•tIJSartierke cyd©=cross OPEN PAG Melkveebedrijf BIBLIOTHEEK Rabo-cyclocross op zondag 10 december mARÉBOUw stichting’openbare Plaatselijk favoriet Peter Hoffmans. zlSjj» jeugd- en jongerencentrum Woensdag 20 december 2000 van 10.00 tot 16.00 uur op het melkveebedrijf van Twan Verhoeven Kerkhovensestraat 60 te Oisterwijk. Stichting TC^elzijn (9uderen_/^loergestel Woensdag 20 december 2000 Twan Verhoeven Kerkhovensestraat 60 Oisterwijk In samenwerking met Twan Verhoeven en de deelnemende bedrijven wordt een Open Dag georganiseerd en zal plaatsvinden op Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g.Tel.: (013) 513 38 13 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL DEELNEMENDE BEDRIJVEN: OISTERWIJK EN MOERGESTEL Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen op de Zandstraat zelf. De entree voor volwassen bedraagt fl. 5,- incl. het programmaboekje. Op het parcours is een grote koek- en zopietent aanwezig voor de verzorging van de inwendi ge mens. Bij minder goede weersomstandig heden wordt tevens gezorgd voor extra schuil- mogelijkheden, waarbij men tevens een goed overzicht heeft op een groot gedeelte van het parcours. Het is ook dit jaar een cyclo-cross die open staat voor alle mogelijke categorieën veldrij- ders(sters). De wedstrijden beginnen reeds om 11.00 uur voor de sportklasse, dat staat voor de recreanten onder de veldrijders. Deze deelne mers strijden 40 minuten om de prijzen en de eer. Veel van deze deelnemers komen uit de regio met bekende namen als Peter Hoffmans uit Moergestel, Mark Kruijssen uit Tilburg, Ton van Korven uit Diessen en Daan Dekkers uit Oisterwijk. Ook gaat Noël van de Leij, oud Nederlands Kampioen bij de amateurs van start. Om 12.00 uur komen de veteranen aan de beurt, die eveneens een wedstrijd rijden over 40 Kerstviering Op Donderdagmiddag 21 December wordt weer onze jaarlijkse kerstviering gehouden in Partycentrum “t Draaiboompje”, om 13.30 uur. Het programma is als volgt: 13.30 uur ont vangst met koffie of thee met iets lekkers, 14.00 uur Welkom door Trees Verhoeven-Gianotten 14.05 Openingswoord door Wethouder A.M.M. Depmann, 14.00 uur aanvang gebedsdienst door Pastoor v. den Tillaart. Met liederen gezon gen door ons koor “Echo” onder leiding van Agnes v.den Broek begeleidt door Wim Jansen. 15.00 uur Pauze met een consumptie en wor stenbrood. 15.30 uur meezingmiddag met medewerking van het orkest Herfst”. 17.00 uur Afsluiting door de Voorzitter van de K.B.O. DhrNoud Smits En natuurlijk hebben we weer een leuk kerst- geschenkje voor u allen. Natuurlijk zijn ook de mensen van geef elkaar de hand van harte welkom. U weet het geen vervoer dan bellen: Voor de mensen van Geef elkaar de hand met Gina Smits tel 5132007 voor de andere mensen met Trees VerhoevenGianotten tel 5131814. Geef elkaar de hand Op Donderdagmiddag 14 December a.s. komen wij weer bij elkaar. Deze keer in de Reuselhof. Aanvang, zoals wij gewend zijn, om 14.00 uur, Natuurlijk weer het gratis kopje koffie of thee met iets lekkers. Gepland stond de troubadour Frans van Aalst. Dit gaat echter niet door. Daarvoor in de plaats komt Jo Hoogendoorn met veelal bekende meezingliedjes.Geen ver voer!!! Even een telefoontje naar Annie v.d. Wouw 513 1277, J aqueline Vis 513 2523 of Gina Smits 513 2007. Zoals altijd staat de Zonne bloem er weer klaar voor. Bingo Reuselhof Bingo-avond voor personen van 50 jaar en ouder. Op Woensdagavond 20 December om 19.30 uur in de recreatiezaal van het verzorg ingscentrum “De Reuselhof’. Er zijn zoals gewoonlijk weer nuttige prijzen te verdienen. Ook staat de koffie bij binnenkomst weer klaar! Breng vrienden en kennissen mee dan wordt het weer een gezellige drukte!! Tot ziens op Woensdag 20 December. Op zondag 10 december zal op het parcours ’de Heiberg’ aan de Zandstraat nabij ’t Stokske de jaarlijkse cyclo-cross worden gehouden. Dit jaar voor het eerst genoemd naar een van de hoofdsponsoren van de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk. Mede dankzij de Rabobanken Moergestel en Oisterwijk, maar ook door de ondersteuning van de overige hoofdsponsoren MDZ-milieu bv, Aannemersbedrijf Gebr. Janssen, Aannemersbedrijf A.M.J. op ’t Hoog, Ramenfabriek A. op ’t Hoog B.V. en het café-restaurant-speeltuin ’t Stokske kan de stichting de wielerliefhebbers in de regio Midden Brabant een interessant en afwisselend wedstrijdprogramma aanbieden. Plaatselijk favoriet: Nederlands- en Wereldkampioen Pieter Burgers. Om 13.00 uur valt het startschot voor de Nieuwelingen, Dames, Junior- en Nieuwelingen Dames. Er is dit jaar in deze categorieën een sterke toename van deelnemers(sters) Na een half uur strijd is bekend wie de bloemen in ontvangst mogen nemen. Bij de nieuwelingen behoort Maarten Mandenmakers uit Goirle tot de favorieten. Bij de dames zullen Elly van Boxmeer, Nicole Leyten en Rezza Hermes- Ravenstein strijden om de ereplaatsen. Hierna rijden de junioren in een wedstrijd over 40 minuten om de ereprijzen. Ruim twintig deelnemers komen in deze categorie aan start. Coen Sevens uit Diessen behoort bij een van de grote kanshebbers om de overwinning. Deze wedstrijddag wordt besloten met een cross voor de elite en amateurs. Hiervoor komen een kleine dertig rijders aan de start. Op het sterk verbeterde parcours zullen zij in een strijd over een uur bepalen wie de winnaar gaat worden. In deze categorie zijn veel rijders die een min of meer favoriete rol hebben. De strijd zal dan ook verbeten zijn om op het ereschavot de bloe men van de ronde-miss Nannie van Rooy in ont vangst te nemen. Kortom de wielerliefhebbers uit de regio Oisterwijk en Moergestel kunnen op zondag 10 december genieten van een groots wiel- erfestijn, waarin men alle categorieën in het veldrijden kan meemaken. Wilt u meer te weten komen over deze cyclo cross of de Stichting Wielerronde Moerges tel/Oisterwijk bezoek dan de website www.swm.myweb.nl Hallo allemaal, nadat we allemaal weer zijn bijgekomen van onze feestweek komt hier de agenda van decem ber: - woensdag 6 december: T-shirts verven van 14.00 tot 16.00 uur entree 1,- Ontwerp je eigen t-shirt. Heb je t-shirts die niet mooi meer zijn kun je die weer er geweldig uit laten zien.Heb je geen oud t-shit dan hebben wij er nog wel eentje, leeftijd: 9 tot 12 jaar - zaterdag 9 december: Tafellichtjes maken van 14.00 tot 16.00 entree fl,- Breng je eigen jampotje mee! Leeftijd: 6 t/m 12 jaar - woensdag 13 december: 2 verschillende activiteiten!! Voor iedereen uit de heidevelden die vind dat er iets aan de wijk moet gebeuren om leuk te kunnen spelen moet om 13.00 uur bij d’n tob zijn om hier iets aan te doen. Voor de anderen hebben we een filmmiddag van 14.00 tot 16.00 uur entree fl,- breng je opa of oma mee. Zij mogen gratis mee komen kijken, de film is nog een verassing. Leeftijd: 6 t/m 9 jaar - zaterdag 16 december Jeugdhonk kerstmis van 14.00 tot 16.00 uur entree fl.- Kerstknutselen, boom versieren, kerstdisco, etc. Leeftijd 6 t/m 10 jaar - woensdag 20 december Kerststukjes maken Entree fl,- Leuk voor op tafel tijdens de kerst. Breng je eigen potje en alvast wat leuke takjes om erin te verwerken. Leeftijd: 6 t/m 9 jaar - 23 december Kerstdisco met onze huis DJ van 19.00 tot 23.00 uur entree gratis Lekker dansen in kerstsfeer bij ‘t Kwartierke Leeftijd vanaf 11 jaar. minuten. Bij de veteranen rijdt hier de grote plaatselijke favoriet mee en wel Pieter Burgers, op dit moment de regerend Wereldkampioen en Nederlands kampioen. Veel concurrentie zal hij ondervinden van Jan Steensma uit Surhuisterveen. Verdere favorieten zijn Tonny Gijsbers en Klaas Stobbe. Grandioze opening survival- bibliotheek Meteen na de opening van de survival-biblio- theek op vrijdag 24 november werd er al volop gepuzzeld, gestempeld en gelezen. Het hele project is vol enthousiasme ontvan gen. Wie graag mysteries en raadsels ontsluiert, moet zeker meedoen aan dit spel. Zoek de 28 boekenkistjes die verborgen zijn in de Oister- wijkse bossen en Vennen, de Kampina en tal van gebouwen in Oisterwijk. Ontdek welke unieke stempels er in elk kistje zitten en verza mel alle afdrukken in het speurboekje. De speurboekjes zijn verkrijgbaar bij het bezoe kerscentrum in Oisterwijk, maar zeker ook bij de bibliotheken van Oisterwijk en Moergestel In de speurboekjes staan de spelregels uitgelegd zodat u meteen aan de slag kunt. Iets voor de kerstvakantie? Ook dit jaar is de organisatie erin geslaagd om een aantrekkelijk en zeer gevarieerd parcours uit te zetten, voornamelijk in de aanwezige bossen aan de zandstraat. Gestreden zal worden op een sterk verbeterd parcours, waardoor het wedstrijdelement en dus de spanning ongetwij feld zal toenemen. Start en finish vindt plaats PAGINA 3 Tijdens deze dag is de nieuwe groenlabelstal (120 ligboxen) te bezichtigen. Rabo^ K.B.O. AFDELING MOERGESTEL Twan Verhoeven en de deelnemende bedrijven heten u van harte welkom en hopen u op deze dag te mogen begroeten. Daarin is het volgende ondergebracht: 'n Moderne ligboxenstal uitgerust met groenlabelsysteem en mestschuit. ABEMEC BV, Veghel ABAB, Accountant, belastingen, juristen Agri Prom, Boxmatrassen Campina Melkunie Cehave Landbouwbelang, Regio De Dommel te Oirschot CR-Delta H. van Dun, Ontwerp-Bouw Milieu Th. Mallens, Constructiebedrijf Mulders, Bouwbedrijf JOZ, Mestschuiven Roozen-van Hoppe, Alles voor de bouw Scheerders van Kerckhove's, Golfplaten Spinder, Stalinrichting Harkema Ad Verhoeven, Elektra Vervaeke, Windzeilen Uniform Agri BV Wolfs BV, Asbestverwijdering, Sloop- en Grondwerken Van Zon, Installatie- en Loodgietersbedrijf MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 DECEMBER 2000

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 3