De nieuwe zomergidsen liggen voor u klaar! NK: Peter 2e; Pieter 3e i p LITI E REB0UW Haal ze op en boek! Dan krijgt u gratis een dubbelhandige Vakantiebeker. Drie topsporters in Moergestel afgelopen jaar. Zo behaalde Marcel Bruurs twee maal zilver op het NK en werd hij vierde op het EK. Wendy van der Zanden haalde liefst acht medailles bij Brabantse kampioenschap pen en werd ook nog eens tweede bij de Natio nale Kampioenschappen. Zowel Marcel als Wendy kregen elk een tegoedbon ter waarde van fl. 100,-. Peter Hoffmans en Pieter Burgers met hun zilveren en bronzen plak bij het NK Veldrijden! Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Pieter Burgers reed laatste ronde dranghek in. De sponsors: Aannemersbedrijf Gebr. Janssen BV Autobedrijf Bij velt-van de Ven Frans Becx Tuinmachines Hans Kerkhof Schilderwerken Jan Michiels Woninginrichting Buro '76 'Moergestel-Nieuws' feliciteren SS*’ MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 17 JANUARI 2001 PAGINA 5 Het ATB-team van De Vennen kreeg een derde plaats toebedeeld. (vervolg van voorpagina) M.O. Partyboerderij ’t Draaiboompje Foto inzet: Rabobankdirecteur Frans van der Poel overhandigt de prijs aan Audacia-voorzit- ter Hans van den Heuvel. Foto onder: Esther Vergeer weet de aanwezigen te boeien met haar opgedane ervaringen in Sydney. werden sleutels en een later teruggevonden tas meegenomen. Op het andere adres verdween videoapparatuur, een rijbewijs en een geldbe drag. Naar de daders wordt gezocht. Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g.Tel.: (013) 513 38 13 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL Rabobank Reizen Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Tijdens de afgelopen zondag gehouden Nederlandse Kampioenschappen Veldrijden in Pijnacker hebben onze beide veldrijders knap weten te presteren. Peter Hoffmans wist de 2e plaats te behalen achter Nederlands kampioen Jan Steensma. Derde werd Pieter Burgers die zich na thuiskomst in Moergestel echter wel in het ziekenhuis moest laten behandelen. Kansen waren er voor Pieter zeker geweest, ware het niet dat hij in de laatste ronde de dranghekken werd ingeduwd. Op dat moment reden ze met drieën op kop. De valpartij resulteerde in een gekneusde arm waarmee Pieter de wedstrijd nog uitreed en derde werd. Voor Peter Hoffmans betekende de tweede plaats de beste klassering ooit. Het is ook voor de eerste keer dat hij uitkwam voor de veteranen. Zaterdag 27 januari komen beide rijders aan de start van het Wereldkampioenschap in het Belgische Mol. Natuurlijk zal Pieter er hier alles aan doen om zijn Wereldtitel te prolon geren. Uiteraard is ’Moergestel-Nieuws’ er volgende week bij. Succes! KOEK NOG NIET OP! Daarmee was de koek voor Moergestel echter nog niet helemaal op. In andere categorieën waren ook nog eens Moergestelse ploegen geno mineerd. In de categorie ’Opmerkelijke sportprestatie’ werd het ATB-team Merida Vogels van ’De Vennen’ derde. In de categorie ’Sportvrijwilligersvereniging’ werd de eerste plaats opgeëist door Voetbalvere niging ’Audacia’, met als aantekening dat ’ruim een kwart van de leden als vrijwilliger actief is; er is structuur in overleg; ’n ruim budget voor de vorming van het kader en een echte, maar DRONKEN AUTOMOBILIST Op de T31 (Akkerweg) belandde donderdag 11 januari omstreeks 03.15 uur een automobilist, woonachtig in Son en Breugel, met zijn auto tegen een lantaarnpaal, nadat hij eerst een boom had geraakt. De man brak daarbij een sleutel been en werd overgebracht naar het Elisabeth- ziekenhuis. Onderzoek door de politie wees uit dat de man te veel gedronken had. Hij kreeg een proces-verbaal. INBRAAK Op 12 januari werd angeifte gedaan van ’n twee tal woninginbraken aan de Herngoedstraat en het Regenbeemdeke. In beide gevallen werd een slot en een raam opengebroken. Op een adres bovenal persoonlijke vereniging’. Voorzitter Hans van den Heuvel kreeg de prijs (cheque van fl. 1.000,-) overhandigd door Rabobank-voorzit ter Frans van der Poel. OLYMPISCH GOUD... Tussen de uitreikingen door, gepresenteerd overigens door Oisterwijker Huub Groenland, had de OSR, onder voorzitterschap van Gerard van Giersbergen, gezorgd voor een uiterst zin volle onderbreking. Veel indruk maakte Esther Vergeer met ’haar’ verhaal... Esther behaalde op de onlangs gehouden Paralympics (Olympische Spelen voor gehandicapten) liefst twee keer goud bij het rolstoeltennis. Zo’n meisje verdient een enorme waardering. Niet alleen om het feit waarop zij met haar handicap omgaat maar zeker ook voor de ma nier waarop zij, naast haar studie, topsport bedrijft, ’n Doorzetster pur-sang die met haar verhaal, begeleid door videobeelden, de zaal doodstil kreeg... Ook dan begrijp je het feit dat deze sporters en sportsters terecht boos zijn dat er door de NOS zo weinig met hun prestaties gedaan is, maar desondanks had Esther onwaarschijnlijk geno ten van het feit dat ze ontvangen was door Ko ningin Beatrix van wie ze ook nog eens een onderscheiding kreeg waardoor ze nu Ridder is in de Orde van de Nederlandse Leeuw. Een boeiende, nog jonge (19 jaar pas) vrouw die een heel bijzondere indruk achterliet... Aan alle prijswinnaars, namens ’Moer gestel-Nieuws’, onze hartelijke geluk wensen!!! De mensen die bij Partyboerderij ’t Draai boompje de catering zelf hebben opgehaald met Kerstmis en Nieuwjaar hebben allemaal ’n lot gekregen. Behoort u tot één van die mensen, haal het dan tevoorschijn en kijk of er nummer 522 op staat... Als dat het geval is: Gefeliciteerd! en bent u de winnaar van een hotelbon t.w.v. fl. 75,-. Neem bij het afhalen van de hotelbon het lot even mee. Wij verzorgen natuurlijk niet alleen met de Kerst catering. Hebt u thuis een feestje te vieren, vraag dan vrijblijvend onze folder aan. Uw feest kan ook thuis tot in de puntjes verzorgd wor den.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2001 | | pagina 5