Jeugd legt beslag op titel 18e Blaoskapellenfestival! 'n Geschenk voor élke gelegenheid... Een prachtig cadeau voor in de schoen of onder de kerstboom... ’100 Jaar Moergestel In Beeld’ is te koop bij kadosl'wp 'grow* Rootven 10, Moergestel, Tel. 513 1889 A moergestel in beeld 190(1 >000 3 ’100 Jaar Moergestel In Beeld’; auteur: Ad Wolfs Adr.Zn.; 232 pagina’s op A4-formaat; 600 foto’s; genaaid gebonden met harde kaft. Prijs: 55,95 per stuk. Eveneens te koop bij: Ad Wolfs, Oisterwijkseweg 58a en Buro ’76, Oisterwijkseweg 43 te Moergestel. Niet gedacht hebbende in de finale te komen gingen diverse leden van ’Hooge Nootd’ al vroegtijdig naar huis om vervolgens opgeroepen te worden terug te keren naar Moergestel. Uiteindelijk konden zij de titel Winnaar Mid- den-Brabants Blaoskapellenfestival 2000 mee naar huis nemen. Een jeugdige groep die zo ent housiast en verrassend goed muziek maakten kon de titel welhaast niet ontgaan. Ook niet al hadden ze voor Moergestel al gevestigde namen in hun concurrerende nabijheid. Kortom: het was weer een heel gezellig feest met uitstekende orkesten, uitstekende finalisten en een uitstekende winnaar. Moergestel mag trots zijn op haar Blaoskapellenfestival dat jaarlijks wordt georganiseerd door de (wie heeft dit woord bedacht?) Blaoskapellenfestivalcom- missie van CV ’De Pierewaaiers’. En de orkesten komen dankzij een perfecte organisatie graag hier naar toe. Bijgaand een foto-impressie die slechts een summier idee geeft van de sfeer afgelopen zaterdag in ons dorp... De uitslagen: Winnaar muzikaliteit: Hooge Nootd uit Breda/Dorst; tweede The Right Choice uit Best. Gedeeld derde werden Happy Best uit Best en De Notenkrakers uit Tilburg. Winnaar Presentatie: Happy Best met als tweede The Right Choice, beiden uit Best. b* ktn: genieten tfrtw nitit'd MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 22 NOVEMBER 2000PAGINA 12 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 12