Hoofdsponsors voor ’Juliana’ 0) OPHEFFINGSUITVERKOOP 125-35-50- ento o, fl. 25.000,- van Gebr. Janssen voor Villa Pardoes! Juwelier Horsten Design Kerstnummer 'Moergestel-Nicuws' Kapsalon E Topmerken juwelen horloges Aksent Aphrodite an9 Relatiegeschenken voor het goede doel I Jaar9 Afgestudeerd Schepens Tweewielers AGRO CLEANING I I Huidverzorgingsinstituut a+ Woensdag 20 december verschijnt het KERSTNUMMER van 'Moergestel-Nieuws'. Informeer vrijblijvend bij onze redactie: 513 2268 en vraag naar de mogelijkheden! o.a.: Cartier, Dupont, Bertolucci, Pequignet, Diva, Raymond Weil, Gioj, Breitling, enz. WOENSDAG 29 NOVEMBER 2000 - 25e Jaargang - Nr. 1122 Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel Surf eens naar de harmonie op internet: http://eniact.nl/juliana Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 De uitgave verschijnt dit jaar in FULL-COLOUR; dat wil zeggen dat we onze adverteerders tegen een zeer aantrekkelijk tarief 'n HÉÉL OPVALLENDE ADVERTENTIE kunnen aanbieden. Dorpsstraat 2, Oisterwijk,Tel. 528 5972 PR FIL- Enige voorwaarde is dat u op tijd reageert, dan kunnen we van uw advertentie écht iets moois maken... Ingeborg Vriens, Kloosterlaan 17, heeft haar doctoraal diploma gezondheidswetenschappen behaald aan de Universiteit van Maastricht. Van harte proficiat en veel succes met het afron den van je studie geneeskunde! Burgemeester J. Stekelenburg van Tilburg heeft zojuist de cheque ontvangen uit handen van Peter Janssen. SPROOKJE VOOR DE KINDEREN In ’Villa Pardoes’ hebben de kamers van de kinderen ook een heel apart thema gekregen. Zo is er een kamer waar de kinderen zich in een jungle wanen, 1001 Nacht, ridders, Barbie, Ook de Sint koopt graag bij ons!!! Altijd leuke aanbiedingen space, enz. Een verblijf kost er fl. 4.000,- per week en acht gezinnen kunnen er tegelijker tijd van de faciliteiten gebruik maken. ’Het verblijf is een sprookje voor de kinderen’, aldus een van de moeders in de videofilm. Het door Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ al enige tijd geleden aangekondigde sponsorplan heeft zijn vruchten afgeworpen. Liefst 4 hoofdsponsors sieren het briefpapier van de vereni ging en dat voor een voorlopige periode van drie jaar. Ook ’n aantal ’gewone’ sponsors heeft zich gemeld evenals een groot aantal donateurs in de vorm van Vrienden van Juliana. Afgelopen vrijdag vond in de Rabobank van Moergestel de officiële ondertekening plaats van de contracten. Na afloop hiervan werd er uiteraard getoast op de samenwerking. V.l.n.r. Ton van Gooi (harmonie), Peter Janssen (’Den Boogaard’ en Gebr. Janssen), Jan op ’t Hoog (aan nemersbedrijf A. op 't Hoog Zn.), Willem Ligtvoet en Ron van den Oetelaar (harmonie) en Frans van der Poel (Rabobank Moergestel). VILLA PARDOES’ ’Ceremoniemeester’ Peter Janssen leidde het een en ander in goede banen en zo vroeg hij rond de klok van negen de aandacht voor een video film van Villa Pardoes in Kaatsheuvel. De aanwezigen kregen op die manier een beeld van wat Villa Pardoes precies inhoudt: een va kantieverblijf voor kinderen met een levens bedreigende ziekte dat is ingericht vlak naast De Efteling. Deze kinderen kunnen er met hun ouders en broers en zusjes een hele week gratis op vakantie om op die manier het leven wat draaglijker te maken. Via een nauwgezette pro cedure kunnen de kinderen er een verblijf toegewezen krijgen. Naast het vrije verblijf kan er, dankzij een unieke samenwerking met attrac tieparken in de omgeving, gratis gebruik ge maakt worden van De Efteling, Beekse Ber gen, Autotron, Land van Ooit, enz. Huidverzorgingsinstiti J SI 71 Schoolstraat IN PLAATS VAN’... De reden van de video was de keuze van Aan nemersbedrijf Gebr. Janssen om dit jaar geen relatiegeschenken te verstrekken maar in plaats daarvan het geld te besteden aan ’Villa Pardoes’. Men kwam tot een bedrag van maar liefst fl. 25.000,- dankzij fl. 10.000,- van het aan nemersbedrijf zelf; toeleveranciers hadden ook nog eens ruim fl. 10.000,- beschikbaar gesteld; het personeel van het bouwbedrijf had geld bijeengebracht en tenslotte was er nog een gift van de afscheidnemende direc teur Christ. Burgemeester J. Stekelenburg mocht de cheque in ontvangst komen nemen als lid van het Co mité van Aanbeveling van ’Villa Pardoes’. Hij was de Gebr. Janssen bijzonder erkentelijk voor deze fantastische geste waardoor weer een aan tal kinderen een onvergetelijke week kan beleven in ’Villa Pardoes’. Samen met de andere aanwezigen kon hij na dit officiële gebeuren genieten van een prima ver zorgde feestavond waarbij het de gasten en natuurlijk het eigen personeel aan niets ontbrak. M.O. Van de redactie: Wilt u meer informatie over ’Villa Pardoes’ of mocht u denken: daar wil ik ook graag een steentje aan bijdragen, dan kunt u terecht op de infopagina van 'Villa Pardoes’ op internet. Snel en vakkundig uw terras of gevel reinigen? Bel: Agrocleaning Swinkels Moergestel b.v. en uw terras of gevel wordt weer z.g.a.n. Tel. 513 3284 of 06-53354149 Een wel heel bijzondere inhoud kreeg de jaarlijkse personeelsavond van Aan nemersbedrijf Gebr. Janssen afgelopen zaterdag in ’Den Boogaard’. Een van de gasten deze avond was burgemeester J. Stekelenburg van Tilburg en zijn aan wezigheid had een heel bijzondere reden... AFSCHEID Aan het begin van de avond werd afscheid genomen van een van de vier gebroeders: Christ Hij heeft jarenlang de financiën beheert van het bouwbedrijf en maakt nu sinds enige weken gebruik van de mogelijkheid om vervroegd uit te treden. Ook in verband met zijn afscheid waren diverse speciale gasten en vrienden uitgenodigd. <3-0 VISA Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, TeL: (013) 513 22 21 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268; Fax (013) 513 2871, E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ DE FIETSSPECIALIST Kerkstraat 21. Oisterwijk. Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg 's-Maandags gesloten b Ui lidwarvnrninncinctiti ii it e di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1