Nu bij de Rabobank: Gemiddeld in Nederland*: Showband Taxandria 50 jaar Zo is er maar één! Eerste sponsors voorzieningen Den Donk! Gerarduskalender Verzamelbeurs Boxtel ïl UITNODIGING Rente spaarhypotheek 5 jaar vast: lillll II De projectleider van Mooi Zo Goed Zo, Mar cel Smeenk, is voor meer informatie te be reiken via tel. 528 4080 (de Twern), Kerk straat 28 in Oisterwijk. Rabobank, de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. TAXANDRIA BB Het scouting-gebouw Den Donk aan de Bosstraat is bij velen ook bekend als goede accommodatie voor het Moergestelse verenigingsleven e.d. Daarvoor zijn ook goede interne voorzieningen nodig, en die kan de scouting niet allemaal zelf financieren. Najaarsuitstapje (DATUMWIJZIGING! Op zaterdag 16 december gaan we gezellig met zijn allen naar de Apollo te Deurne. We gaan met bussen, en daarom moet er van tevoren wor den opgegeven voor 10 december bij Noortje van Korven 513 3460. De minimale leeftijd is 16 jaar en legitimatie is verplicht. We vertrekken om 21.00 uur op het St. Jansplein. KERSTBINGO Op 22 december hebben we de jaarlijks terug kerende kerstbingo. We hebben weer een hele boel leuke cadeaus. Iedereen is van harte welkom en d’n Tob is open vanaf 20.30 uur. De tijd is weer aangebroken om aan kalenders voor het volgend jaar te gaan denken. De Gerardusstichting te Wittem brengt ook nu weer haar eigen beproefde en steeds alom goed ontvangen dag-scheurkalender. De kalender voor het jaar 2001 bevat dagelijkse ‘geestelijke injecties’, de tijden en standen van zon en maan, een opgave van bijbellezingen en van bijzondere dagen, gedichtjes en komische teksten. De opbrengst van deze unieke scheur kalender is voor de missie van de Paters Re demptoristen in Suriname en Brazilië. De kalender is a 8,- verkrijgbaar (ƒ1,- voor het schildje) bij mevr. Roosen, Raamackerstraat 8, tel. 013-5132527. Het kalenderschild toont een nieuwe kijk op de Gerarduskapel te Wittem. Nog even een laatste bericht omtrent onze jubileumviering op zondag 10 decem ber. De voorbereidingen zijn nagenoeg afgerond, en dus ‘kan het feest beginnen’. Om 08.30 uur is het in uniform en met instru ment verzamelen bij het repetitielokaal. Als het weer (regen) het toelaat, vertrekken we om 08.45 uur naar de St Petruskerk, waar we om 09.15 uur aankomen. Om 9.30 uur begint de Eucharistieviering welke dus verzorgd wordt door onze eigen band. Het spreekt voor zich, dat hierbij alle partners van onze leden, alle oud-leden en vrienden en kennissen van harte welkom zijn. Na de H. Mis lopen we door het centrum terug naar de zaal, waar dan de koffie klaar staat. Receptie van 14.30 uur tot 16.30 uur. Jubileumboek ’50 Jaar onderweg’ Tijdens de receptie zal de officiële aanbieding plaatsvinden van het Jubileumboek zoals dat is samengesteld door de heren Ad en Martin Schapendonk. Hoe en wat er verder rond deze presentatie gaat gebeuren is niet duidelijk, maar naar het schijnt is er wel iets ‘geregeld’. Verder zal tijdens de receptie het boek ter inzage liggen voor belangstellenden, waarbij dan ook de gelegenheid geboden wordt om een exem plaar te bestellen. Feestavond Om 20.00 uur begint tenslotte de feestavond Zondag 10 december 2000 organiseert de Vereniging van Boxtelse Verzamelaars een verza melbeurs in Zaal Bellevue, Bosscheweg 34 te Boxtel van 10.30 tot 13.00 uur. Op deze druk bezochte en gezellige beurs kunnen geruild worden: postzegels, munten, prentbriefkaarten, stickers, sigarenbandjes, telefoonkaarten, melk- kuipjes, pokemon en magie enz. Verder wordt er op iedere ruilbeurs aandacht besteed aan een speciaal verzamelthema. Voor zondag 10 decem ber is dit papieren kerststallen. LET OP! Ook deze maand extra zaal voor ruilen van POKEMON en MAGIC. Voor de jeugd is er een speciale attentie. Afgelopen donderdag 1 december ontving de scouting van Guus Mulders namens Onder nemend Moergestel 2 zeer bruikbare com puters voor hun activiteiten. Ondernemend Moergestel is een van de steun pilaren van Mooi Zo Goed Zo en waardeert met deze gift de inzet van de scouting, ook voor de Moergestelse gemeenschap. Een goed voor beeld daarvan is het compleet verzorgen van de kerstgroep tijdens de komende Kerst-In in ’t Draaiboompje door leden van de scouting. Nu gaat de speurtocht verder naar de financier ing voor de klaptafels. Een lid van Onderne mend Moergestel speurt mee, en de Zusters van Liefde stortten als eersten een gift op het bankno. 13.45.46.398 van de scouting St. Jan! Wij doen nu een beroep op de rest van Moer gestel om dit goede voorbeeld te volgen, zeker de regelmatige gebruikers van Den Donk maar ook anderen die de scouting een warm hart toedragen. De scouting zet zich in, ook voor Moergestel, doe nu eens wat terug! voor leden en genodigden, welke is voorbereid door onze evenementencommissie. Vanuit het verleden betekent dit een leuke en afwisselende avond met voor elk wat wils. En daarmee komt dan een einde aan de vier ing van het Jubileumfeest. Vanaf deze plaats een van harte proficiat aan bestuur en leden. Met zijn allen gaan we nu naar een hopelijk weer nieuwe mijlpaal in ons be staan, namelijk deelname aan het wereld- muziekconcours 2001 in Kerkrade. t' Daarom deed scouting St. Jan een beroep op Mooi Zo-Goed Zo. Dit bureau ondersteunt in deze gemeente kleinschalige sociale projecten die de leefbaarheid bevorderen. En wel met raad en daad: zoeken naar lokale sponsors e.d. De eerste reacties op onze gezamenlijke oproep zijn binnen en die willen we graag u even melden, maar er is nog meer nodig... De scouting heeft namelijk 2 nieuwe vlaggem- masten nodig, 2 goed-bruikbare computers en 16 opklapbare tafels. Deze tafels zijn echt nodig want door het intensieve gebruik van de ruimtes staan geregeld de gangen vol met gewone tafels en stoelen, wat de veiligheid niet bevorderd. De klaptafels die men op het oog heeft om ruimte en veiligheid te creëren kosten in totaal fl. 3000,-. Een tip van het bestuur van Mooi Zo Goed Zo (dat beslist over de aanvragen) leidde naar de gemeentewerf. Daar trof de scouting 2 over tollige ijzeren lichtmasten aan die ze mee mocht nemen om om te bouwen tot 2 duurzame vlaggenmasten. Een leuke klus voor het klussen- team van de scouting! En zelfwerkzaamheid hoort bij Mooi Zo Goed Zo. Het streven is om ze tijdens de open dag in maart 2001 beiden in gebruik te hebben. Riky Bergman krijgt de computer uit handen van Guus Mulders in het bijzijn van Marcel Smeenk, Robbert Snik, Kees van de Loo, Elly van Zon, Ad Verhoeven en Karen van lersel. PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 DECEMBER 2000 'SKi Bron: Vereniging Eigen Huis, Amersfoort ren. Wat dacht u bijvoorbeeld van een spaarhypotheek, 5 jaar vast voor maar 5,9% rente? Dat is 0,5% lager dan het marktgemiddelde! Uw rentevoordeel over een hypotheekbedrag van f350.000,-? Maar liefst f8.760,-in 5 jaar tijd! Dus als u nu op zoek bent naar een (nieuwe) hypotheek ga dan langs bij de Rabobank, bel 0800-0502. Of reken op Internet www.rabobank.nl/wonen uw eigen situatie door. Rabobank Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, tel. (013) 513 63 73 Wij heten u van harte welkom! SSw-xS Tegelijkertijd zal de Jeugdband 'De Taxandria Patriotjes' haar 30-jarig bestaan vieren. ■:T OISTERWIJK-HOLLAND Op zondag 10 december a.s. zal Showband 'Taxandria' haar 50-jarig bestaan vieren. ^•aat u een huis kopen? Zorg dat u ruimte overhoudt om prettig te leven. vJ Informeer dan in ieder geval bij de Rabobank. Dat kan u veel voordeel opleve- Ter gelegenheid hiervan zal er deze dag een receptie worden gehouden in ons verenigingslokaal aan de Nicolaas van Eschstraat 28 te Oisterwijk van 14.30 tot 16.30 uur. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5