Uw berichten per e-mail... Wisseling van de wacht bij Oranjecomité Moergestel Reünie RKJB en KPJ Hrtaijyna, Kerkklokken Kapsalon Aksent Beste ouders van communicanten van dit en komende schooljaren!!! verstommen door reparatie- werkzaamheden van Theo Aphrodite Q BW Familiesoftbaltoernooi AGRO CLEANING Schepens Tweewielers Zondag 28 januari 2001 Theo Raaijmakers H+4*- TIP: Rootven 35, Moergestel, Tel.: (013) 513 22 21 Hebt u berichten of informatie die u in 'Moergestel-Nieuws' wilt laten opnemen? Stuur kopij NOOIT per fax naar ons toe, maar e-mail het naar: buro76@wolmail.nl Afgelopen week werd ’officieel’ afscheid genomen van ’n drietal leden van het Moergestelse Oranjecomité. Het drietal had al in een vroeg stadium bekendge maakt er mee op te willen houden en zodoende plaats te maken voor nieuwe mensen. Het een en ander zou kunnen resulteren in frisse nieuwe ideeën en daar zou Moergestel op haar jaarlijkse Koninginnedag enkel maar haar voordeel kunnen doen. Oproep en resultaat In deze krant werd in het begin van dit jaar een oproep geplaatst voor nieuwe comitéleden. Dat leverde al snel ’n aantal reacties op en het ’nieuwbakken’ comité bestaat nu weer uit vijf leden. Onder het genot van een drankje en ’n hapje werd vorige week maandag het ’stokje’ min of WOENSDAG 4 OKTOBER 2000 - 25e Jaargang - Nr. 1114 Industrieweg 21b, 5066 XJ Moergestel t/m 14 oktober: KINDERBOEKENWEEK 2000 meer officieel overgedragen. Duidelijk werd toen al dat het nieuwe Oranjecomité Moergestel al met enkele nieuwe ideeën gekomen was. Ongetwijfeld zullen we nog horen en in deze kolommen kunnen lezen wat ons op Koningin nedag 2001 te wachten staat. De afscheidnemenden hebben er alle ver trouwen in dat het de komende jaren voor wat betreft deze viering wel goed zit. van de kerk. Samen met ouders van commu nicanten gaan ze dan aan de slag om het tot uitvoering te brengen. Repetitie in de kerk Om alles voor de communicanten vertrouwd en ontspannen te laten verlopen, hebben we ook nog repetities in de kerk, in de laatste 3 a 4 weken voor de communie. Bestellen, kopiëren, regelen Ook zijn wij op zoek naar personen die alles coördineren. Die in de gaten houden of er niet iets vergeten wordt, aan de hand van ons draai boek. Laat ons en uw eigen kinderen niet in de steek en neem contact op voor december, met: Anja van lersel, Margret Bierkens of Marlies van Rijzingen; tel.: 513 3073, tel.: 513 1629 of tel.: 513 1895. Opdefoto: ’oud'en ’nieuw'bij elkaar. VLnr. Martien Oerlemans (was 5 jaar lid); Herman Reinders ruim 17 jaar lid); Trees Verhoeven (25 jaar lid); gevolgd door de nieuwelingen Peter Trommelen, Frans Nouws, Paul Horsten, Annette Donders -Laurenssen ook al meedere jaren actief) en Barbara Erven. Vanaf 9 oktober zal er drie weken lang een stilte vallen over het dorp. Door herstel werkzaamheden aan de grote draagbalk en de eikenhouten klokkenstoelen zullen de drie klokken in deze periode tot zwijgen worden gebracht. Het zal moeilijk wennen zijn als hun aankondigend en ondersteunend gebeier, o.a. bij feestelijke en droevige aangelegenheden van het leven, tijdelijk in onze gemeenschap zal ontbreken. De uurwerkklokken blijven functioneren. Het Parochiebestuur Zondag 8 oktober wordt het honk- en softbal- seizoen afgesloten met een groot familiesoft- baltoemooi. Een record aantal inschrijving van 25 teams die gaan spelen in drie categorieën: beginners, half gevorderden en gevorderden. De teams zijn samengesteld uit, familie, vrien den, collega’s en kenissen. Het belooft dus een gezellig toernooi te worden. Al meer dan 20 jaar wordt op deze manier het seizoen afgesloten Families die al jaren tegen elkaar spelen om de eer. Bedrijven en vriednengroepen die de eer hoog willen houden, maar gezelligheid en ple zier staan voorop. Iedereen is van harte welkom om eens een kijk je te nemen op onze velden aan het Stokeind achter de sporthal. Tot ziens. Cochabamba, 9 september 2000 Beste mensen van Moergestel en omstreken, Een korte groet vanuit Cochabamba, voor namelijk om jullie allemaal te bedanken voor de geweldige Toermee No. 20!Er zullen weer heel wat voorbereidingen aan vooraf gegaan zijn, en ik hoorde dat het een prachtige tocht was. Gelukkig hadden jullie het weer ook mee, behalve dan misschien degenen die het laatst vertrokken waren?!! Veel dank aan de mensen van de MOV-groep, zoals altijd maandenlang bezig met de organisatie met hart en ziel en maar weinig mensen die dat echt in de gaten hebben. Heel veel dank jullie allen voor de geweldige inzet en het enthousiasme steeds weer! Dank ook aan alle mensen die zich op die dag hebben ingezet voor de organisatie: inschrij vingen, stempelen, controleposten, soep, fruit, mensen die hielpen bij oversteekplaatsen, de muziek, etc. etc. Natuurlijk ook veel dank aan allen die hebben gefietst en allen die hebben gesponsord!Zonder jullie zou het allemaal niet door kunnen gaan en zouden wij die hulp niet ontvangen, dus jullie moeten vooral nog jaren doorgaan, dan doe ik dat ook!! Ik hoop niemand vergeten te zijn, daarom nog maals veel dank aan IEDEREEN!! Hier gaat alles intussen zijn gewone gangetje. Veel werk, veel problemen, af en toe ook lekker wat afleiding. DE zomer is hier nu in volle gang en het is elke dag al een graad of dertig. Ik zal niet klagen, want een paar weken gele den was het nog veel te koud....!! Het gaat economisch slecht met het land, de mensen kunnen geen werk vinden, er is geen geld, de armoede wordt steeds erger lijkt het wel. Wij blijven gewoon proberen een klein beetje te doen; het is niet heel erg veel, maar het helpt wel degelijk een paar mensen! Beste mensen, nogmaals veel dank, allerbeste wensen en veel groeten!! Snel en vakkundig uw terras of gevel reinigen? Bel: Agrocleaning Swinkels Moergestel b.v. en uw terras of gevel wordt weer z.g.a.n. Tel. 513 3284 of 06-53354149 Misschien doet uw zoon of dochter dit jaar de Eerste Communie, Mogelijk doet hij/zij dat een van de komende jaren, of hebt u dit jaar een communicant en ook nog in een ander jaar. Nou, beste ouder, wij doen een beroep op uü! Om het namelijk mogelijk te houden dat uw en alle andere kinderen, dit en komende jaren hun Eerste Communie kunnen blijven doen, zijn wij dringend op zoek naar versterking van onze Communiecommissie. Wij dat zijn Anja van lersel, Margret Bierkens en Marlies van Rijzingen. Wat houdt dat dan in? Voorbereidingsochtenden Er wordt gewerkt met het project, “Samenko men in de kerk”. Deze map wordt aan de ou ders met kinderen uitgereikt. Via deze map worden de kinderen voorbereid op hun Eerste Communie. Wij zoeken mensen die deze och tenden (4) mee willen voorbereiden en uitvo eren. Versiergroep De versiergroep bepaalt hoe het thema van de communie wordt uitgewerkt in de versiering Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J KPJ Moergestel bestaat 75 jaar en dat wordt groot gevierd met een feest weekend. Op zondag 28 januari 2001 is onder deel van dat feestweekend een grote reünie van oud-leden van de RKJB en KPJ Moergestel. Op die dag zullen er ongetwijfeld veel herinneringen worden opgehaald aan de hand van beelden en verhalen van weleer. Bent u zo’n oud-lid van de RKJB of de KPJ en wilt u die dag niet missen dan kunt u zich opgeven door het insturen van een briefje naar Lenneke Ketelaars, Kerk straat 10, 5066 AS Moergestel. In dat briefje vermeldt u: uw naam, adres, postcode woonplaats, telefoonnummer en de periode dat u lid bent geweest van RKJB en/of KPJ. Misschien weet u er ook nog wel een leuk verhaaltje bij te vertellen of een bepaalde herinnering... Ook als u foto’s hebt uit de tijd dat u lid bent geweest van RKJB of KPJ, wilt u dan even contact opnemen met Lenneke Ketelaars, tel. (013) 513 1262. Laat zeker wat van u horen!!! Fietsprijzen omhoog? Bij ons nog niet! Altijd leuke aanbiedingen PROFLLZ Eigen parkeerplaats via Vloeiweg dé fietsspecialist s-Maandags gesloten tl Openingstijden: Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268; Fax (013) 513 2871, E-mail: buro76@wolmail.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ I di - vr: 9.00 - 18.00 u zaterdag: 8.00 - 15.00 u Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326 E-mail: Profileschepens@hetnet.nl ■i Ruim 75 jaar fietsplezier! x -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2000 | | pagina 1