One-Two-Trio Oud Nieuw met QQ De feestdagen zijn in aantocht... One Two Trio start 2001 in Moergestel Aphrodite UW GROENTE- EN FRUIT SPECIAALZAAK \zn TScwtjaaïd Alle rauwkosten ct. Win uw reissom terug in de Rabobank Gratis-op-VakantieQuiz HEERLIJKE STOKBROODJES in de aanbieding maar natuurlijk is er nog véél en véél meer bij uw groente- en fruitspeciaalzaak! I Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Denk aan de bestellijst!!! Daarvoor hebben we een ruime keuze in groente, fruit, rauwkosten en salades voor u! Tip voor het aanleveren van (uitgeprinte) teksten... Lever ALTIJD 'n volledige A4-afdruk aan, en niet 'zomaar* 'n afgescheurd gedeelte... Maar... er is nog véél maar en dat staat allemaal op onze bestellijst die in de winkel ligt, ’n Goede raad: bestel tijdig, want op op!!! Een fantastisch Nieuwjaar in Den Boogaard In de nacht van oud op nieuw gaat om 00.15 uur Den Boogaard open met een geweldig feest. De deuren van Den Boogaard zullen voor het eerst in 2001 open gaan voor iedereen die op een fantastische manier vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar wil wensen. En dat het een groot feest wordt is wel zeker, want om maar even met die deur in huis te vallen zal er in de loop van de NACHT een SUPERoptreden zijn van One Two Trio. Men heeft bij Den Boogaard het idee dat men niet alleen in de millenni- umnacht een groots feest moet organiseren maar zeker elke nieuwjaarsnacht u de mogelijk heid moet bieden om elkaar al snel in het nieuwe jaar “het allerbeste te wensen”. One Two Trio in huis staat voor: “Feest in de Rootven 5, Moergestel, Tel. 513 1806, Fax 513 2819 Rabobank Reizen Speciaal voor het weekend hebben we tent”, zeker als u deze groep al een keer heeft zien optreden weet u dat het dak eraf moet bij die mannen. Daarbij nog de perfecte muziek keuze van Dj. Sjef staan garant voor een top- nacht, jawel een feest van formaat. Jong en oud, iedereen die zin heeft in een feestje is deze nacht van harte welkom. Om er nou zeker van te zijn datje binnen kunt, worden er kaarten in de voorverkoop verkocht. Deze kaarten kosten fl. 25,- (gemeenteverordening) en hiervoor krijg je ook nog eens 6 consumptiemunten. (Na 02.00 uur mag men in de gemeente Oisterwijk nie mand meer binnen laten). Ben op tijd!!! De voorverkoop start op maandag 18 december a.s. in Den Boogaard te Moergestel. Een feest in Den Boogaard, dat je beslist niet mag missen. .Stichting ^TÖelzijn uderen_?^ïoergestel Ook staat de koffie bij binnenkomst weer klaar! Breng vrienden en kennissen mee dan wordt het weer een gezellige drukte!! Tot ziens op Woensdag 20 December. BINGO IN DE ROOZENDRIES In het blauwe boekje staat vermeld dat er Bingo wordt gespeeld op 14 December. Dit gaat echter niet door i.v.m. de drukte die overal heerst voor de kerstdagen. We hebben het nu verzet naar Donderdag 11 jan. Schrijf het alvast op in uw agenda er komt van te voren nog een herin nering in Moergestel-Nieuws. FIETSCLUB 50 KM. Het jaar 2000 fietsen we uit. Dat wil zeggen dat wij 18 December nog fietsen. Na de feestdagen hopen wij u allen weer in goede gezondheid terug te zien. Wij gaan dan wandelen op Maan dag 8 Januari. Tot ziens in 2001. Jan en Wim U kunt gebruik maken van de lift en eenmaal boven wordt U een kopje koffie of thee aange boden. Mocht U verhinderd zijn, dan staat nog altijd de mogelijkheid open om rechtstreeks contact op te nemen met Noud Smits (tel. 513 1694), met Ferry Pörtzgen (tel. 521 7217), met Hans Denissen (tel. 513 1836), met Daniëlla Hulskes (tel. 528 5795), met Arnold van Beek hoven (tel. 521 7032), met Martien Mathijssen (tel. 528 2650), met Ton Timmermans (tel. 533 3606), met Trees Verhoeven (tel. 5131814), met Simone van den Koedijk (tel. 528 4233) en/of met Chris de Veer (tel. 513 2496). Graag tot ziens en/of horens! Algemeen Belang, voor een leefbaar Oisterwijk. Leuke Kerstsurprise: een cadeaubon van de schoonheidsspecialiste! - Portemonnees - Rijbewijsetuis - Rugzakken - Armbanden, kettingen, oorbellen enz. Damestas v.a. Il* Schoolstraat 5 5066 EC Moergestel Tel. (013) 513 1474 ALGEMEEN BELANG voor een leefbaar Oisterwijk Op maandag 18 december a.s. komt de fractie van Algemeen Belang bijeen om de agenda van de raadsvergadering van 21 december a.s. te bespreken alsmede de reactie van B W op de adviezen van de commissievergaderingen. Onder meer staat de Notitie Buurtbeheer ge agendeerd. Uiteraard is er volop gelegenheid - ook voor U als geïnteresseerde burger - om Uw inbreng te hebben, waarbij U niet noodzake lijkerwijs hoeft aan te sluiten bij de geagen deerde punten. U kunt, hetzij alleen, hetzij in verenigingsverband, Uw stem laten horen en Uw mening zal zeker in de weging betrokken worden. Het is natuurlijk aanzienlijk moeilijker voor ons als wij niet weten hoe U over een en ander denkt. Laat het ons daarom weten en kom naar onze fractievergadering, welke om 19.30 uur begint in het Raadhuis op De Lind, kamer 8 (bovenste verdieping, tel. 529 1384). KERSTVIERING Op Donderdagmiddag 21 December wordt weer onze jaarlijkse kerstviering gehouden in Partycentrum “t Draaiboompje”, om 13.30 uur. Het programma is als volgt: 13.30 uur ont vangst met koffie of thee met iets lekkers, 14.00 uur Welkom door Trees Verhoeven-Gianotten 14.05 Openingswoord door Wethouder A.M.M. Depmann, 14.00 uur aanvang gebedsdienst door Pastoor v. den Tillaart. Met liederen gezon gen door ons koor “Echo” onder leiding van Agnes v.den Broek begeleidt door Wim Jansen. 15.00 uur Pauze met een consumptie en worstenbrood. 15.30 uur meezingmiddag met medewerking van het orkest Herfst”. 17.00 uur Afsluiting door de Voorzitter van de K.B.O. Dhr Noud Smits En natuurlijk hebben we weer een leuk kerst- geschenkje voor u allen. Natuurlijk zijn ook de mensen van geef elkaar de hand van harte welkom. U weet het geen vervoer dan bellen: Voor de mensen van Geef elkaar de hand met Gina Smits tel 5132007 voor de andere mensen met Trees VerhoevenGianotten tel 5131814. BINGO REUSELHOF Bingo-avond voor personen van 50 jaar en ouder. Op Woensdagavond 20 December om 19.30 uur in de recreatiezaal van het verzor gingscentrum “De Reuselhof’. Er zijn zoals gewoonlijk weer nuttige prijzen te verdienen. e het {televen Onze reclame blijft ook in deze weken gehandhaafd: Elke woensdag vóór de middag: IK - PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 13 DECEMBER 2000 op vakantie. Met de Gratis-op-VakantieQuiz kunt u namelijk uw reissom terugwinnen. Met een maximum van f4000,-- U maakt 10 weken lang kans om te winnen. Elke week wordt uit alle deelnemers een hoofdprijswinnaar getrokken. Plus 3 winnaars van een Stedentrip naar Antwerpen. Dus: hoe eerder u boekt, des te groter de kans dat u wint. Haal snel de nieuwe zomergidsen én het wedstrijdformulierbij uw Rabobank Reisbureau. B&E Dat mag je niet missen In de nacht van oud op nieuw gaan om 00.15 uur de deuren van 'Den Boogaard’ open voor een daverend nieuwjaarsfeest! Tijdens deze Nieuwjaarsparty vindt een superoptreden plaats van het One-Two- Trio! De kaarten kosten fl. 25,- (hiervoor krijg je ook nog 6 consumptiemunten) en zijn te koop vanaf maandag 18 december a.s. Dat wordt ’feest in de tent’ met de allerbeste wensen. En het allerbeste komt in de Nieuwjaarsnacht in Den Boogaard met DJ Sjef en het One-Two-Trio. Party Vergadercentrum St. Jansplein 5 Moergestel Tel. (013) 513 1665 K.B.O. AFDELING MOERGESTEL A Is u nu uw zomervakantie bij uw Rabobank I Reisbureau boekt, gaat u straks misschien wel gratis HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK per 100 gram - - .J,, 3S. - -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5