(Jemeente'/n formatie ZOEKERTJES w ft .feu? Onze harmonie in beeld... Merkwaardige val van bouwkeet... Jos Mulders, slager Super de Boer, wint prijs Kermis 2001 te Moergestel J.K. t I Bekendmaking Op 13 november 2000 heeft de burgemeester een aanvraag ontvangen om toestemming voor het organiseren van de jaarlijkse kermissen in 2001 te Moergestel op de volgende data en tijden: VOORJAARSKERMIS: Locatie St. Jansplein Vrijdag 23 februari van 17.00 uur tot 24.00 uur; Zaterdag 24 februari, zondag 25 februari, maan dag 26 februari, dinsdag 27 februari van 13.00 uur tot 24.00 uur. De laatste tijd is het wat stil geweest rondom onze Muziekvereniging Prinses Juliana: we waren namelijk druk bezig! Natuurlijk waren we afgelopen weekend wel aanwezig bij de Intocht van Sinterklaas. Waar waren we dan zoal mee bezig? Verheugd en met enige trots kunnen we melden dat het enige tijd geleden opgestarte sponsor plan steeds vastere vormen gaat aannemen, het loopt naar tevredenheid. Op vrijdag 24 novem ber a.s. beleven we een hoogtepunt als met enig ceremonieel de ondertekening plaats vindt van de overeenkomsten met 4 hoofdsponsors: Aan nemersbedrijf Gebr. Janssen BV, Aannemers bedrijf op ’t Hoog BV, Partycentrum Den Boogaard en Rabobank Moergestel. Inmiddels Bouwvergunningen/meldingen AANGEVRAAGDE VERGUNNINGEN/MELDINGEN ZOMERKERMIS Locatie het St. Jansplein, Raadhuisstraat en Kerkstraat Vrijdag 29 juni van 17.00 uur tot 01.00 uur; Zaterdag 30 juni van 13.00 uur tot 01.00 uur Zondag 1 juli, maandag 2 juli en dinsdag 3 juli van 13.00 uur tot 24.00 uur. De burgemeester is voornemens vergunning te verlenen voor dit evenement op grond van artikel 2.2.2. van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Oisterwijk 1998. De aanvraag ligt ter inzage bij voorlichting in het gemeentekantoor, De Lind 44 te Oisterwijk. Ingevolge de Algemene wet Bestuursrecht (AwB) kan iedereen gedurende vier weken over het aangevraagde evenement zijn zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren brengen bij de burgemeester van Oisterwijk. De termijn van vier weken begint met ingang van de dag na de datum van publicatie. U kunt uw zienswijze zenden aan de Burgemeester van Oisterwijk, postbus 10101,5060 GA, Oisterwijk. hebben zich ook al een zestal sponsors en zo’n dertig personen als Vriend van MV Prinses Juliana aangemeld. We zijn er nog niet maar er is zeker sprake van enig optimisme bij de vereniging. Zeker vermeldenswaard is het dat tallozen hun sympathie voor onze muziek vereniging hebben getoond door zich te melden als donateur. U hoort nog van ons! Puntnl. Ja,... we hebben een nieuwtje te melden. En wat voor een... Muziekvereniging Prinses Juliana heeft zich ook aangesloten bij het wereldje van puntnl. Ja, u leest het goed, al surfend op het web is onze harmonie te bezoeken. We gaan met de tijd mee!!! Surf eens naar: http://eniact.nl/ju- liana of naar http://www.eniact.nl/juliana en... een nieuwe wereld (met veel over Muziekvere niging Prinses Juliana) gaat voor u open. Er is een veelheid aan informatie te halen over onze muziekvereniging, muziekevenementen (en niet alleen van onze harmonie), actuele zaken, het sponsorplan enz. Regelmatig zal deze web site worden bijgewerkt, aangepast, geactu aliseerd enz. niet alleen om bij de tijd en actueel maar ook om interessant te blijven. Bezoek ons eens??!! Dit is mede mogelijk gemaakt door medewerking van een bekend lid van onze vereniging, Bas Hessels, die op dit terrein (e- commerce enz.) zeer actief is onder de naam Eniact. Als u onze website bezoekt, vindt u daar o.a. ook ons eerstvolgende optreden. Een Koffieconcert op zondag 10 december a.s. om 12.00 uur in Den Boogaard. Dit wordt een belangrijk concert want u kunt dan voor de eerste maal kennis maken met Arthur Verhofstad, de nieuwe diri gent en.dat is te horen! Maar dat is niet het enige. Aan dit concert wordt ook meegewerkt door een bevriende zustervereniging. Hierover later meer. Beide gezelschappen zullen een deel van het concert voor hun rekening nemen. Een interes sant muzikaal gebeuren staat ons dus te wacht en. De entree is gratis. U bent van harte welkom. Waar zijn wij nog meer mee bezig? Weer een optreden kort hierna en wel op zaterdag 30 december a.s. als Muziekvereni ging het traditionele Oudejaarsconcert zal geven. Dit is ieder jaar een hoogtepunt in de optredens van onze harmonie. Wij maken u nu reeds attent op deze data. Reserveer deze nu al in uw agenda s.v.p. U zult daar geen spijt van krijgen. Wij informeren u later nog uitgebreider en... bezoek ons eens op onze website... puntnl!!! “Origineel, gemakkelijk klaar te maken en 1 lekker: dat zijn de biefstukreepjes waarmee Jos Mulders van Super de Boer in Moergestel jï winnaar werd in de tweede editie van de Dumeco Retail productideeënwedstrijd”, zo j staat vermeld in Dumeco Retail, een sla- gersvakblad. Dumeco is de grootste “vlees- flH keten” van ons land (productie, vleesbe- werking, aanvoer- en verkooporganisatie). Een prijswinnende creatie levert heel wat atol op. Waardering van de klanten, publiciteit tot en de kans dat Dumeco de creatie in pro- ductie gaat nemen. Het recept van Jos Mul ders’ biefstukreepjes (in de hoeveelheid, zoals Jos die maakt) willen wij u niet onthouden. Ingrediënten: - 3 kilo runderreepjes gecombineerd met - 300 gram groene paprika; - 300 gram gele paprika; - 300 gram champignons en - 300 gram Caribbean marinade. Zo’n 6 minuten bakken en er staat een heerlijk vleesgerecht op tafel. Dat ’Moergestel-Nieuws’ vaak stand-by is is te danken aan de oplettendheid van onze dorpsbewoners. Vorige week dinsdag werd door een van onze lezers vanuit het raam op haar werkplek een verslag per e-mail gedaan van de merkwaardige val van een bouwkeet nabij de nieuwbouw van Bakkerij Verkooijen aan de Raadhuisstraat. Omdat er elders geen plaats voor was wilde men de keet op de nog bestaande garage plaatsen. Vervolgens rolde de keet tot grote hilariteit van nogal wat toeschouwers naar beneden en bleef hangen tegen de zijgevel van een woonhuis aan de Kloosterlaan. Tandarts Berend de Haan legde het gebeuren op de plaat vast en Judith Fonken deed verslag... Waarvoor onze dank!!! 1 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 22 NOVEMBER 2000 bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 f I H.L. i kosten, bij ’normale' grootte f 5,-; anders f 7,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Elke zondag Schoteldag van 17.00 tot 20.30 uur bij Café De Brouwer. Elke week 'n andere schotel voor maar fl. 12,50. Do. 30 nov.: Meezingavond! Zouden de lied jes van de Sint op het ’menu’ staan? Kom ook de nostalgische sfeer proeven bij Café de Brouwer. Cadeautip schoonheidssalonbon bij DA Drogisterij Kemps. Bezoek ook eens onze web-site: www.bata- vus.com/schepens. Schepens Tweewielers, Kerkstraat 21Oisterwijk, Tel. 5217326. De allerleukste decembercadeautjes komen natuurlijk van Twinkeltje (zie etalage). Iets bruikbaars over? Een 2ehandsje nodig? Bel 513 1114 of bezoek Antonis, Oirschotseweg 41Muziekvereniging Prinses Juliana Attentie: reserveer tijdig voor een afspraak in de schoonheidssalon i.v.m. de feestdagen! DA Drogisterij Kemps. Noveen St. Clara belangrijk. Vraag alleen po sitieve dingen. Bid 9 dagen het Weesgegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in heeft. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u heel erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel op branden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Noveen St. Clara volbracht. Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Telefoonkaarten: verkrijgbaar bij DA Drogis terij Kemps. VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864. Voor persoonlijke sieraden naar uw of mijn ontwerp. Tevens alle voorkomende reparaties en restauraties. Kees Ketelaars, Tilburgseweg 11 Moergestel, tel. 513 3168. Gevraagd: serveerster voor Chin. Rest. 'Yueng Shingin Moergestel (15 t/m 20 jr.) voor in het weekend en op feestdagen. Tel. 513 1163. Gevraagd: oud en nieuw cadeaupapier, pen nen, potloden, krijt, schrijfpapier. Ook graag ten nisballen, speelgoed, sieraden, serviesgoed en kleding. Leen van Herck, Postelstraat 8, tel. 513 2567. Noveen St. Clara volbracht. Noveen St. Clara volbracht. C.K. Do. 30 nov. Meezingavond! Zouden de lied jes van de Sint op het 'menu' staan? Kom ook de nostalgische sfeer proeven bij Café de Brouwer. Topcollectie geboortekaartjes: Steeds de allernieuwste en meest uitgebreide collectie! Wilt u vooral tijdig reserveren? Buro '76, Oisterwijk- seweg 43, Tel. 513 2268. Nieuw: digitale wenskaarten met eigen foto naar wens. Te bestellen bij DA Drogisterij Kemps. Vr. 24 nov.: Indoor Brouwers Tafeltennis- kampioenschappen. Wie stoot 'I love Piet Ha- braken’ van zijn troon? Aanvang 19.00 uur. Volop zonnewijzers, windwijzers, tuinlantaarn palen, hooiruiven, brievenbussen, direct uit voor raad leverbaar. Ma. t/m vrij. 9.00-17.00 uur of op vrijblijvende afspraak. H. Tiebosch, Ind.terr. De Sonman 7, Moergestel, 513 3952 of 06- 22187697. Nog surprise maken? Wij hebben leuke ca deautjes, zoals: sieraden, verkleedkleding, glas cadeautjes, enz. enz. Kom gerust eens binnenlo pen. Alles tegen superlage prijzen in Twinkeltje. Eigen wenskaarten met envelop vanaf 55 cent. DA Drogisterij Kemps. Za. 9 dec. Noteer alvast: Flügelparty. 'n Ge zellige avond onder het genot van 'n Flügeltje. Natuurlijk bij Café De Brouwer. Te koop: hooi in kleine pakken. Stokske 13, tel. 513 1510. In week 46 zijn de volgende meldingen binnengekomen: het bouwen van een zwembad aan de Voorbrugstraat 2; - het bouwen van een veldschuur aan de Oirschotseweg 95; - het vergroten van een woonhuis aan de Ruymheuvel 15; - het bouwen van een dubbele garagebox bij Schoolstraat40-40b; - het bouwen van een atelier en een kelder aan de Raadhuisstraat 31. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Bouwvergunning is verleend voor: - het plaatser/van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning op D’n Duyp 38; - het uitbreiden van een rundveestal aan de Oirschotseweg 79; - het bouwen van een agrarisch bedrijfsgebouw aan Klein Locht 5; het uitbreiden van een woning aan de Pr. Margrietstraat 15; - het vergroten van een dakkapel op het voordakvlak van D’n Duyp 36. PAGINA 11 5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 11