Overhemd Pantalon stomen? GROENLINKS Nu de k 2e pantalon GRATIS! Showband ’Taxandria’ krijgt Parel... STOMERIJ-AANBIEDINGEN: Wilt u nog iemand verrassen aan het einde van dit jaar of rond de feestdagen? GEMEENTE BELANGEN LeRlCO Dan is hier een idee waarmee u dat zou kunnen doen... Kerstmatinee Nederlandse bevolking bepaalt sieraad koninklijk echtpaar Milieustraat gesloten in verband met de feestdagen ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ te koop bij gewassen en gestreken van 3.95 nu voor Voor informatie en deelnameformulieren: Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11, 5066 BT Moergestel, 513 3168. Als het aan de Vereniging Goud- en Zilver smeden (VGZ) ligt bepaalt het Nederlandse volk hoe het huwelijkssieraad van het eerst volgende “koninklijk” echtpaar er uit komt te zien. 23,00 .f 33,00 Rootven 10, Moergestel Tel. 513 1889 I): stichting^open bare BIBLIOTHEEK OISTERWIJK EN MOERGESTEL MOERGï-STbL in beeld 11)00 2OOO Onder de slogan ’Ontwerp het sieraad van uw dromen voor het eerstvolgend koninklijk echt paar” organiseert de VGZ een ontwerpwed strijd voor consumenten, Het is hierbij de bedoeling dat de consument een sieraad ontwerpt dat in goud of zilver kan worden uit gevoerd. De ontwerpen zelf kunnen worden gemaakt van hout, klei of op papier met uitge breide aanzichten, Voorwaarde is dat de waarde beneden de f 10.000,- blijft. Het uiteindelijk win nende ontwerp zal worden gekozen door een vakkundige jury die kijkt naar uitvoerbaarheid en originaliteit. De winnaar krijgt een cheque ter waarde van f 5000,- te besteden bij de goud en zilversmid waar hij/zij het ontwerp heeft ingeleverd. Als klap op de vuurpijl hoopt het VGZ dat het uiteindelijke echtpaar het ontwerp ook wil ontvangen uit handen van de winnaar. Het materiaal van het sieraad wordt -als edel metaal wordt toegepast- uiteraard gewaarborgd op echtheid. In verband met de feestdagen van Kerstmis en Nieuwjaar is de Milieustraat op maandag 25 en dinsdag 26 december 2000, plus maandag 1 januari 2001 gesloten. Op deze dagen kan men dus ook geen klein gevaarlijk afval inleveren. December 2000! De kop is eraf: zo staan we stil bij een eeuwfeest en zo sluiten weer een dyna misch jaar af. Onze raadsleden, commissieleden en onze fractieleden hebben het weer geweten. Steeds voor de burger in de weer, daar waren we immers voor. Het is een prettige ervaring dat ons motto “De beste Kijk op Elke Wijk”goed is aangeslagen. De mensen vinden de weg naar onze telefoon en brievenbus en stellen vragen waar we als wijkvertegenwoordiger graag de energie insteken. Uiteraard kun je nooit ieder een 100% naar de zin maken, maar het blijkt dat de meeste mensen toch een tevreden gevoel overhouden aan de bemiddeling die door de wijkvertegenwoordiger wordt gedaan. Naast onze brievenbus en telefoon kunt u uit eraard ook terecht op onze fractievergadering die op 18 december a.s. wordt gehouden. Hier kunt u als altijd alles weer kwijt wat u bezig houdt in uw wijk. Deze vergadering is om 20.00 uur in de fractiekamer, gemeentehuis aan de Lind. De fractiekamer bevindt zich op de bovenste etage en is ook voor rolstoelgebruik ers goed toegankelijk. De vergadering zal tevens worden gewijd aan de raadsagenda van 21 december a.s. Als u onze homepage bezoekt, dan vindt u onder “stand van zaken” een overzicht van de speerpunten uit ons beleid die inmiddels zijn gerealiseerd op de rails zijn gezet, tevens kunt u via deze homepage onze speerpunten vergelij ken met ons verkiezingsprogramma en het be stuursakkoord. U vindt onze homepage onder www.do.nl, vervolgens de keuze “het gemeen- tekantoor” en “politieke partijen”. Hier vindt u alle informatie over onze Beste Kijk op Elke Wijk. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om naar onze bijeenkomsten te komen en toch uw reac ties willen leveren, dan kunt u deze schriftelijk richten aan C. Brands, Joh. Vermeerstraat 9 te Oisterwijk of via E-mail: cjbrands(« wish.net Sinterklaas terug naar Spanje Kerst in aantocht met al zijn franje Het leven gaat zo zoetjes door Maar GROENLINKS heeft nog steeds een luisterend oor In de raad en commissies op onze hoede Als we “onraad” vermoeden We leveren soms gegronde kritiek Op de Oisterwijkse gemeentepolitiek Op 21 december komt de raad bij elkaar Bijna op het einde van het jaar Maar dat wil niet zeggen Dat er geen belangrijke onderwerpen zijn om te overleggen! Op de agenda o.a. grondverkoop Maar we geven u weinig hoop B W is van plan te verkopen aan Een firma met een bekende naam U wilt uw mening ook eens laten horen? Laat u verder niet storen Ga vanachter de buis En kom naar de bovenste kamer in het raad huis Dat kan op 18 december dit jaar nog een keer U vindt daar een luisterend oor en meer Kleurrijk, duurzaam en solidair Zelfs met enige flair Wilt u meer info over GROENLINKS of over andere dingen Laat de telefoon dan even zingen Bij onze fractievoorzitter Ad van den Oord, tel.nr. 5288564 of bezoek eens onze site via de link op www.do.nl alhier. Zondag 17 december Kerstmatinee in de Kunstkring van 13.00-16.00 uur met Barber- shopkoor The Singing Pearls, Zanggroep Catal- pa en Jongerenkoor Polyfonie. Gratis entree. Wijziging tarieven bibliotheek in 2001 Met ingang van 1 januari 2001 veranderen enkele tarieven van de bibliotheken Oisterwijk en Moergestel: contributie 18-20 jaar:... contributie 21-64 jaar:... contributie 65-plussers: contributie cultureel jongerenpaspoort:23,00 contributie 2e abonnement:23,00 afkoopsom leengeld boeken per jaar:./ 17,50 te-laatgeld jeugdboeken per dag:0,20 telefonisch verlengen van de uitleentermijn, per lenerspas1,00 leengeld video per week:5,00 leengeld hitvideo per week:7,00 aanvraag materiaal bij andere bibliotheken, excl. leengeld:5,00 Een volledig overzicht van de tarieven per 1 jan uari 2001 is verkrijgbaar in de bibliotheek. Bij gelegenheid van de viering van het 50-jarig bestaan van Showband ’Taxandria’ werd de band verrast met de ’Parel’ van de gemeente Oisterwijk. ’Omdat’, zo zei burgemeester Kortmann, ’Showband Taxandria een prachtige ambassadeur is voor de gemeente buiten de gemeente grenzen’. Tambourmaitre Henk Meeuwis kreeg de zilveren legpenning met bijbehorende speld van de gemeente Oisterwijk als dank voor zijn vele verdiensten gedurende zijn al 40-jarig lidmaatschap. MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 13 DECEMBER 2000 PAGINA 12 2 23,00 Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 GB is T00 Jaar Moergestel In Beeld’; auteur: Ad Wolfs Adr.Zn.; 232 pagina’s op A4-formaat; 600 foto's; genaaid gebonden met harde kaft. Prijs: 55,95 per stuk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 12