Poirters Stok Vastgoed opent kantoor in Moergestel Hebt u het artikel 'Daar heb ik alsjongen van gedroomd.,.9 gelezen? De eerste fl. 1.000,- zijn voor mijn rekening... dus het begin is gemaakt! Ruime keus in blouses, sweathers, pullovers, jassen van Bad Boys. P.S. Zie onze etalage! VIDO een nieuwe kans IVN-dialezing: de Dommel van Borkel tot Den Bosch Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken Wilt u samen met mij ’n steentje bijdragen door de jongens ’n handje te helpen? Daarin doe ik een oproep om de beide jongens te helpen die enkele weken geleden de haan van de kerktoren haalden. Erik en Wibe hebben openlijk hun spijt betuigd en zijn bereid om de gemaakte schade te betalen. Ze hebben daarvoor ’n bedrag nodig van fl. 5.000,-. of bel even naar de redactie van ’Moergestel-Nieuws’: (013) 513 2268. Het is weer tijd voor de winterbeurt van uw tuin... theken om belangenconflicten te vermijden, maar kunnen wel adviseren bij het beoordelen Neem dan snel contact met mij op: FONS VAN DE WAL Broekstraat 27B 5688 JX Spoordonk Tel. 0499 - 572038, Fax 573128 VIDO, Vrouwen in de Overgang, heeft iedere eerste en derde woensdag van de maand een koffieochtend van 9.30-10.30 uur, waar vrouwen tussen de 40 en 60 jaar welkom zijn voor een praatje en kopje koffie, maar ook voor informatie en hulp van ervaringsdeskundige vrouwen. De eerstvolgende koffieochtend is 18 oktober. Bij iedere koffieochtend bestaat de mogelijkheid om U op te geven voor een gespreksgroep, 12 keer voor fl. 60,-. Voor informatie 456 2738 of 542 6591. MODEHUIS Samen met Miranda van Korven, die al drie jaar bij ons werkzaam is en die inmiddels bijna de makelaarsopleiding heeft voltooid denken we een goede dienstverlening te kunnen bieden. We willen geen traditioneel makelaarskantoor zijn, maar een meer gedifferentieerd product aanbieden. van bijvoorbeeld hypotheekoffertes. De opge dane ervaring is van huis uit als het ware met de paplepel ingegoten en heeft tevens interna tionale projecten omvat en projectontwikke-ling in binnen- en buitenland, soms in samen werking met diverse grote marktpartijen, waar bij steeds de particuliere klant en zijn wensen voorop hebben gestaan en b.v. de aan- of verkoop van elk individueel object met de grootst mo gelijke zorg is afgewikkeld. Op die zelfde wijze gaan we vanuit de nieuwe locatie verder. Ook de reeds bestaande contacten in Moergestel verwachten we zo efficiënter van dienst te kun nen zijn. De nieuwe locatie gaat tevens dienen als kan toor voor W. Ketelaars Bestratingen en Groen voorzieningen, die ook voor de aanleg van de tuin en parkeervoorzieningen gaat zorg dra gen. Stok Vastgoed vindt u aan de Oirschotseweg 60,5066 CJ Moergestel, Tel. 513 6293. Graag nodigen wij belangstellenden uit om eens een kijkje te komen nemen of voor een vrij blijvend gesprek, misschien is ook uw droom huis wel dichterbij dan u denkt, wet nog even achterom komen, want de voordeur is nog niet bereikbaar.... Miranda van Korven en Marjolein Stok in het kantoor aan de Oirschotseweg. Na ca. 20 jaar ervaring op te hebben gedaan in het onroerend-goed vak, waarvan de laatste zes jaar als zelfstandig ondernemer in Eindhoven, zijn we per 1 okto ber 2000 naar Moergestel verhuisd. Vooral om praktische redenen als beperking van reistijd en de beschikbaarheid van een riante ruimte aan huis, maar ook omdat we ons meer op de regio willen gaan richten en op de particuliere markt. Op dinsdag 17 oktober is Nel Schriks uit Nue- nen onze gast in de Kunstkring in Oisterwijk. Vanuit haar interesse voor de natuur, die onder meer tot gestalte kwam als gids van het IVN, kwam zij op haar vele wandelingen in aanra king met de Dommel. Allengs is zij steeds meer in de ban gekomen van deze Brabantse rivier. Ondertussen heeft zij het gehele stroomgebied met zijnvele zijriviertjes verkend. De lezing van vanavond gaat dan ook over de Dommel, zoals deze zich in al haar aspecten aan ons toont. De Dommel ontspringt bij Peer in België in een moerassig gebied en passeert bij het gehucht Achterse Brug bij Borkel. Tussen haar oorsprongen Den Bosch heeft zij een verval van 28 meter. Talrijke riviertjes monden in de Dommel uit, voor zij uitmondt in de Maas. Schitterende dia’s zullen deze Brabantse beek in al haar pracht laten zien. Aanvang om 20.00 uur en voor iedereen gratis toegankelijk. Behalve een all-in pakket bij aan- of verkoop van een woning of ander onroerend goed, waarin advertenties, brochures, internetver- melding, bezichtigingen, onderhandelingen, het opstellen van het koopcontract, enz. zijn begrepen, willen we ook b.v. tegen een uur tarief de particulier die zelf wil verkopen van dienst zijn met adviezen en het opstellen van bijvoorbeeld teksten en/of contracten. Ook als mensen zich b.v. in willen schrijven of formulieren in moeten vullen m.b.t. woon ruimte of anderszins kunnen wij daarbij be hulpzaam zijn. Wij verkopen zelf geen hypo- J Ik I PAGINA 7 Help Erik en Wibe ’n handje W. Ketelaars Oirschotseweg 60 5066 CJ Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 515 75 140 MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 11 OKTOBER 2000 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 7