSELHOF Woensdagavond 21 februari is het weer bingo spelen in de Reuselhof. Er zijn weer prachtige prijzen te verdienen, dus komt allen en breng uw familie en kennissen mee. De koffie is klaar. BLOEMSCHIKCURSUS Zij gaat nu maken een grafstuk, als u interesse hebt om dit mee te maken op donderdagmor gen 8 februari belt u mij dan even dan hoort u wel wat u mee moet brengen, want toen ik dit stukje schreef had ik de gegevens nog niet ont vangen. U weet toch dat U elke afzonderlijke les mee kunt doen de kosten daarvan zijn f 20,- Trees Verhoeven-Gianotten tel. 513 1814. DE TWEEDE JEUGD’ BEDANKT. Na maanden oefenen, plezier maken en veel lachen is het zomaar ineens voorbij. Het spel “Bloesems” is gespeeld en we hebben er een fijne tijd mee gehad. Nu willen wij graag de mensen bedanken, die voor ons in de weer zijn geweest. Om te beginnen natuurlijk de K.B.O. die ons in staat stelt onze activiteiten uit te voeren. In “Den Boogaard” zijn we buitengewoon goed ontvangen. Het toneel werd keurig opgeruimd zodat we de decors zonder problemen op kon den bouwen. Ook financieel heeft “Den Boogaard” zich van een heel goede kant laten zien. Wij, van “De Tweede Jeugd” zijn daar heel blij mee. Ook willen wij alle sponsors hartelijk danken voor hun bijdragen. We gaan weer knutselen! KUNST MET GIPS Maak een derde arm, been of hand van gips! 14.00 tot 16.00 uur Entree f2,50. Leeftijd vanaf 9 jaar. Tevens zijn wij voortaan zaterdagavond open voor de jeugd van 16 jaar en ouder. Vanaf 21.00 kun je dan een balletje stoten of een pijltje gooien met je maaten. Breng je eigen muziek mee, dan heb je de sfeer die jij het liefst hebt! Kom maar eens snuffelen’ onder het qenot van n heerlijk kopje koffie... en... VOLDOENDE parkeerruimte '■■A r A 6 Vk Wendy in actie tijdens de vrijeslag. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 FEBRUARI 2001 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Wij zijn blij met de geboorte van onze dochter Zij is geboren op 31 januari 2OO1 om 04.15 uur en weegt 36Ö0 gram Er zullen handen zijn die je dragen en armen waar je veilig bent. En mensen die je zonder vragen zeggen dat je welkom bent. Ludwig en Daniëlla Smits Zusje van Lois Daniëlla en Maud rusten van 12.00 tot 15.00 uur en na 22.00 uur Peter en Meter: ome André en tante Anita Pastoor Müskenshof 3 5066 GM Moergestel 013 - 513 14 55 Anna Fransisca Stephanie OPRUIMING V' i-;' Lr b 0 - I rv

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 3