Sfeervolle herdenking Nieuws van de Infowinkel Tennisvereniging MTV Stokeind Ouderen _/^ïoergestel (in samenwerking met K.B.O.) GEMEENTE BELANGEN Moergestel vereniging rijker! Bel Jos van Dijk VERENIGING VOOR BIERLIEFHEBBERS Stichting T^elzijn Cursus bloemschikken in De Roozendries Ceramiekcursus bij de KBO Volksdansen is niets voor mij. Dat is toch oubollig? Geef Elkaar De Hand Bingo RIOLERINGSPROBLEMEN? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Een ingetogen, sobere plechtigheid afgelopen zondagmiddag bij het monument van generaal Colin Muir Barber nabij de Reusel. Hier begon namelijk 56 jaar geleden de vrijheid waarvan we nu nog dagelijks profiteren... Jong en oud... Namens het bestuur K.B.O., Trees Verhoeven-Gianotten GB CLUB KAMPIOENSCHAPPEN Tijdens de onlangs gehouden clubkampioen- schappen is gedurende twee weken enerverend gestreden om de titel Clubkampioen 2000. Er werd in drie onderdelen strijd geleverd: de heren enkel, de dames enkel en de gemengd dubbel. Binnen deze drie onderdelen waren de deelnemers verdeeld naar sterkte en leeftijd. De clubkampioenen van MTV Stokeind zijn: Gemengd dubbel Cl senioren en 40+Frans Tolboom - Leontine van Spaendonck C2 senioren: Erik van Wel - Esther Jacobs C2 40+ Gerrit Siebring - Emelie Helmer Dl senioren: Jan van Kerkoerle - Marieke van Kerkoerle Dl 40+Hans v. Meerendonk - Riet Schellekens D2 sen.: Ad Heijkants - Jeanette op ’t Hoog D2 40+Peter van de Loo - Leni van de Loo Heren enkel C2 senioren en 40 Erik Denissen Dl senioren: Frans van der Poel Dl 40+Hans Smits D2 senioren en 40+: Mare Kogels Dames enkel C2 senioren: Imke Denissen Dl senioren: Charlotte van de Wijngaart D2 senioren: Annie Jaszewski D2 40+Marij IJsseldijk Deze keer niet alleen kerststukjes maken maar ook.anders stukjes o.a. Biedermeijertjes, kransen, kerst- en paasstukjes en nog veel meer elke les maakt u een mooi stuk. We hebben de lessen ongeveer om de 14 dagen gezet zodat u van u eigengemaakt stuk 14 dagen kunt genie ten en dan weer een nieuw kunt maken. We hebben 10 lessen gepland te weten; 23 novem- ber-7-14 December- 11-25 Januari-8-22 Februari-8-22 Maart-5 April. Allen op Donderdagmorgen van 9.30-11.30 uur. Dus u ziet voor kerstmis en pasen hebt u een zelfge maakt stuk op tafel staan. De lessen worden gegeven door een gediplomeerde bloemschik- ster nl. Connie van Meurs-Swinkels. De lessen gaan kosten F 17,50 per les inclusief materiaal. U weet dat bloemen tegenwoordig heel duur zijn dus de onkosten vallen nogal mee. Dus de 10 lessen samen kosten F175,-. Het liefst hebben wij dat u dat in een keer betaalt maar als dat bezwaarlijk is dan mag dat ook in twee keer. Connie houdt heel goed bij wat zij uitgeeft aan Op maand g 6 november komt de fractie van Gemeen Belangen bijeen voor de voorberei ding van de komende begrotingsvergadering. Tijdens deze vergadering zal de inbreng van de algemene beschouwingen voor de begrot ingsvergadering van 9 november besproken worden. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis. Graag nodigen wij U uit om over deze voorbereiding op de begroting “Van wat er kan En mag uitgegeven worden en gerealiseerd gaat worden” van gedachten te wisselen. Voor meer informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsle den: Ruud Hora 528 8526, Jan Oerlemans 513 2239, Piet Meeuwis 528 4678Cees Rijnen 528 8133 of bij het secretariaat Frans van lersel 528 2500. Bezoek ook zeker onze website via www,do.nl in het keuzemenu “het gemeen- tekantoor” Tot maandag 6 november om 20.00 uur in het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Een kopje koffie of thee staat voor u klaar. Gemeente Belangen met “De Beste Kijk op Elke Wijk”. Komende maanden zal er een ceramiekcursus gegeven worden. Ceramiek betekent; gebrande aarde. Het wordt dus een cursus waar klei op allerlei manieren wordt bewerkt en na het droogproces wordt het materiaal gebakken op zo’n 900 graden. De bedoeling is dat er een groepje van ongeveer 10 mensen aan de cursus gaan deelnemen, die op de vrijdagmorgen gegeven wordt. De inhoud van de cursus wordt zoveel mogelijk aangepast aan de wensen en Niets is minder waar, volksdansen is wel degelijk een activiteit die erg leuk en ontspannend kan zijn, als er maar leuke dansen geleerd worden en de lessen op een gezellige manier gegeven worden. Bewegen is goed voor iedereen, maar dansen is net iets meer. Wat te denken van het activeren van de coördinatie, de concentratie en het geheugen? Ben je alleen of heb je een part ner die niet van dansen houdt, dan kun je toch bij het volksdansen je hart ophalen. Je hebt geen vaste partner nodig! Walspassen Engelse Wals....het komt allemaal aan bod. De dansen komen uit diverse landen en de muziek hier- Donderdagmiddag 2 November komen we weer bijeen. Deze keer in de Roozendries.De voorzit ter van de K.B.O. Dhr Noud Smits, zal deze middag verzorgen met het vertonen van dia’s. Zoals altijd een gratis kopje koffie of thee met iets lekkers.We beginnen om 14.00 uur.Geen vervoer? Even contact opnemen met Annie 513 1277 of Gina 513 2007. De Zonnebloem staat er weer klaar voor! mogelijkheden van de cursisten. Tijdens de eerste bijeenkomst zal een diaserie getoond worden zodat men kennis kan maken met de vele mogelijkheden van het materiaal klei. De cursus wordt gegeven op de vrijdagmorgen van 9.30-11.30 uur in de open ruimte van de Roozendries door Leon Verhoeven leraar Tekenen en Handvaardigheid. Het zijn om te beginnen 10 lessen en wel op 24 November-1- 8-15- December5-12-19-26- Januari-2-9- Februari. De cursus gaat kosten F 75,- voor K.B.O. leden inclusief gereedschap en materi aal en voor niet leden F 16.50 extra. Zoals ook bij de andere cursussen ligt er een intekenlijst in de Roozendries of belt u mij even Trees Verhoeven-Gianotten 513 1815-0651596992, Op 15 november a.s. om 19.30 uur is het bingo in De Reuselhof. Hopelijkis er weer een grote opkomst, dus aarzel niet om familie, vrienden en kennissen mee te brengen. De plechtigheid werd voorafgegaan door een viering in de kerk, waarna het gezelschap zich onder leiding van de Gian Lamont Pipe Band naar het monument begaf. Hier werden door diverse vertegenwoordigers kransen gelegd en ook de jeugd betuigde zich hier nadrukkelijk. ’Vrijheid geef je door' kreeg hier gestalte op een plek waarop Moergestel trots kan zijn dat die er is. Herhaaldelijk komt het voor dat mensen spijt krijgen van een koop die men aan de deur heeft gesloten. Deze koop hoeft niet alleen producten te betreffen, zoals b.v. boeken, maar ook de verkoop van cursussen of het verlenen van diensten b.v. glazenwassen en het opknappen van meubels, vallen onder de Colportagewet. Tevens valt de verkoop tijdens speciale bus of vaartochten, demonstratiewagens of op zoge naamde parties b.v. make-up lingerie, huishou delijke artikelen, onder de colportagewet. Indien een koop een bedrag van fl. 75,00 of meer betre ft kan deze worden ontbonden binnen acht dagen na waarmerking door de Kamer van Koophandel. Ook gebeurt het wel dat de koopovereenkomst niet aan bepaalde voor waarden voldoet waardoor de overeenkomst nietig is, hetgeen inhoudt dat er nooit een overeenkomst tot stand is gekomen. In geval van twijfel over geldigheid/vernietigbaarheid van een door u gesloten koopovereenkomst (ook al is dit langer dan acht dagen geleden) raden wij u aan om contact op te nemen met het advo- catenkollectief te Tilburg telefoon 463 63 95 of bezoek het gratis spreekuur van 10,00 tot 12.00 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 1 NOVEMBER 2000 materiaal en als we op het eind geld over hebben dan wordt dat netjes verdeeld onder de cursis ten. Er zijn al enkele personen opgegeven maar er kunnen er nog bij we zijn uitgegaan van 10 personen mochten we dat niet halen dan gaat de cursus door maar dan hebt u een kans gemist. In de Roozendries ligt een intekenlijst daar kunt u uw naam invullen en een aanbetaling doen van F 25,- Ook niet K.B.O. leden kunnen hiervoor inschrijven maar betalen dan F 16,50 extra. Eigenlijk kunt u beter lid worden van de K.B.O. tot januari kost u dat F10,- en dan krijgt u een machtiging voor de bank en betaalt u voortaan F 30,- per jaar en dan kunt u aan alle cursussen deelnemen zonder bijkomende kosten. Mocht u niet in de gelegenheid zijn om deze week naar de Roozendries te gaan dan kunt u ook telefonisch bij mij opgeven. Trees Verhoeven- Gianotten Tel. 513 1814-06-51596992 Ben je een bierliefhebber en/of zou je graag iets meer willen weten over het product bier? Dan kun je vanaf nu terecht bij de vereniging “Bierproeven”. Deze vereniging is speciaal in het leven geroepen door een aantal personen die net zoals jij, geïnteresseerd zijn in dit wonder lijke product en van tijd tot tijd een bierproef- avond verzorgen. Wat gebeurt er op zo’n avond? - Er worden een of meerdere onderwerpen besproken betreffende het product bier. - Je krijgt antwoord op eventuele vragen over bier. - Je wisselt ervaringen uit met andere bier- liefhebbers in een gemoedelijke omgeving. - Er worden gezamenlijk 5 verschillende soorten speciaalbieren geproefd en beoordeeld. Voor wie? Voor iedereen die geïnteresseerd is in het pro duct bier en alles er om heen. Je mag een col lega, een vriend of vriendin meenemen. Ook als hij of zij geen lid is. Waar en wanneer? Minimaal 1 keer per maand wordt er een bier- proefavond georganiseerd met een bepaald thema. De eerste avond wordt gehouden op vrijdag 10 november a.s. en zullen de thema’s “hoe proef ik bier” en ’bokbier” behandeld worden. Deze avond wordt gehouden in ’Den Boo gaard’. De avond begint om 19.30 uur en ein digt omstreeks 23.00 uur. Na afloop is er de gelegenheid om gezellig na te “bieren”. Heb je interesse voor deze vereniging? Bel dan 513 1038 (fax 513 3326). Hopelijk mogen wij u verwelkomen op onze eerste verenigingsavond op 10 november 2000. Er zal een wereld voor u open gaan en u zult uw kennis betreffende bieren zeker vergroten. Op uw gezondheid en tot ziens! PAGINA 6 van is een leuke bezigheid. Hebben we het al over het sociale contact gehad? Het is er altijd gezellig met mensen die van muziek en dansen houden. Begint het al te kriebelenKom dan eens kijken en meedoen eventueel, op dins dagmiddag om 15.00 uur in den Donk in de Bosstraat. Wilt u meer weten Bel dan gerust naar Wil Somerwil (511 2327). Zij geeft les en weet er alles van. Dit bericht geldt ook voor de heren! Graag tot ziens, er kan iedere Dinsdag mee gedaan worden.Leeftijd? Bent u 55 of ouder, dan bent u van harte welkom, donderdag. GROND- EN RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 6