1 Glen Talloch ’TfKWARTi ERKE Slijterij In den Korenmaaier’ bbelhandige fvcikan tiebeker GEZELLIGHEID ONDER DE KURK! Thuis genieten van al het goede van de echte drankenspecialist IW van uw Slijter! RIKKEN EN JOKEREN l Martini 1 Voor elke gelegen heid een passend cadeau Hooghoudt Sheridan's Kalmoes, toMl Bij het boeken van een reis uit de nieuwe zomergidsen. Goblet/ Dujardin Goblet 1 l Kaartliefhebbers opgelet! i Rabobank Moergestel organiseert Euro-Seminar ^sjunmi KPJ Udenhout presenteert: ’Champagne, klompen en Nana’ Goed, goedkoop speelgoed S Dinsdag 6 februari F Rabobank De Rabobank organiseert dit seminar onder de titel: “Gulden wordt Euro. Een hele onder neming”. en deskundige spreker zal vertellen hoe de vlag er op dit moment bij hangt in Euroland. Daarnaast zal zij in grote lijnen schet sen hoe rond de jaarwisseling 2001/2002 de omwisseling gaat plaatsvinden. En tenslotte, en dat is voor ondernemers natuurlijk heel belang- rijk, wordt ingegaan op de vraag wat een ondernemer te doen staat om de euro soepel in zijn bedrijf te introduceren. in de kantine van ’De Bosfazant’ IEDEREEN is welkom! ’Champagne, klompen en Nana’, dat is het toneelstuk dat KPJ Udenhout dit jaar weer op de planken zet. De toneelvereniging van KPJ Udenhout is de afgelopen maanden alweer flink bezig geweest met de voorbereiding. Het is een komedie waarin het hotel ’De Wijde Bliek’ het decor vormt. Het hotel bestaat 20 jaar en het personeel is al weer druk bezig om de voorbereidingen te treffen om nieuwe gasten te verwelkomen. Als deze gasten zijn gearriveerd, dan blijkt al snel dat er enkele vreemde vogels bij zitten. Wanneer de receptionist veronder stelt dat een van de nieuwe gasten de zoon is van de nieuwe eigenaar van het hotel, dan brengt dit heel wat verrassende en komische perikelen met zich mee. De twaalf personen onder leiding van regis seur Toon Verhoeven, hopen dan ook dat U een leuke en ontspannende voorstelling zult hebben. Het stuk wordt gespeeld op 10,16 en 18 februari 2001 in ontmoetingscentrum ’de Vbrselaer’, Capucijnenstraat 47 te Biezenmortel. Aanvang van het toneelstuk zal zijn om 19.45 uur. De kaarten a fl. 10,- zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Boerenbond Udenhout. Ja. U leest het goed.. Veel speelgoed voor weinig geld, die kans heeft U als U lid bent van speel-o-theek ‘t Ballonneke. Er is een keur van speelgoed voor zowel de allerkleinsten als voor de wat oudere kinderen. Voor slechts fl. 36,- per jaar kunt U bij ons speelgoed lenen, uitproberen en later eventueel zelf goed overwogen aanschaffen. Per keer mag U drie artikelen lenen voor drie weken of kor ter, daarna brengt U het terug en zoekt U gewoon weer iets anders uit. (per keer mag men 2 stuks speelgoed en 1 spel of 2 spelletjes en 1 stuk speelgoed lenen). Dit alles zonder bijko mende kosten tenzij U iets te laat, kapot of incompleet terugbrengt. Indien bepaalde artike len constant uitgeleend zijn, dan bestaat er bij ons de mogelijkheid om te reserveren. U krijgt dan van ons een kaartje indien U artikel aanwezig is (op volgorde van inschrijving). Een kleine greep uit ons assortiment; skelters, keukentjes, garages, klauter/klimhuisjes, edu catief speelgoed voor de voorschoolse educatie, kinderen die nog niet in groep 1 zitten en toch al iets leerzaams vragen, kralenplank, mini- loco en Rondo Piccolo, trampolines, glijbaan tjes, V-tech computers, speel- en leerklok, ha mertje tik, ridderkastelen enz. enz. Het is echt te veel om op te noemen. We hebben het nog niet gehad over de ruim 200 spelletjes voor jong en oud die bij ons in de schappen staan. Onze openingstijden zijn: maandagavond 20.00- 21.30, woensdagochtend 9.30-11.00, woensdag avond 19.30-21.00, donderdagmiddag 13.30- 14.30 en donderdagavond 19.30-21.00. Let op: tijdens de basisschoolvakanties zijn wij ges loten voor uitleen, men mag dan wel speel goed in huis hebben (met uitzondering van de grote zomervakantie, dan hebben wij alles in eigen beheer). Wilt U eerst meer informatie over het een of ander kom dan eens vrijblijvend een kijkje nemen tijdens onze uitleen of belt U even naar Hortense Bus tel.nr. 528 8688, dagelijks tele fonisch bereikbaar. Wij zijn gevestigd in gebouw de Stijgbeugel, Spoorlaan 82 in Oisterwijk. Groetjes en tot ziens, de vrijwilligsters. aKjBr jeugd- en jongerencentrum Komende zaterdag 3 februari is het weer BINGO! Alle kinderen vanaf 8 jaar zijn van harte welkom vanaf 14.00 uur. Het duurt tot 16.00 uur en er zijn weer kei-leuke prijzen te winnen. Dus tot zaterdag! Donderdagavond 1 februari 2001 vindt er in Party- en Vergadercentrum Den Boogaard een bijeenkomst plaats van zakelijke relaties van de Rabobank. Deze cliënten krijgen informatie over de invoe ring van de euro per 1 januari 2002. Op die datum moeten alle winkeliers, marktkooplui, café’s enz. over genoeg euromunten en euro- biljetten beschikken om hun klanten het juiste wisselgeld te kunnen geven. De verspreiding van de honderden miljoenen munten en biljet ten zal straks een gigantische operatie zijn. W* Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. I GLEN FM De gidsen liggen voor u klaar bij uw Rabobank Reisbureau. PAGINA 5 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 I» Liter f: MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 31 JANUARI 2001 Fles 50 Er zijn nog meer kaartavonden: dinsdag 6 maart en dinsdag 3 april. WELKOM! F Reizen De wereldberoemde vermouth in de types rosso, bianco en extra dry Liter i Fles 75 cl. Rare and Old ja Scotch Whisky In Nederland het meest gedronken. Aanvang 20.00 uur Er zijn leuke prijzen te winnen en... Fles 70 cl. Verrassend, ook met Valentijnsdag. De opvallende "dubbelfles" bevat éénderde koele vanille crèmelikeur en tweederde donkere koffielikeur vermengd met Ierse whiskey. Kalmoes Boerenbitter Liter Dujardin Vieux, Wie vieux zegt, bedoelt O Dujardin lm Liter Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Tl Lk Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 V rS? Kwaliteit uut Grunningen. Ja Je drinkt het fp om de smaak. Kalmoes Beerenburg Graanjenever, even ongestoord genieten. Liter ..-^4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5