Krerkooyen Slijterij ’In den Korenmaaier Gezellig genieten met plezier begint natuurlijk hier... GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Famouse Grouse r KWMMM Bailey's Floryn Grolsch Herfstbok Uitnodiging Algemene Vergadering van Rabobank Moergestel Chablis per fles 16.95 J 6 halen 5 betalen! Wenneker Ode Proever isolerende beglazing schilder- en behangwerk Nacht 2000 Overgang als nieuwe kans!? ’t Feest van de Lange Ah Voor al uw: DE II O RH Zaterdag 28 oktober a.s In de nacht van zaterdag 28 oktober op zondag 29 oktober a.s. wordt de klok een uur terug gezet. Dit vormt voor carnavalsvereniging De Durdraaiers wederom de aanleiding om ’t Feest van de Lange Nacht te organiseren. Dit evenement, dat ook wel bekend staat als De Bierfeesten, zal ook dit jaar weer garant staan voor ouderwetse gezelligheid. Naast de muzikale omlijsting door de Radio Fantasy Drive-in Show, zal namelijk niemand minder dan George Baker een optreden verzorgen. VIDO, Vrouwen in de Overgang, organiseert een themamorgen. Tot rust komen en een nieuw evenwicht vinden tijdens de overgang naar een nieuwe fase in je leven. Wat Reiki hierbij voor U zou kunnen betekenen komt Corrie Dost, reiki-master, ons vertellen op woensdag 25 oktober van 9.30 - 11.30 uur. Graag aanwezig om 9.15 uur i.v.m. koffie en thee. Deze morgen is kosteloos en geheel vrijblijvend. Alle vrouwen van Tilburg en omgeving van 40 tot 60 jaar zijn hierbij van harte uitgenodigd! Voor informatie 456 2738 of 542 6591. I Zeer goede kwaliteit voor I een aantrekkelijke prijs 6 halen 5 betalen! Deze uit de Zaanstreek afkomstige zanger is bekend van diverse hits, zoals “Little Green Bag”, “Morning Sky- en “Santa Lucia by Night”. Wereldberoemd is hij natuurlijk gewor den door het nummer “Paloma Blanca”, dat ook nu nog dagelijks op de radio wordt gedraaid. Ook dit jaar zullen de bierpullen weer rijkelijk gevuld worden en zal de maïs weer zorgen voor een unieke sfeer, zoals je die alleen tijdens ’t Feest van de Lange Nacht aan treft. Het belooft dus weer een waanzinnige avond te worden, die je absoluut niet mag missen! Dus: Tot ziens op zaterdag 28 oktober a.s. bij ’t Feest van de Lange Nacht in de feesttent tegenover Partyboerderij ’t Draaiboompje in Moergestel. Aanvang: 20.00 uur. Schildersbedrijf Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. (013) 513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. 70 cl. i rat W PAGINA 5 Elk jaar legt de Rabobank haar boeken ter inzage voor aan haar leden. De leden kunnen kennisnemen van de resultaten en het beleid mede sturen. Deze openheid, niet alleen naar de leden maar naar de hele samenleving, vloeit voort uit de coöperatieve grondslag van de Rabobank en bepaalt haar Het Bestuur denken en doen. Liter Literfles Jonge Jenever Liter Verkorte agenda: 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Jaarrekening 1999 4. Decharge 5. Wijziging van de statuten 6. Benoeming leden Bestuur en Raad van Toezicht 7. Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de jaarrekening 1999, de letterlijke tekst van de voorgestelde wijziging van de statuten en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor leden ter inzage op ons kantoor. Coöperatieve Rabobank Moergestel U.A., gevestigd te Moergestel. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in Partyboerderij ,,'t Draaiboompje". Rabobank Moergestel houdt op donderdag 26 oktober 2000 haar jaarlijkse Algemene Vergadering. echt genieten kan nog steeds. Stenen kruik. Liter Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 ÜE LI Finest Scotch Whisky raised in the Highlands. Het meest gevraagd in Schotland. i S Fil!iSt3: Irish Cream Liqueur. Bailey's drink je op je eigen manier. Ha fijn... een borrel van Floryn per fles 6.95 Komt Herfst, komt Herfstbok van Grolsch. Oude genever, S V f.stfiEKöt MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 OKTOBER 2000 Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 5 GIORGltf Sixpack 6 flesjes a 30 cl. Puur, on the rocks of als Bailey's shake. Fles Vieux □ter

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 5