I bbelhandige s’vakantiebeker Bij het boeken van een reis uit de nieuwe zomergidsen. Wandelen in de natuur OPROEPKRACHTEN HUISHOUDELIJKE KRACHT OPROEPKRACHTEN VOOR DE SLAAPWACHT voor gemiddeld 2 nachten per week Kaartverkoop Pieregeblèr 2001 gestart! r Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 (M.D.) en De CAO Verzorgingshuizen is van toepassing. M Stichting Kloosterbejaardenoorden Amalia van Solms De gidsen liggen voor u klaar bij uw Rabobank Reisbureau. Stichting Kloosterbejaardenoord van de Missiezusters Franciscanessen Zij die graag in een moderne en prettige werkomgeving willen werken, worden van harte uitgenodigd te solliciteren. Wij verwachten van de kandidaten dat ze: - respect hebben voor de leefwereld van de religieuzen; - zelfstandig kunnen werken - beschikken over goede omgangsvormen - collegiaal zijn ingesteld. Sollicitaties kunt u eveneens - tot 2 weken na verschijning van dit blad - richten aan mw. K. Bos, Poirtersstraat 3, 5061 BG Oisterwijk. De Stichting KBO Amalia van Solms draagt zorg voor de organisatie van de werkzaamheden die verricht worden o.a. in het klooster van de Zusters Franciscanessen van Oirschot te Oisterwijk. De Stichting KBO Missiezusters Franciscanessen van Asten draagt zorg voor de organisatie en de uitvoering van werkzaamheden die verricht worden in het klooster van de Missiezusters te Moergestel. In het St. Antoniushuis, Raadhuisstraat 32 te Moergestel, wonen 17 bejaarde zusters. Voor de verzorging van deze zusters zoeken wij per direct twee Wij bieden u een prettige werkomgeving in een klein team waarbij in de uitoefening van de functie het welzijn van de zusters centraal staat. Vanuit de zorgvisie wordt grote waarde gehecht aan het besteden van de tijd aan de individuele zorgbehoevende zuster. Wij verwachten van de kandidaten dat ze: - gediplomeerd zijn; - zelfstandig kunnen werken; - beschikken over goede omgangsvormen; - respect hebben voor de leefwereld van de religieuzen - en collegiaal zijn ingesteld. De CAO Verzorgingshuizen en de PGGM-pensioenregeling zijn van toepassing. Tevens bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan de collectieve ziektekostenverzekering IZZ. - VERZORGENDEN - BEJAARDENHELPENDEN - HUISHOUDELIJKE KRACHTEN Rabobank Reizen Informatie over deze functies kunt u inwinnen bij mw. K. Bos, locatiemanager, tel. 013-5284743. Sollicitaties kunt u - tot 2 weken na verschijning van dit blad - richten aan: Dhr. A. Pasmans, hoofd verzorging en huishoudelijke dienst, Raadhuisstraat 32, 5066 AP Moergestel, bij wie u tevens informatie over de functie kunt inwinnen: tel. 013 - 513 1271. voor 16 tot 20 uur per week ter vervanging van zwangerschap met Johan van Oosterhouc De voorbereidingen van alle deelnemers zijn al geruime tijd bezig: studio’s zijn volgeboekt, stembanden worden gespaard, juryleden wor den reeds benaderd en onderlinge geschillen worden in de plaatselijke horeca al waarge nomen. Zo is Will Habraken al gesignaleerd bij de oefenruimtes van o.a. ’t Allegaartje, Agge mar weg Ben(d)t en D’Ambiejans. Verder gaat er het gerucht dat oud punk idool Jürgen Smolders door De Plekbatsen is ge vraagd een comeback te maken. Het idool, dat bekend stond om de ravage die hij op het podi um achterliet (o.a. gitaren die het niet over- Volgende week zaterdag (3 februari) is het zover, de verkiezing van het gèssels car navalslied zal dan weer plaatsvinden. Net als in de voorgaande vijf jaren zal er ook dit jaar weer gestreden worden om de titel ’Gèssels Carnavalslied’. Wie zal er Clapopp, vorig jaar winnaar van het ’Gèssels Carnavalslied 2000’, dit jaar opvolgen? En zal de ’Cees van Esch Wisselbokaal’ (voor de beste presentatie) ook dit jaar weer door De Durdraaiers worden gewonnen? Binnen de diensten HUISHOUDING en VERZORGING van Klooster Catharinenberg aan de Poirtersstraat te Oisterwijk, zoeken wij per directe een «F dubbel p aan het einde!) zal gaan proberen de titel die zij vorig jaar mee naar huis namen op gepaste wijze te verdedigen. Ook dit jaar hopen zij weer hoge ogen te gaan gooien. De Durdraaiers hopen dit jaar het Adrie van de Poel-syndroom van zich af te schudden. Na drie jaar tweede te zijn geworden zullen ze dit jaar proberen de eerste plaats te veroveren. De Brouwer Junior en De Poekeltjes hebben op het laatste moment toch nog besloten om dit jaar mee te doen en zullen wederom acte de pres ence geven. Nieuwkomers bij het komende Pieregeblèr vin den we in drie jeugdige groepen, waarvan er twee huizen bij ’t Draaiboompje en één bij De Veerkes. De groepen zijn: De Flessentrekkers, ’t Spulleke en De Vèèrekes. De verwachtin gen zijn hooggespannen van zoveel nieuwe inbreng. Op zaterdag 3 februari zal om 20.00 uur het spektakel in Den Boogaard losbarsten. Kaarten a fl 12,50 zijn reeds in de voorverkoop te verkrij gen bij Den Boogaard, Jumbo Supermarkt, Café de Brouwer en slijterij ’In Den Koren maaier’. Ben er snel bij want er is slechts een beperkt aantal kaarten, en hop hop hop: op is op! ^'1 De bossen van Gorp 168 Dalkruid, brede stekelvaren, wijfjesvaren, valse salie en nog veel meer andere planten kunt u op uw wandeling ontdekken. In het najaar is de kans groot, dat u tegen de web van een kruis spin loopt. Niet benauwd zijn - u wilt toch wandelen in de natuur? Kruisspinnen, die een wit kruisje op hun achterlijf hebben, zijn daar in het najaar volop. Komt er een prooi in de web dan komt de kruisspin er opaf, en zuigt hem leeg. Ieder dier heeft zo zo’n eigen tactiek om aan voedsel te komen. Razendsnel vliegend zag ik, laag boven de meanderende Leij, een tweetal ijsvogels. Later nog een. Daar is hun leefgebied. Als gevolg van de zachte winters, die we de laatste jaren hadden, is een toename van deze metaal- glanzende, blauwgroene, langsnavelige vogels geconstateerd. Ik verwachtte niet ijsvogels te zien. Ik had weer eens ‘de dag van m’n leven’. Eén zijn met de natuur, niemand tegenkomen. Mooier kan het niet in ons Brabant! leven), schijnt een stuk rustiger geworden te zijn na zijn laatste optreden. We zijn benieuwd! De vorig jaar debuterende familie Van de Wouw! schijnt al geruime tijd geleden contact te hebben gelegd met de presentatrice van Pieregeblèr 2001. Via deze weg hopen zij reeds bij de aankondiging een ruime voorsprong te nemen op de overige deelnemers. Iemand die niet weg te denken is van het Moer- gestelse carnavalstoneel is Kees Kouwenberg van het Duo Blek en Handveger. Voor de zesde keer op rij zal hij er ook dit jaar weer opklap pen. Over opklappen gesproken: Clapopp (met - 7 O'**» 1 PAGINA 5 o MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 JANUARI 2001 w

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5