Het gaat knetteren in den boogaard Jody Bernal live on stage Je Moe+ het beleefd hebben! Denderend jubileum Het gonst van de geruchten in Moergestel over Den Boogaard. Wordt het een supermarkt, of toch ‘iets’ anders? De speculaties over de ‘bestemming’ van Den Boogaard zijn niet van de lucht. Maar zoals meestal met wilde verhalen wordt daarbij nauwelijks gekeken naar wat er werkelijk gebeurt. Terwijl de geruchtenmachine op volle toeren doordraait, wordt er bij Den Boogaard achter de scher men ondertussen hard gewerkt. De resultaten daarvan komen nu naar buiten. Dat levert nieuwe gespreksstof op, van een heel ander kaliber. Want niet de bestemming van Den Boogaard verandert, het is het nieuwe programma dat verrast. Bedrijfsleider Ad van Hattum licht een tipje van de sluier op. Hij vertelt enthousiast wat Den Boogaard voor Moergestel en omgeving organiseert en wat de bedrijfsleiding nog meer in petto heeft. Discotheek Den Boogaard Een onvergetelijke bruiloft Den Boogaard zakelijk Verenigingsleven Nieuwe activiteiten Groots pleinfeest F AH j '*Z^^** MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 15 NOVEMBER 2000 PAGINA 12 va en “Als klap op de vuurpijl gaan we op Carnavalsdinsdag Tl februari echt iets speciaals doen. Want dan bestaat Den “Laat ik beginnen met de jeugddisco. Die wordt heel erg druk bezocht, op vrijdagavond staan ze tot aan de overzijde van het plein. De disco is speciaal voor de jeugd vanaf 14 jaar. Ouders laten hun kinderen hier met een gerust hart naar toe komen vanwege het uitsteken de toezicht. De jeugd kan hier in een vertrouwde omgeving terecht. De beveiliging is professioneel met gediplomeerde portiers en video bewaking binnen en buiten. De veiligheid wordt nog versterkt door de legitimatieplicht. Het is echt iets voor de dorpsjeugd, zodat ze niet meteen voor de leeuwen gegooid worden in een grote stad. En de jeugd zelf vindt het prachtig dat er speciaal voor hen iets wordt geor ganiseerd, want het is altijd bomvol en gezellig.” Tijdens de ‘Disconights’ gaan we meer met bekende artiesten werken die hoog in de hitparade staan. We halen ze gewoon naar Moergestel toe. Op 8 december bijvoorbeeld geeft Jody Bernal tijdens de disco een live performance van ‘Que si, Que no’. Zeg nou zelf: Wat is er mooier dan een live optreden van iemand die op dit moment de hitlijsten aanvoert?” “Een perfecte honeymoon begint in Den Boogaard.Toekomstige bruidsparen gaan wij via een folder informeren over de mogelijkheden hier. Daarbij krijgen ze ook een verrassend geschenk van ons. Uiteraard is dat niet het enigste voordeel. Het voornaamste pluspunt is mis- schien wel dat we hier over diverse ruimtes beschikken van verschillende formaten. Het leuke daarvan is dat je kunt switchen. Je kunt er bijvoorbeeld voor kiezen om na het gemeentehuis en de kerk eerst in een kleine intieme ruimte bijeen te komen. Want je begint toch vaak met een select gezelschap van familie. In Den Boogaard kunnen we bruidsparen verschillende locaties op maat aanbieden, net naarge lang de hoeveelheid bezoekers die op dat moment aanwezig zijn. De diverse ruimtes kunnen we daarbij precies volgens de wensen van het bruidspaar aankleden. Alles kan, van klassiek zwart-wit of een gezellige boerenbruiloft tot een exotische trouwpartij. Uiteraard worden de bruiloftsgasten daarbij met alle egards ontvangen en kunnen ze in de loop van zo’n dag proeven van onze voortreffelijke lunches, buffetten en diners.” Achter de schermen wordt op dit moment ook gewerkt om bedrijven te benaderen met een compleet informatiepakket. Ad van Hattum verduidelijkt:"Alle mogelijkheden voor vergaderingen, congressen en personeelsfeesten worden daarin toegelicht. Dan praat je niet alleen over de multifunctionele ruimtes en professionele faciliteiten die aanwezig zijn op het gebied van beeld en geluid, maar bijvoorbeeld ook over de uitstekende catering binnenshuis. Onze lunches, diners en buffetten weten zelfs fijnproevers nog aangenaam te verrassen. Daarnaast beschikken we over uitstekende contacten met verschillende hotels hier in de buurt. Overnachtingen zijn door ons dus zo geregeld. Kortom, niets is onmogelijk en wat we doen is van een hoog kwalitatief niveau. Neem de sfeer die we weten te creëren. We zor gen ervoor dat bijvoorbeeld de bezoekers van een personeelsfeest in een ruimte komen die ze nog nooit gezien hebben. Die kleden wij aan met thema’s zoals Duizend en één nacht, of Las Vegas. Heeft een klant een andere voorkeur, dan verzorgen wij dat natuurlijk ook. Via onze contacten vinden we gegarandeerd passend entertainment voor zo’n avond. Dat kunnen spraakmakende acts zijn die uitnodigen tot deelname, maar het kan ook een orkest of bandje zijn dat perfect past bij het gezelschap. Daarnaast hebben we een natuurlijk een giganti sche discotheek ter beschikking, met alles erop en eraan.” “Voor wat betreft het typische dorpse verenigingsleven vinden wij dat dat in het eigen dorp moet kunnen floreren. Om daar als commer cieel bedrijf aan tegemoet te komen betalen verenigingen voor de zaalhuur slechts half geld. Bijvoorbeeld Harmonie Prinses Juliana, Countryclub Never Give Up en het koor ‘Con Amore’ zijn hier thuis vanwege de uitstekende faciliteiten en de sympathieke prijs. Maar ook de Carnavalsverenigingen hebben hier hun vaste stek met het (Blaas)kapellenfestival, het liedjesfestival ‘Pierengeblèr’, het bekende Biggenbal en het Hengstenbal.Verder wil ik de toneelverenigingen vermelden.‘De Naamloze Spelers’ en de toneelgroep van de KPJ repete ren hier en geven hier drukbezochte uitvoeringen.” Bij de dagelijkse leiding borrelt het van de creatieve ideeën. Het blijkt alleen al uit de extra’s die bedacht zijn voor bestaande feesten. Ad van Hattum:“Het doel is om ook voor bekende feesten zoals carnaval en kermis een actief beleid te gaan voeren. Dat mensen zeggen: hé, het is niet alleen kermis in Moergestel, maar er is ook daadwerkelijk iets te doen. Zo zijn we in overleg met de drie grootste Carnavalsverenigingen van Moergestel, omdat we vinden dat er op die zaterdag met Carnaval een actiever programma moet komen. Zo staat er een grandioos openingsbal op stapel voor het Moergestels Carnaval.” Daarnaast hebben we bijvoorbeeld in overleg met de andere horecaondernemers van het St.Jansplein besloten om het plein echt te laten leven. We willen een keer een groots pleinfeest organiseren. Het programma staat nog niet vast maar het wordt in ieder geval een pro gramma dat voor jong en oud interessant is. We zijn nu aan het bekijken welke activiteiten we daarvoor op touw moeten zetten.” disco hebben wij de smaak te pakken gekregen. Wij weten dat we grote dingen moeten organiseren. Het jubileum is daarvoor opnieuw een uitstekende gelegenheid. Kijk, Den Boogaard is vanouds bekend als hét uitgaanscentrum van heel de regio. Wij zijn van mening dat dat zo moet blijven en daar werken we hard aan. Geloof me: we gaan hier echt los."

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 12