’DEN BOOGAARD’ Brabanttrofee daverend succes! tl R .fi t F i Toneelclub 'De Tweede Jeugd’ speelt voor u: RONDOM DE KERK - ZATERDAG 27 JANUARI 20.00 UUR MAANDAG 29 JANUARI 20.00 UUR RUILVERKAVELING ‘DE HILVER’ Donderdag 25 januari om 14.00 uur voor K.B.O.-leden. Entree tl. 2,50 ^Partij van de Arbeid KERKBALANS 2001 pukochk Ml 00 00 p Joyce van Breugel met haar model Edwin Baelemans Fractieberaad i.v.m. commissies Landinrichtingswet Plan van tijdelijk gebruik Kennisgeving ingevolge artikel 190, vierde lid Entree: volwassenen fl. 6,-; Kinderen fl. 2,50 Kaartjes verkrijgbaar aan de kassa Zoals u ziet zijn de agendapunten weer zeer divers. En er komt nog veel meer ter sprake. Direct of indirect heeft u altijd te maken met gemeentelijk beleid. Een goede reden dus om ook uw mening te laten horen. Wij nodigen u dan ook van harte uit om met ons te komen dis cussiëren en uw mening kenbaar te maken. Mocht u belangstelling hebben komt u dan gerust eens een kijkje nemen en mee praten. Wilt u invloed uitoefenen? Laat uw stem horen. U heeft meer invloed dan u misschien zou denken! Wilt u zelf actief worden in de politiek? Heeft u altijd al belangstelling gehad voor het lokale politieke werk? U bent van harte welkom bij de PvdA. De bijeenkomst is op Maandag 29 januari om 19.30 uur in het gemeentekantoor van Oister- wijk. U bent van harte welkom. Maandag 29 januari komt de CDA fractie bijeen ter voorbereiding op de commissie-vergade- ringen (Welzijn, Openbare ruimte, Economi sche zaken en Sport en Ruimtelijke Ordening) van die week. De fractie-vergadering begint Voor vragen en/of suggesties kunt u contact opnemen met onze raadsleden t.w. Ad Mutsaers (513 2392), Riky Bergman-van de Loo (513 2407), Guus Bertens (528 2983), wethouder Lambert van den Bosch (528 4538) maar ook met onze commissie-leden t.w. Christien Reusken 528 3060 en Michel Vredebregt 528 2658 (comm. Openbare Ruimte), Ad de Rooy 528 3255 (comm. Welzijn), Huib Nouwens 523 4590 (comm. Econ. Zaken en Sport), Anton van Tuyl 521 5205 en Guus Mulders/513 3546 (comm. Ruimtelijke Ordening). om 19:30 uur en vindt plaats in de CDA-frac- tiekamer op de le verdieping van het Raadhuis. Leden en sympathisanten zijn, als altijd, van harte welkom. Heeft u al gekeken op onze website? Deze is te vinden via www.do.nl. en ook via http://www.homepages.hetnet.ni/~wilo/index.h tml Voor reacties kunt u contact opnemen met Wil Oerlemans, De Looijakker 34, Tel: 513 2132. Natuurlijk kunt u zich ook direct wenden tot ons raadslid Harry van Duijnhoven, Rietstraat 2, 5062 HL Oisterwijk. taat voor deze jong (21) kapster die landelijke coryfeeën achter zich liet. Behalve wedstrijden waren er de hele dag shows die verzorgd werden door regionale teams die het publiek wisten te boeien met extravagante en ultramoderne looks. Op de kappersbeurs die het geheel completeerde kon men zich ver gapen aan de nieuwste trends waarbij de stands met hairextensions en dreadlocks demonstraties gaven zodat sommige bezoekers met een heel ander koppie naar huis gingen... Maandag 29 januari komt de fractie van de PvdA bij elkaar om de agendapunten te bespre ken van de diverse commissies in de week van 29 januari t/m 2 februari. Aan de orde komen onder andere: - Vaststellen de nota die betrekking heeft op het exploitatieonderzoek De Leije en Staalbergven - Het beschikbaar stellen van een krediet voor directiekosten voor het cultuurcentrum - Voorstel inzake loonkosten zakelijk beheer jongerencentum DEMO - Verordening tot het instellen en verlenen van ereblijken en bijzondere prijzen namens de gemeente Oisterwijk. Monseigneur M. Muskens OMDAT JE REKENT OP ELKAAR In een overvolle ’Druiventros’ zijn afgelopen zondag de kapperswedstrijden gehouden om de Brabanttrofee. Trendy kappers uit heel Nederland wisten de weg te vinden naar Berkel-Enschot. ST iïiïtimMC De organisatie was voor de eerste maal in han den van de gezamenlijke Brabantse techni sche clubs. Zij wisten tweehonderd vakgenoten zo ver te krijgen om hun ’kunsten’ aan het toegestroomde publiek te tonen. Er werd gestre den in tien categorieën waarbij er in de Street- hairfashionwedstrijd maar liefst zo’n kleine honderd kappers op de wedstrijdvloer ston den. Tilburgs succes was er voor Joyce van Breu-gel uit de Reeshof. Zij behaalde de tweede plaats in deze wedstrijd. Een opmerkelijk resul- MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 JANUARI 2001 PAGINA 9 ■■W TtMfUK Tilburg, januari 2OO1. De Landinrichtingscommissie voornoemd, BJ. Straatsma, voorzitter ing. A.A.M. Groenewegen, secretaris De Landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling ‘De Hilver’ deelt mede dat gedurende 14 dagen, dus van woensdag 31 januari t/m dinsdag 13 februari 2001 in het kantoor van de Dienst Landelijk Gebied, Prof. Cobbenhagenlaan 109 te Tilburg op werkdagen, behalve op zaterdagen, van 9.00 uur tot 12.00 uur voor eenieder kosteloos ter inzage zat liggen het ontwerpplan van tijdelijk gebruik 2001 of een gewaarmerkt afschrift daarvan, als bedoeld in artikel 190, derde lid. Uiterlijk 14 dagen na de laatste dag waarop de in artikel 190, derde lid bedoelde stukken ter inzage hebben gelegen (dus tot en met dinsdag 27 februari 2001) kan iedere belanghebbende gebruiksgerechtigde zijn bezwaren tegen het ontwerpplan van tijdelijk gebruik 2001 schriftelijk bij de Landinrichtingscommissie indienen. Adres: Landinrichtingscommissie ‘De Hilver’ Postbus 1180 5004 BD Tilburg. dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer januari een beroep op hun leden voor een financiële bijdrage ten behoeve van de plaatselijke geloofsgemeenschap. Door de eeuwen heen ’De Kerk is meer dan een gebouw of instituut’, zo helpt de kerk- balans-folder herinneren. De Kerk is door de eeuwen heen ook de plaats geweest waar mensn op elkaar mochten rekenen. Niet alleen geestelijk, maar ook materieel en financieel. En zo’n plek wil de kerk bli jven, aldus de folder, 'voor ieder die haar nodig heeft’. Dat lijkt vanzelfsprekend, maar dat gaat niet voor niets. P.S. De direct bij bovengenoemd plan van tijdelijk gebruik betrokken belanghebbenden hebben hierover schriftelijk bericht ontvangen. Een aantal mensen heeft ons gevraagd om zijn adres en tevens e-mail adres te plaat sen. Dit naar aanleidingen van de proble men die hem óverkwamen om een dioce sane synode te houden in Breda. Zijn adres is: Mgr. dr. M.P.M. Muskens Veemarktstraat 48 4811 ZH BREDA Telefoon: 076 - 522 34 44 E-mail adresm.p.m.muskens@wxs.nl Het motto van Kerkbalans 2001 luidt: ’Omdat je rekent op elkaar'. Met deze slo gan is opnieuw de aloude tweeslag gemaakt die de actie kerkbalans kenmerkt: een verwijzing naar de kern van het geloof, en een vraag om financiële steun. Kerkbalans is de jaarlijkse geldwervingsac tie van maar liefst zeven kerkgenootschap pen. Al sinds 1973 doen zij in de maand KJ Rekenwerk De Kerk ontkomt er niet aan zich met reken werk bezig te houden. Personeel, gebou wen, infrastructuur: dat alles is behoorlijk prijzig en brengt niet direct geld in het laat je. Zeker aan het onderhoud van de veelal monumentale kerkgebouwen hangt een pri jskaart van formaat. Dat de Kerk in deze tijd en samenleving waar zoveel om geld draait nog bestaat, mag volgens de Kerkbalans folder zelfs 'een wonder heten’. Maar de Kerk heeft in deze samenleving wel een ’onbetwistbare plaats' omdat ze een kritisch geluid kan laten horen. 'Denk aan het allochtonenbeleid, de 24-uurs-economie, mensenrechten en ethische kwesties in de gezondheidszorg’. ’Om die stem te laten horen, durft de kerk te rekenen op u'. Dat doet zij in de Kerkbalansperiode van 14 t/m 28 januari, maar ook daarna Redactie: Ton van Elsdingen 'N. Hans Festen Jo van Os Ireen Stieger I] Peter Verheijen J Ad Wolts 'BLOESEMS MOERGESTEL .’t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 9