Carnavalskleding 'TjKwAHTi ERKE virjd Je 15 or)#l A. OP T HOOG De o de letltoe* de ori^iTïeekteo de Tïieïiw^eco de noee^fc carwaWke. de mooiste* Plankdrager in de vorm van een dier, met bijpassende plank in kleur. 'erief van rh&o Zing mee op nieuwe CD One-Two-Trio! Stijl- en countrydansen in Moergestel GROENLINKS HaMjma Minicursus ’borstvoeding geven’ Binnenkort start de minicursus ’Borstvoeding geven’ van de Vereniging Borstvoeding Natuur lijk. STo^ierij- KVO-nieuws VI PAGINA 9 jeugd- en jongerencentrum „rouwe,. 1 ’t Haantje van de Toren... Toevallig of niet, de nieuwe CD (en ook de nieuwe single die van de CD gehaald is) van het One-Two-Trio is getiteld ’Het haantje van de toren’. a.s. Zondag 21 januari wordt de CD live ’inge zongen’ door een koor bestaande uit iedereen- die-maar-wil. Om 12.00 uur worden ’stemmen’ verwacht in café-restaurant De Brouwer aan het Rootven. Naar verwachting zullen de opnames een belangrijk deel van de middag in beslag nemen en wie weet... als er nog tijd over is dat het ’One-Two-Trio’ nog wel even een optreden verzorgt... Van harte welkom dus, iedereen die maar mee wil zingen: a.s. zondag vanaf 12.00 uur in café-restaurant De Brouwer. DOE-HET-ZELF CENTRUM Industrieweg 15, Moergestel Tel. 013-5136149 Maandag gesloten! MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 17 JANUARI 2001 Ledenvergadering Het bestuur nodigt alle leden en sympathisan ten uit op de algemene ledenvergadering, die wordt gehouden op donderdag 25 januari a.s. om 20.15uur in het Raadhuis te Oisterwijk. Aan de orde komen o.a. enige voorstellen over activiteiten, die GroenLinks in 2001 zou kun nen ontplooien buiten het raads- en commissie werk, die belangrijk zijn voor natuur en milieu, voor samenwerking en voor de communicatie met bewoners van onze gemeente En degenen die het raadslid van 2000 nog niet persoonlijk kennen, kunnen natuurlijk ken nismaken met Ad van den Oord. Ideaal vooreen bureau op de kinderkamer. Ook deze cursussen zijn er in verschillende moelijkheidsvormen: Beginners en Gevorder den (Country II). Nieuw dit jaar zijn ook de cursussen line dans NON Country. Dit zijn de nieuwste line dansen uit Amerika en Engeland, waarvoor de chore ograaf gewone top 40 heeft gebruikt, dus dansen op Backstreet Boys, Madonna of Five. Hierbij willen we even van de gelegenheid gebruik maken om de nieuwe Wereldkampi oenen Linedansen Ivonne van Loon (Interme diate Crystal) en Liane van Dijk van Dun (Advanced Diamond-I- Showcase) te feliciteren, met het behalen van de Wereldkampioenschap- titel in Edmonton, Alberta, Canada Naast de wekelijkse lessen worden er natuur lijk ook dansavonden georganiseerd, waar alles wat je in de lessen geleerd hebt, in de praktijk kunt brengen. In deze krant staat een advertentie, waar de dagen en tijden op staan. Ook wordt er deze week een folder huis aan huis verspreid, waar nog meer gegevens in staan. Voor informatie en/of inschrijving kun je ook bellen 073-5033550. Cochabamba, 10 januari 2001 Beste mensen van Moergestel, Even een dankwoordje vanuit Bolivia om jul lie allen weer van harte te bedanken voor de inzet bij het Driekoningen zingen: het is een van de tradities van het dorp geworden en ik ben er erg dankbaar voor!Dank aan de mede werkers van de MOV-groep, dank aan alle kinderen die meegedaan hebben, aan alle spon sors, aan de mensen die hun steentje hebben bijgedragen aan de prijsuitreiking!Ik hoorde al wel dat het weer heel leuk en goed geweest was. Er is een band tussen Moergestel en Cocha bamba, en ik ben daar trots op en blij mee!! Dank aan allen!! Hier hebben geen koningen gezongen met die dagen; zoals ik al schreef gaan de mensen naar de kerk met het beeldje van het kindje Jezus uit de Kerststal, voordat het weer opgeborgen wordt; dat beeldje wordt gezegend tijdens de Mis en dan is de Kerst voorbij.Wij hebben hier een natte kerst gehad, geen witte. En het blijft maar regenen: vannacht heeft het er urenlang uitgegoten!! Op veel plaatsen overstromingen en dan zijn de armste mensen het eerst de dupe. We gaan nu toe naar het begin van het nieuwe schooljaar: misschien begin februari, maar er zijn al problemen omdat de regering geen geld heeft, en wellicht zullen ze dus de zaak weer uit gaan stellen, zoals bijna elk jaar... We moeten het maar afwachten. Het gaat economisch zeer slecht met Bolivia en dat merken natuurlijk ook vooral de armen. Daarom is jullie hulp voor de allerarmsten ook zo belangrijk! Nogmaals heel veel dank aan iedereen die bij het Driekonin genzingen betrokken was, en ook aan anderen die geschreven hebben of geholpen in deze dagen!! Veel groeten en de allerbeste wensen!! Tot schrijfs! Theo Raaijmakers Zoals jullie misschien weten zijn de Braban ders een feestvolkje. Als er ergens gefeest wordt, dan wordt er meestal ook wel gedanst. Maar dansen, moet natuurlijk wel geleerd worden. Hiervoor zorgt onder andere DANS CENTRUM BRABANT. Of je nu gewoon een foxtrot je wil leren voor de gezelligheid of je wilt trainen voor de Wereld kampioenschappen. Hou je van stijldansen (foxtrot, cha cha, Engelse Wals, Jive en tango) of doe je liever aan country line-dansen. Alles kan bij DANSCENTRUM BRABANT. Als je graag met zijn tweeën wilt dansen. Dan kies je meestal voor de cursus paren- of jeugd BEGINNERS. Hierbij leer je de eerste les al de basispassen van de foxtrot, dus heb je binnen kort een feestje, geen nood; als je nu start met de danslessen kun je al over enkele weken op een feestje goed uit de voeten. Als je daarna verder wilt gaan is dat natuurlijk ook mogelijk bij de vele vervolgcursussen. Dans je liever alleen, dan kun je bijna elke dag terecht voor country-line dansen. Geen ouderwetse muziek van Dolly Parton en Kenny Rogers, maar nieuwe oppeppende muziek van bijvoorbeeld Travis Tritt en Shania Twain. Zaterdag 20 januari: Filmmiddag om 14.00 uur. Entree fl. 2,50. Welke film is nog een ver rassing. Alle leeftijden. Zaterdag 20 januari: Inloopavond voor de jeugd vanaf 21.00 uur. Poolen, darten, kletsen en je eigen muziek draaien op onze nieuwe installatie, dus breng je muziek mee. Leeftijd vanaf 16 jaar. Rootven 10, MOERGESTEL r Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 Als je je kindje borstvoeding wilt geven, dan wil je gedegen en uitgebreide informatie; want wat zijn nu eigenlijk de voordelen van moeder melk? En hoe gaat het zelf voeden in de prak tijk. Je kind de borst geven gaat niet altijd zon der zorgen. Hoe minder je door eigen opvoe ding en ervaringen met dit natuurlijke proces vertrouwd bent geraakt, des te meer hulp kun je erbij gebruiken. Met goede informatie en meer kennis van zaken kun je de goedbedoelde, maar vaak tegenstrijdige adviezen, die je onge twijfeld van alle kanten krijgt, naar waarde schatten. Je hoeft geen diepgaande studie van borstvoe ding te maken. Het gaat erom dat je zelfvertrou wen tegen een stootje kan, en dat je je eigen ver antwoordelijkheid kunt nemen. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk informatie avonden bij jouw in je omgeving. De cursus vindt plaats op de vol gende data: 24 en 31 januari en 7 februari. Voor meer informatie en aanmeldingen kun je contact opnemen met Jessica Jansen tel. 513 2643. Het nieuwe jaar is weer begonnen. Uw KVO-bestuur zit boordevol goede ideeën en energie. Hopelijk gaan we er met z’n allen weer een fijn verenigings- jaarvan maken. Daarom beginnen met een Nieuwjaarsbijeenkomst op woensdag 17 januari om 20.00 uur in De Roozendries. Een kookdemonstratie van nieuwe producten van deze tijd op maandag 5 februari om 20.00 uur in De Roozendries. Kosten fl. 5,-. Ook niet KVO-leden zijn van harte welkom. Op woensdag 7 februari is er een wokdemon- stratie van de Thuiszorg in het wijkgebouw van 10.00-12.00 uur. Deze demo is al vol. i 28 r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 9