IBMiaiBK; Trippel, Trappel Trippel, Trap het Griekse restaurant van Fady Kalender 2001 I I i Kapsalon Winkelactie 2000 Aksent Al J 4 0^9 Sint op 18 november in Moergestel ^3 TIP: Gerechten die u misschien kent van uw vakantie of gewoon omdat u het lekker vindt nu ook in Moergestel! )aar9 Prinsenbal CV De Pierewaaiers Veiligheid in ’Den Boogaard’ Griezelen in Gèssel Schepens Tweewielers AGRO CLEANING Met succes geopend: a+* Zie de advertentie op pag. 3 Rootven 13, Moergestel, Tel. (013) 513 1273 OPENINGSTIJDEN Ook op 1e en 2e Kerstdag serveren wij een feestelijk Kerstmenu. Vraag nu om informatie en reserveer tijdig... In deze 'Moergestel-Nieuws' vindt u een spaarkaart met daarop vijf gratis stempels, aangeboden door de deelnemende Moergestelse winkeliers! WOENSDAG 8 NOVEMBER 2000 - 25e Jaargang - Nr. 1119 OPENINGSTIJDEN GRIEKS RESTAURANT: dinsdag t/m zaterdag 16.00-22.30 uur zon- en feestdagen 15.00-22.30 uur Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel PRINSENBAL 2000: Wie wordt de nieuwe Stadsprins? SHOARMA EN PIZZERIA: dinsdag t/m zondag van 15.00-02.00 uur voor beide geldt de maandag als sluitingsdag! Huidverzorgingsinstituut j Aphrodite Fietsprijzen omhoog? Bij ons nog niet! PR FIL- Snel en vakkundig uw terras of gevel reinigen? Bel: Agrocleaning Swinkels Moergestel b. v. Tel. 513 3284 of 06-53354149 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J I VISA Openingstijden: Rootven 35, Moergestel, TeL: (013) 513 22 21 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268; Fax (013) 513 2871, E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond^ We doen dit natuurlijk niet graag maar anders verliezen wij het overzicht. De tijden van bezoek zijn als volgt verdeeld: Zaterdag 18 november 15.00 uur de kinderen met de ROZE KAARTJES Zaterdag 18 november 17.00 uur de kinderen met de GELE KAARTJES Zondag 19 november 13.00 uur de kinderen met de BLAUWE KAARTJES Zondag 19 november 15.00 uur de kinderen met de GROENE KAARTJES Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Prorileschepens@hetnet.nl Ruim 75 jaar fietsplezier! Eigen parkeerplaats via Vloeiweg ’s-Maandags gesloten Komende zaterdag is het 11 november; de elfde van de elfde! Voor velen een “rare” datum en een bijzondere dag. Elf is immers het gekkenge tal. Ook gedenkwaardig en bijzonder omdat er op veel plaatsen een opmaat naar het komend carnaval is met de bekedmaking van de nieuwe prins. Maar het is om nog een reden een bij zondere dag. Deze dag zal de alom bekende kalender van onze Muziekvereniging Prinses Juliana met de nostalgische foto’s van het Moergestel van toen, uitkomen en huis aan huis door leden van onze harmonie te koop worden aan geboden. Het is deze keer een wel heel bijzondere kalen der geworden. Het is namelijk de 25e uitgave, een jubileum-uitgave dus en er is ook aan meegewerkt door Ad Wolfs (Adr. Zn.), die wel- gezien kan worden als onze “stadsarchivaris”. Hij stelde zijn enorm uitgebreid fotoarsenaal beschikbaar voor het weer vinden van de juiste Moergestelse sfeerfoto’s uit vervlogen tijden. Het belooft dus een wel zeer aparte kalender te worden. Eigenlijk te mooi om hem doorheen het jaar gewoon te gebruiken en er verjaarda gen of afspraken en dergelijke op te noteren. Nee bewaren, toevoegen aan de 24 vorige exem plaren, de foto’s inlijsten... Kortom een col- lectors-item. Want het blijkt meer en meer dat mensen de kalender om die reden kopen. En dat voor het luttele bedrag van f. 5,waar dan ook de penningmeester van onze Muziekvere niging Prinses Juliana nog erg blij mee is. Gewoon eentje (of meer) nemen als ‘n (jeugd)lid van onze harmonie zaterdag bij u aanbelt. Ja... toch...!!! Hierbij nodigen wij u graag uit tot het bijwo nen van ons Prinsenbal op zaterdag 11 novem ber a.s. in Café-Rest. De Brouwer te Moergestel. Om 20.30 uur zal Stadsprins Willem den Twidde aftreden en, zoals te doen gebruikelijk, opgeno men worden in de Eregarde. Om ±23.11 uur zal de nieuwe Stadsprins van Moergestel op ludieke wijze bekend worden gemaakt. De mu zikale omlijsting is in handen van ons huisor kest D’Ambiejans en Sjef Schilders. We hopen u op deze avond te mogen begroeten om er samen een gezellige avond van te maken onder het motto: “Ut moet nie gekker worre”. Wanneer uw kind (leeftijd van 2 tot met 8 jaar) wegens ziekte niet naar de Sint kan komen, of als u nog niet in het bezit bent van kaartjes, omdat u niet thuis was met de collecte, dan kunt u alsnog contact opnemen c.q. kaartjes afhalen bij mevr. R. Willems Schoolstraat 69, tel. 513 1914 te Moergestel. Het Sint-Nicolaascomité. Afgelopen vrijdag (3 november) was er weer een discoavond voor de jongeren. Uit veiligheids overwegingen is besloten om tijdens deze avond een aantal extra maatregelen te nemen. Zo zijn er extra veiligheidsmensen (toezichthou-ders) ingezet en heeft Den Boogaard een groot aan tal camera’s geplaatst in het gehele pand. In over leg met buurtcoördinator dhr. K. Baans, is er ook voor gekozen om extra politie in te zetten om zo op een preventieve manier de jongeren te laten zien dat we er in den Boogaard alles aan doen om het zo veilig mogelijk te maken. Feesten in den Boogaard, ook voor jongeren mag, maar dan wel op een veilige en verant woorde manier. Het was daarom ook voor veel jongeren duidelijk dat er alleen op een gezel lige en veilige manier uitgegaan kan en mag worden in Den Boogaard. Op het einde van de avond was men erg tevreden, de organisatie en de politie, die duidelijk aanwezig was op de avond. Al met al een geslaagde en sfeervolle avond en we hopen dan ook dat met deze EXTRA maatregelen die we genomen hebben ook voor de toekomst de veiligheid in den Boogaard gewaarborgd blijft. Ad van Hattum Bedrijfsleider Den Boogaard De afgelopen weken heeft u in ’Moergestel- Nieuws’ kunnen lezen dat er vroeger veel te griezelen viel in Gèssel. “Ach”, zult u zeggen “dat was vroeger, tegenwoordig valt er toch niets meer te griezelen in Gèssel”. Toch wel, buurt vereniging De Vurhaai organiseert een tocht in het teken van Halloween. Dat betekent geesten, spoken en heksen, uitgeholde pompoenen met griezelgezichten en wie weet komt u ook zwarte katten en skeletten tegen. Reken maar dat er veel te griezelen valt. Niet alleen leden van de buurt vereniging zijn welkom maar ook buurtbe woners en introducees. De Vurhaai doet oude griezeltijden herleven. lei. U13-613 14/4 tZ-a ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) Jj di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u ir I Altijd leuke aanbiedingen DE FIETSSPECIALIST en uw terras of gevel w'ordt weer z.g.a.n. Wij van het Sint Nicolaascomité hebben van de reispiet de bevestiging ontvangen dat Sint Nicolaas inderdaad op zaterdagmiddag 18 november per rij tuig in Moergestel zal aankomen. We zijn met de voorbereidingen nagenoeg gereed om de Sint op gepaste wijze te ontvangen, maar zijn wel een beet je afhankelijk van een grote opkomst van de Moer gestelse kinderen met hun ouders, want jullie aanwezigheid geeft de intocht na tuurlijk een extra feestelijk tintje. Voor de goede orde geven wij u hierbij de vol gende mededelingen c.q. aanwijzingen: De intocht en ontvangst van Sint Nicolaas zijn zaterdag om 13.00 uur op ter hoogte van de Rotonde op de Tilburgseweg aan de Moerges telse zijde! Verder volgt Sint Nicolaas met zijn gevolg de volgende route: Tilburgseweg, Krijtenbogtstraat, Hogendriesplein, Krijten- bogtstraat, Krijtestraat, Pr. Beatrixstraat, Pr. Margrietstraat, Rootven, Raadhuisstraat. Om 13.45 uur is de ontvangst op het oude ge meentehuis door B&W van de gemeente Ois terwijk. Door onze collectanten zijn kaartjes afgegeven waarop datum en uur staan aangegeven wan neer uw kinderen worden verwacht bij de Sint in de zaal van Partyboerderij ,’t Draaiboompje’. Houdt u zich wel aan de tijd en de kleur van de kaartjes welke u van de collectanten gehad heeft. Als u met een verkeerd kaartje aankomt zijn we helaas genoodzaakt om u te weigeren. TV V

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1