Zaterdag 10 februari 20,00 uur Fw Terugkijken op succesvolle verbouwing morgen van start! Toegangskaarten a fl. 15,- (incl. 'n kopje koffie) verkrijgbaar in de voorverkoop donderdag 1 februari om 19.00 uur in 'Den Boogaard' (volgnummers v.a. 18.00 uur) Voorverkoop Sauwelavond 'DEN BOOGAARD' Dat willen we wel doen... Daarna (zolang de voorraad strekt) bij Jumbo Denissen, Slijterij 'In den Korenmaaier' en Kadoshop Broers en zaterdag 10 februari aan de zaal. Concerten Zonnewende - jong talent Mini Playbackshow op Carnavalszondag Onze 4 plaatselijke sauwelaars: Vólgende week zaterdag, 10 februari, staat de Sauwelavond weer op het pro gramma als aanloop naar het feest van Carnaval. Afgelopen weekend kregen we ’n vriendelijk briefje binnen van ’iemand’ die vroeg of we eens ’n stukje wilden plaatsen ’dat de mensen hun katten niet steeds los moeten laten lo pen’... ’Hier op De Looijakker’, zo vervolgt het ver zoek ’lopen de katten los en liggen op je auto en ’s nachts lopen ze rond te janken want die tijd is er ook weer’... Natuurlijk zouden we graag aan zo’n verzoek willen voldoen alleen... we hebben weer eens geen afzender. We weten dus niet wie de brief gestuurd heeft, en dat vinden we vervelend. Graag dus BIJ ALLES WAT U STUURT uw naam en adres en eventueel telefoonnummer. Dan kunnen we ook informatie vragen als er iets niet duidelijk is. En aan bovenvermelde briefschrij ver(ster): als u zich bij ons bekend maakt besteden we met plezier aandacht aan uw probleem. (O jee, dat hoeft niet meer... dat hebben we nu natuurlijk al gedaan...). Zaterdag 10 februari: Het orthopedisch schoentechnische productiebedrijf C.S.O. b.v. in Moergestel heeft in het jaar 2000 het pand volledig verbouwd en heeft daarom op zaterdag 10 februari een open dag. Vlnr: Architect Marinus Wolfs, directeur Willem Ligtvoet van C.S.O. en aannemer Bernard op ’t Hoog kijken samen terug op een mooie samenwerking met een verrassend resultaat. VIER MOERGESTELSE DEELNEMERS Enkele jaren geleden is het sauwelaarskorps begonnen aan een grondige verjonging en nog steeds dienen zich nieuwelingen aan. Zo ook dit jaar. ’n Tweetal debutanten hebben we in de ton. Gestreefd wordt naar uiteindelijk zes sauwelaars van eigen bodem en toezeggingen voor het vol gende jaar zijn al weer binnen. Vanwege de invulling van het programma begint de avond om precies 20.00 uur. Ergens halfweg de avond is de pauze ingepland.Het tijd stip van aanvang is van groot belang, omdat naast de sauwelaars van eigen bodem, ook nog twee sauwelaars van elders de ton betreden. MUZIEK De muziek tussen de optredende artiesten door en de begeleiding van de sauwelaars naar de ton op het podium wordt dit jaar verzorgd door ’Hoge Noot(d). Zij wonnen het afgelopen jaar het Moergestelse Blaoskapellenfestival. Data: zondagmiddag 11 februari, 11 maart en 20 mei 2001. Aanvang: 14.00 uur Plaats: Conferentieoord Zonnewende, Tilburg- seweg 54, Moergestel (N.Br.) Kaarten: Verkrijgbaar aan de zaal. Toegang fl. 15,00 p.p. per concert (incl. consumptie) (Kinde ren t/m 16 jaar fl. 7,50). Informatie:!.S.C.V. Amsterdam telefoon 020- 676 14 37 Op de zondagmiddagen 11 februari, 11 maart en 20 mei 2001 zullen in Conferentieoord Zonnewende te Moergestel drie concerten plaatsvinden. Doel van deze concerten is het bieden van een podium aan jonge getalenteerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (interna tionale muziekconcoursen. De concerten wor den zonder winstoogmerk opgezet. Op het programma voor 11 februari a.s. staan bijvoorbeeld een jonge violist en een pianist met werken van Bach, Beethoven, Paganini e.a. Op 11 maart a.s. zullen liederen van Mozart en Schubert ten gehore worden gebracht door de sopraan Marie-Thérese von Seyfried op de piano begeleid door Joseph Breinl. 20 mei a.s. wordt een middag met barokmuziek uit te voeren door de sopranen Iris Korfker en Rosie Rayan met ónder meer werken van Bach, Purcell en Handel. Voor alle kinderen die op de basisschool zitten is dit het bericht dat je zeker even moet lezen! Zondag 25 februari 2001 (Carnavalszondag) is het weer zover. In ’t Draaiboompje mag jij laten zien wat jouw favoriete band of artiest is door een liedje van hen te playbacken. Want ook dit jaar organiseert CV De Durdraaiers weer een Mini Playback show! We zouden het leuk vinden als je mee doet. Je kunt je t/m 18 februari opgeven bij Jessica van Boxtel, tel. 513 3103 (of 06-29291535). Dus: kies alleen of samen met je vrienden en vriendinnen een leuk liedje uit en geef je meteen op! GOED DOEL Ook dit jaar hebben de sauwelaars een mooi doel gekozen waar de opbrengst van de Sau welavond naar toe gaat. Welk doel dat is wordt uiteraard pas op de avond zelf bekendge maakt. EXTRA VERRASSING De Sauwelcommissie is er verder in geslaagd om u een abosulute primeur voor te schote len. Ook dat blijft natuurlijk een goed bewaard geheim, anders zou het geen verrassing meer zijn... VOORVERKOOP De prijs is dit jaar vastgesteld op fl. 15,-. Natuurlijk krijgt u daarvoor op de Sau-welavond bij binnenkomst in de gastvrije ’Den Boogaard’ een kopje koffie of thee aangeboden. En u weet het: het batige saldo van de avond gaat naar een uitstekend doel waarvan we zeker zijn dat iedereen er achter staat! De voorverkoop van kaarten vindt plaats om donderdag 1 februari om 19.00 uur in ’Den Boogaard’. Vanaf 18.00 uur zijn de deuren open. Zorg dus dat u er op tijd bij bent!!! William Kastelijn, Maikel Denissen en Bas Smits! MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 31 JANUARI 2001 UWUEN 2 SA PAGINA 12

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 12